Калорійність вареної кукурудзи і консервованої

Користь вареної кукурудзи

Кукурудза – це чистий екологічний продукт, який не здатний накопичувати і утримувати в собі шкідливі речовини хімічного походження. Таким чином, варена кукурудза є чистим і безпечним продуктом.

Так як під час варіння не руйнується оболонка зерен кукурудзи, вареної кукурудзи зберігається дуже багато корисних речовин: кальцію, фосфору, магнію, калію, натрію, йоду, заліза, цинку та інших. У кукурудзі міститься багато вітамінів груп Е, А і В, а також є рідкісний елемент – золото.

Серед вітамінів групи В особливу увагу слід приділити вітаміну В4 – холіну. Він здатний підтримувати нормальний рівень холестерину в крові та покращувати здоров’я імунних клітин і клітин нервової системи, нормалізувати метаболічні процеси в організмі. Особливо холін корисний для жінок – при нормальному вмісті цього вітаміну в організмі він не дає накопичуватися зайвим кілограмам.

Кому корисна варена кукурудза

В помірних кількостях кукурудза корисна для всіх, але особливо вона корисна:

  • Людям, що мають запори і хвороби печінки;
  • При нефриті і подагрі;
  • Сердечникам і тим, хто має проблеми з судинами;
  • При жовчнокам’яній хворобі;
  • Що страждають онкологічними захворюваннями;
  • Літнім людям, так як вона здатна уповільнювати процеси старіння;
  • При гастриті і захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Незважаючи на низьку калорійність вареної кукурудзи, вона не рекомендована людям, які мають підвищену згортання крові.

Скільки варити кукурудзу

Калорійність консервованої кукурудзиМолоду кукурудзу (світло-жовту або білу) потрібно залити холодною водою і довести до кипіння, а потім варити протягом 10-15 хвилин. Стару кукурудзу (має темно-жовтий колір) необхідно варити довше – приблизно 40 хвилин.

Користь і калорійність консервованої кукурудзи

Калорійність консервованої кукурудзи становить 119 калорій на 100 грам продукту. Харчова цінність на 100 грам продукту: білки – 3,9 г, жири – 1,3 грам, вуглеводи – 22,7 грам.

В зернах консервованої кукурудзи міститься дуже мало жиру – не більше 5 відсотків. Консервована кукурудза особливо корисна тим, що під час процесу консервації в ній зберігаються всі важливі корисні речовини і мікроелементи.

Завдяки регулярному вживанню кукурудзи в організмі поліпшується обмін речовин, що допомагає йому правильно функціонувати. Згідно з дослідженнями вчених, при регулярному вживанні консервованої кукурудзи в організмі збільшується вміст одних з найбільш корисних речовин: фолієвої кислоти, фолата і магнію. Ці речовини здатні захищати наші серцеву та імунну системи.

Шкода консервованої кукурудзи

Захоплюватися консервованою кукурудзою не варто. Хоч у ній і практично відсутні жири, зате міститься багато вуглеводів. Також консервована кукурудза не принесе ніякої користі тим, хто має знижений апетит або тромбози.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
варена кукурудза 123 ккал 4,1 г 2,3 г 22,5 г
консервована

кукурудза

119 ккал 3,9 г 1,3 г 22,7 г

 

Батьківщина кукурудзи – високогір’я Мексики. Вона була основної вирощуваної культурою народів майя, ольмеків, ацтеків і народів Південної Америки.

Калорійність вареної кукурудзи

Кукурудзу можна готувати різними способами: варити, консервувати, смажити. Кому корисна кукурудза і скільки калорій в вареної кукурудзи, а також консервованої?

 

Калорійність вареної кукурудзи

Так як кукурудза досить ситна, багатьох тих, що худнуть цікавить, скільки калорій в вареної кукурудзи. Калорійність вареної кукурудзи висока. Харчова цінність кукурудзи становить 4,1 грам білків, 2,3 грам жирів і 22,5 грамів вуглеводів на 100 грам продукту, а калорійність вареної кукурудзи становить 123 калорій.