Калорійність вареної кукурудзи і консервованої

Користь вареної кукурудзи

Кукурудза – це чистий екологічний продукт, який не здатний накопичувати і утримувати в собі шкідливі речовини хімічного походження. Таким чином, варена кукурудза є чистим і безпечним продуктом.

Так як під час варіння не руйнується оболонка зерен кукурудзи, вареної кукурудзи зберігається дуже багато корисних речовин: кальцію, фосфору, магнію, калію, натрію, йоду, заліза, цинку та інших. У кукурудзі міститься багато вітамінів груп Е, А і В, а також є рідкісний елемент – золото.

Серед вітамінів групи В особливу увагу слід приділити вітаміну В4 – холіну. Він здатний підтримувати нормальний рівень холестерину в крові та покращувати здоров’я імунних клітин і клітин нервової системи, нормалізувати метаболічні процеси в організмі. Особливо холін корисний для жінок – при нормальному вмісті цього вітаміну в організмі він не дає накопичуватися зайвим кілограмам.

Кому корисна варена кукурудза

В помірних кількостях кукурудза корисна для всіх, але особливо вона корисна:

  • Людям, що мають запори і хвороби печінки;
  • При нефриті і подагрі;
  • Сердечникам і тим, хто має проблеми з судинами;
  • При жовчнокам’яній хворобі;
  • Що страждають онкологічними захворюваннями;
  • Літнім людям, так як вона здатна уповільнювати процеси старіння;
  • При гастриті і захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Незважаючи на низьку калорійність вареної кукурудзи, вона не рекомендована людям, які мають підвищену згортання крові.

Скільки варити кукурудзу

Калорійність консервованої кукурудзиМолоду кукурудзу (світло-жовту або білу) потрібно залити холодною водою і довести до кипіння, а потім варити протягом 10-15 хвилин. Стару кукурудзу (має темно-жовтий колір) необхідно варити довше – приблизно 40 хвилин.

Користь і калорійність консервованої кукурудзи

Калорійність консервованої кукурудзи становить 119 калорій на 100 грам продукту. Харчова цінність на 100 грам продукту: білки – 3,9 г, жири – 1,3 грам, вуглеводи – 22,7 грам.

В зернах консервованої кукурудзи міститься дуже мало жиру – не більше 5 відсотків. Консервована кукурудза особливо корисна тим, що під час процесу консервації в ній зберігаються всі важливі корисні речовини і мікроелементи.

Завдяки регулярному вживанню кукурудзи в організмі поліпшується обмін речовин, що допомагає йому правильно функціонувати. Згідно з дослідженнями вчених, при регулярному вживанні консервованої кукурудзи в організмі збільшується вміст одних з найбільш корисних речовин: фолієвої кислоти, фолата і магнію. Ці речовини здатні захищати наші серцеву та імунну системи.

Шкода консервованої кукурудзи

Захоплюватися консервованою кукурудзою не варто. Хоч у ній і практично відсутні жири, зате міститься багато вуглеводів. Також консервована кукурудза не принесе ніякої користі тим, хто має знижений апетит або тромбози.

продукткалорійністьбілкижиривуглеводи
варена кукурудза123 ккал4,1 г2,3 г22,5 г
консервована

кукурудза

119 ккал3,9 г1,3 г22,7 г

 

Батьківщина кукурудзи – високогір’я Мексики. Вона була основної вирощуваної культурою народів майя, ольмеків, ацтеків і народів Південної Америки.

Калорійність вареної кукурудзи

Кукурудзу можна готувати різними способами: варити, консервувати, смажити. Кому корисна кукурудза і скільки калорій в вареної кукурудзи, а також консервованої?

 

Калорійність вареної кукурудзи

Так як кукурудза досить ситна, багатьох тих, що худнуть цікавить, скільки калорій в вареної кукурудзи. Калорійність вареної кукурудзи висока. Харчова цінність кукурудзи становить 4,1 грам білків, 2,3 грам жирів і 22,5 грамів вуглеводів на 100 грам продукту, а калорійність вареної кукурудзи становить 123 калорій.

Comments are closed.