Сосиски і їх калорійність

Калорійність сосиски молочної

Сосиски калоріїОкрема розмова являє собою калорійність сосиски молочної. Таку назву продукт отримав через те, що у своєму складі містить сухе молоко. Скільки калорій в сосиску під назвою «Молочна»? Калорійність сосиски молочної не дуже велика, всього 266 ккал в 100 грамах.

Раніше молочні сосиски широко застосовувалися в дієтичному раціоні. Але зараз майже всі виробники грішать тим, що додають у них соєвий білок і крохмаль. А це не дуже здорова альтернатива.

Калорійність сосиски в тісті

Калорійність хот-дога становить 350-400 калорій. Це майже на порядок більше, ніж калорійність інших сосисок. Це зрозуміло. Адже до складу входить булочка, кетчуп або гірчиця. Все це збільшує калорійність хот-дога, що не заважає бути одним з найпоширеніших страв фаст-фуду.

Всі знають, що фаст-фуд порушує обмін речовин в організмі. Через це люди починають набирати вагу. Якщо ви любите картопля фрі або гамбургери, корисніше буде приготувати їх удома. Однак схуднути з такою їжею не вийде.

Пам’ятайте, сосиски – це не зразок здорового харчування. Їжте їх якомога рідше або вибирайте здорову альтернативу. Швидким перекусом замість калорійних сосисок може бути будь-який фрукт.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
сосиски особливі 270 ккал 11,8 г 24,7 г 0 г
сосиски свинячі 342 ккал 9,5 г 34,3 г 0 г
сосиски яловичі 226 ккал 10,4 г 20,1 г 0,8 г
сосиски російські 243 ккал 11,3 г 22 г 0 г
сосиски курячі 259 ккал 10,8 г 22,4 г 4,2 г
сосиски молочні 266 ккал 11 г 23,9 г 1,6 г
сосиски аматорські 304 ккал 9 г 29,5 г 0,7 г

 

Сосиски калорійністьШвидкі в приготуванні сосиски міцно влаштувалися на нашому столі. Цей продукт полюбився і дітям, є навіть спеціальні дитячі сосиски. З них, втім, можна приготувати відмінні страви, а не тільки вживати окремо. Це за умови, якщо сосиски високої якості. До того ж, необхідно знати калорійність сосисок тим, хто стежить за своєю фігурою або сидить на дієті. Калорійність молочних сосисок і калорійність сосиски в тісті, звичайно, відрізняється. Тому ми розповімо вам, скільки калорій в сосиску в середньому, незалежно від її сорту.

Студенту або вічно зайнятій службовцю перехопити сосиску в тісті є справою звичайною. Ми не замислюємося над калорійністю сосисок. А, бува, не від них чи ми виправляється? Калорії сосиски можуть вплинути на нашу вагу чи ні? Давайте розбиратися.

Сосиски існують давно. Вважається, що їх винайшов німецький м’ясник Йоханн Ланер. Причому сосиски так сподобалися місцевому населенню, що незабаром поширилися по всій Німеччині, а через короткий час їх почали виробляти у всій Європі. Незаперечною перевагою цього продукту є швидкість приготування. Їх можна їсти також сирими, але краще використовувати в різних стравах: омлет з сосисками, капуста тушкована з сосисками і так далі. Основна відмінність сосиски від ковбаси в тому, що їх треба все ж готувати. Можна запікати, тушкувати, смажити. Різноманітність сортів сосисок в магазинах таке велике, що часом буває дуже важко зробити вибір. Баварські, віденські, мисливські, староруські, з сиром і т.д.

Харчова цінність сосисок

Однак харчова цінність цього продукту не так велика. Давайте подивимося калорії сосиски і який її склад.

  • Білки – 10,5 грам в 100 грамах продукту
  • Вуглеводи – 1 грам в 100 грамах продукту
  • Жири – 25,2 грам в 100 грамах продукту
  • Калорійність сосиски в середньому – 272 ккал.

Як ми бачимо, найбільше в сосисках жирів. Вони-то в основному і дають основні калорії сосиску. Жири й білки збільшують калорійність цього продукту.

Однак ми привели лише середню калорійність сосиски. Цей продукт готується з різних сортів м’яса, птиці. Найвищу калорійність сосисок мають ті, що виготовлені зі свинини. У 100 грамах свинячого м’яса міститься 350 калорій. Погодьтеся, це немало! Калорійність яловичини – 218, м’ясо курки – 137 калорій. Ми розглянули ідеальний варіант, коли сосиска зроблена з чистого м’яса. Але сучасна промисловість для поліпшення зовнішнього вигляду продукту і продовження терміну його зберігання додає в сосиски різні консерванти, хімію, підсилювачі смаку та інші харчові добавки. Це не сама здорова їжа для схуднення.

Дієтичною їжею вважаються сосиски з м’яса птиці (курка, індичка). Калорійність сосисок даного виду всього 259 ккал.