Калорійність попкорну

Скільки калорій в попкорні?

Скільки калорій в попкорні?Багато хто помилково вважають, що калорійність попкорну досить низька, тому його можна їсти в необмежених кількостях. Але це далеко не так. Стандартна велика пачка попкорну, яку продають в кінотеатрах, містить у собі близько 1800 ккал, що є добової норми калорій для дорослої людини. Тільки уявіть собі, що за сеанс фільму можна з’їсти добову норму калорій!

Калорійність попкорну в 100 грамах продукту дорівнює 407 калоріях! Тому калорії попкорну не так вже й нешкідливі. На пачках, на жаль, не пишуть, скільки калорій містить в собі той чи інший стаканчик з ласощами. Наприклад, в Англії прийняли закон, який зобов’язує виробників писати кількість калорій на пачках з попкорном. По суті, великий стакан попкорну містить стільки ж калорій, скільки знаходиться в двох великих піцах, якими можна нагодувати всю сім’ю. Калорійність попкорну різниться в залежності від його виду.

Калорійність солодкого попкорну

Калорійність попкорну солодкого і солоного мало чим різниться. Тому 407 ккал справедливі для різних видів цього продукту. Калорії попкорну в солоному вигляді трохи більше, але не набагато.

Калорійність попкорну

Дієтологи вважають його самим шкідливим продуктом при дієтах не тільки з-за калорійності попкорну. Він не тільки володіє високою калорійністю, але і в прямому сенсі слова, засмічують шлунок. Попкорн перешкоджає нормальному обміну речовин, тому шкідливий для людини. Калорії попкорну не приносять користь для організму.

Звичайно, вам вирішувати, їсти це ласощі чи ні. Однак ми сподіваємося, що дана стаття змусить вас задуматися про калорійності попкорну.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
солоний попкорн 407 ккал 7,3 г 13,5 м 62,7 р
карамельний попкорн 401 ккал 5,3 г 8,7 г 76,1 р

 

Попкорн являє собою зерна кукурудзи, що вибухнули при нагріванні. Це властивість виявили ще древні індіанці, знайшовши дивовижний вид маїсу. Спробувавши нагріти його, вони побачили, що зерна почали лопатися і збільшуватися в об’ємі. Вся справа в особливій будові кукурудзяного зерна. Всередині воно містить не тільки крохмаль, але і воду, яка при нагріванні розриває оболонку зерна зсередини. Калорійність попкорну – тема сьогоднішньої статті.

Це смачне ласощі продають, як правило, в кінотеатрах і розважальних центрах. Ми не замислюємося про калорійності попкорну, наминаючи його при перегляді фільму. І дуже даремно. Крім кукурудзи попкорн містить цукор, жири та інші харчові добавки. Щоб дізнатися, скільки калорій в попкорні і яка калорійність попкорну, давайте подивимося на його харчову цінність.

Харчова цінність попкорну

Харчова цінність попкорну означає, яку кількість білків, жирів і вуглеводів міститься в 100 грамах продукту. Калорійність попкорну безпосередньо пов’язана з цим поняттям. Отже, в 100 грамах попкорну міститься:

  • Білки – 7,3 г (приблизно 29 ккал)
  • Жири – 13,5 грама (приблизно 122 ккал)
  • Вуглеводи – 62,7 грам (приблизно 251 ккал)

Зміст жирів і вуглеводів дає привід задуматися про калорійності попкорну. Користь цього ласощі досить суперечливе поняття. Хоча кукурудза сама по собі дуже корисний продукт. Цей овоч має в своєму складі велику кількість клітковини. Що благотворно впливає на органи травлення. При регулярному включення кукурудзи в свій раціон, люди менше страждають шлунково-кишковими розладами. Всі речовини, які містяться у свіжій кукурудзі, безсумнівно, присутні і в попкорні. Калорійність попкорну безпосередньо залежить від добавок, що використовуються при його приготуванні.

Існують різні види попкорну. Але їх можна умовно розділити на три великі групи:

  • солоний попкорн (коли зерна посипаються сіллю і різними солоними приправами);
  • карамелізований попкорн (готова кукурудза поливається густим солодким сиропом, який при охолодженні покриває попкорн);
  • попкорн з різними смаками (це різні види попкорну, містять барвники, підсилювачі смаку і різні харчові добавки).