Калорійність крабових паличок

Скільки калорій в крабових паличках?

Крабові палички по калорійності складають приблизно 73 ккал. Це з розрахунку на 100 грамів продукту. Білків у них міститься 6 г, жирів – 1 г, вуглеводів – 10 грам. Глікемічний індекс такого продукту становить 40 одиниць.

Калорійність цього продукту безпосередньо залежить від його складу. Тобто, якщо при виготовленні крабових паличок використовувалися натуральні інгредієнти (натуральне крабове м’ясо), то їх калорійність буде нижче. А якщо виробники додають різні інгредієнти не натурального походження, то і калорійність буде збільшуватися.

У штучних крабових паличках калорійність залежить ще й від виду риби, яка служить основою для їх виробництва. Також впливає і рівень застосовуваних ароматизаторів і концентрація смакових добавок.

Відомо, що для таких крабових паличок застосовується фарш хека, минтая і путасу. Також до них додають крохмаль, сою і білок. Таким чином, штучні крабові палички прийнято вважати рибними паличками.

Скільки калорій в крабових паличках? Найбільше їх зміст перебуває в продуктах, які використовуються для приготування салатів. Тому як їх змішують з майонезом і іншими інгредієнтами страви. А майонез сам по собі володіє високою калорійністю.

У кулінарії існує безліч рецептів приготування крабових паличок. Їх можна вживати в сирому вигляді, а також смажити і варити. В деякі рецепти салатів входять яйця і майонез, деякі – капуста і майонез. Існують і салати на основі крабових паличок, кукурудзи, яєць і майонезу. Також багато салати включають оливки і хлібні грінки.

Тому кожен салат із крабових паличок за калорійністю відрізняється один від одного. Якщо до складу салату входить рис варений, яйця, свіжі огірки, кукурудза і майонез, то калорійність однієї порції складе 217 одиниць. Середня порція страви вимірюється 100 грамами. Але ця цифра може змінюватись із-за жирності майонезу і кількості використовуваних інгредієнтів.

На сьогоднішній день салат з крабових паличок займає одну з лідируючих позицій святкових меню. І його калорійність не може залишити байдужими багатьох людей. Але також більшість любителів такої страви задаються питанням, наскільки воно корисно. Щоб правильно відповісти на дане питання, слід розрізняти їх склад. Багато дієтологів рекомендують використовувати крабові палички тільки з натуральним крабовим м’ясом. Салат на основі натуральних крабових паличок принесе набагато більше користі.

Крім того, такий салат із крабових паличок за калорійністю приблизно складе 73 одиниці. При цьому також враховується його рецептура. Для класичного салату з крабових паличок харчова цінність складе приблизно 153 ккал.

Крабові палички і калорії при дієті

Салат з крабових паличок калорійністьОскільки крабові палички з натуральних продуктів низькокалорійні, багато дієтологи розробили методики схуднення на їх основі. Однією з таких дієт виступає чотириденна система живлення за такою схемою – на протязі дня необхідно вживати 200 грам крабових паличок і випивати літр кефіру.

Кефір при цьому повинен бути низьким жирності. А прийом їжі потрібно здійснювати через кожні 2-3 години. При такій системі харчування дієта з крабових паличок по калоріях складе всього 450 одиниць на добу. І якщо враховувати той факт, що добове вміст калорій при звичайному харчуванні складає 2000 одиниць, то при такому рівні калорій людина швидко почне втрачати вагу.

Також слід використовувати рясний питний режим. За день людина повинна спожити 2 л. негазованої води. Можна пити зелений чай без цукру. При дотриманні цього режиму харчування можна позбутися до п’яти кілограмів зайвої ваги. Крім цього, організм зможе вирішити накопичені шлаки і токсини.

Калорійність крабових паличок

Дієта на основі крабових паличок по калорійності вважається низькою. Але під час такої дієти організм буде отримувати маленьку кількість калорій і необхідний запас корисних речовин (вітамінів і мінералів). Бо як натуральні крабові палички і кефір в своєму поєднанні містять необхідні організму поживні елементи.

Багато жінок у своїх відгуках про дієту на основі крабових паличок стверджують, що вона легко переноситься організмом. Також надає ефективний результат при усуненні зайвої ваги. Не має побічних дій. Але перш ніж пробувати таку дієту, слід проконсультуватися з дієтологом, особливо за наявності захворювань шлунково-кишкового тракту. Крабові палички можуть зробити шкідливий вплив на органи травлення.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
крабові палички 73 ккал 6 р 1 г 10 г
салат з крабовими паличками 217 ккал 6,6 г 15 г 13,7 г

 

Крабові палички по калорійності відносяться до низькокалорійним продуктам харчування. Вони з’явилися ще в 90-х роках 20 століття. У той час крабові палички вважалися екзотичним продуктом. На сьогоднішній момент вони набули широкого використання. Багато полюбили їх за низьку ціну, зручне зберігання і швидкість приготування різноманітних страв.

Склад продукту

Як відомо, крабові палички не містять крабового м’яса. Їх склад практично однаковий і не залежить від виробника. Основою такого продукту виступає фарш риби сурімі. Крім того, до їх складу входить питна вода, рослинна олія, очищений крохмаль, яєчний і рослинний білок, а також цукор і сіль.

Оскільки крабові палички по калорійності вважаються низькокалорійними, багато жінок вважають за краще їх використовувати в своєму раціоні. Вони готують різні салати на їх основі, рулети та інші цікаві страви. Хоча про користь такого продукту в даний час можна почути досить рідко.

Всі вітаміни, корисні жири і мінерали, які входять до складу даного продукту, зникають в процесі приготування риби. Тому у них залишається тільки рибний білок. Також крабові палички можуть виготовлятися з соєвого білка і крохмалю. До них додаються різні загусники, ароматизатори, барвники і смакові підсилювачі. Такий їх склад особливої користі людському організму не принесе.