Калорійність курячої печінки

Скільки калорій в курячої печінки

Калорійність курячої печінки складає всього лише 136 ккал на 100 грам продукту. При такій низькій калорійності курячої печінки в ній міститься 6,3 грами жирів, 19,1 грам білків і практично не міститься вуглеводів. А це означає, що можна спокійно їсти курячу печінку, що не переживаючи за свою фігуру.

Калорійність курячої печінки можна порівняти з калорійністю курячої грудки, яку багато хто вибирає для приготування дієтичних і смачних страв. Якщо порівнювати їх, то в печінці курки міститься більше прихованих жирів, але при цьому набагато більше важливих мікроелементів: калію, фосфору, кальцію, магнію і заліза. Якщо порівнювати курячу печінку з яловичої, вона містить менше жиру і холестерину, а білків містить стільки ж.

Тим людям, які ретельно стежать за кількістю спожитих калорій, але, в той же час, люблять смачно поїсти, буде корисно дізнатися про калорійність тушкованої курячої печінки і калорійності смаженої курячої печінки, а також про вміст калорій в печінці, приготовленої іншими способами термообробки.

Таким чином, в відвареної курячої печінки міститься 166 ккал на 100 грам продукту. Калорійність смаженої курячої печінки становить 210 ккал на 100 грамів продукту, а калорійність тушкованої курячої печінки – 164 калорії на 100 грам продукту. Знаючи ці дані, ви завжди зможете підрахувати вживаються калорії і при цьому насолодитися неймовірно корисним і смачним блюдом з печінки курки.

Як правильно вибирати і варити курячу печінку

Калорійність смаженої курячої печінкиХороша печінку має коричневий колір, чисту, гладеньку поверхню без різноманітних сторонніх вкраплень. Якісна печінка не повинна містити великі кровоносні судини і згустки крові. Погану печінку можна визначити за пухкої консистенції і наявності сторонніх вкраплень. Якщо її погано очистили, вона може містити вкраплення жиру. Якщо куряча печінка має помаранчевий колір – її переморозіть, якщо розвалюється на шматки – її не один раз розморожували.

Щоб відварити курячу печінку, її необхідно опустити в киплячу воду і проварити на середньому вогні протягом від десяти до п’ятнадцяти хвилин. Якщо при протикає печінки ножем сочиться сік прозорого кольору, значить, печінка готова.

 продукт  калорійність  білки  жири  вуглеводи
 куряча печінка  136 ккал  19,1 г  6,3 г  0,6 г
 тушкована куряча печінка  164 ккал 17 г  5,6 г  1,7 г
 смажена куряча печінка  210 ккал  30,8 г  8,9 г  2,0 г
 варена куряча печінка  166 ккал  25,9 г  6,2 г  2,0 г

 

Калорійність курячої печінки
Якщо ви любите смачно поїсти, але, в той же час, стежте за своїм раціоном харчування і намагаєтеся зберегти свою фігуру, ви, швидше за все, знайомі з таким вкрай корисним і смачним продуктом, як куряча печінка. Для чого конкретно корисно вживати курячу печінку і скільки калорій в курячої печінки?

 

Користь і смакові якості курячої печінки

Куряча печінка є неймовірно корисною. Її корисно вживати тим, хто страждає від погіршення зору або хронічної втоми, від перевтоми або хвороб легенів. У Кореї, наприклад, куряча печінка прирівнюється до лікарських препаратів і призначається народжували жінки для відновлення організму й іншим людям після перенесення важких захворювань. Це пояснюється високим вмістом в курячої печінки фолієвої кислоти, яка відновлює імунну і кровотворну системи. У ній міститься багато вітаміну А, який покращує зір і очищає шкірні покриви.

У 100 грамах курячої печінки міститься добова норма заліза для людини, що корисно для підвищення гемоглобіну. Куряча печінка навіть використовується як ліки для лікування анемії. Крім цього, в ній також міститься фосфор, кальцій, натрій і магній.

Курячу печінку використовують практично у всіх країнах світу. Саме куряча печінка має ніжний і приємним, практично не горчащім смаком. Особливу цінність делікатесним страв з курячої печінки надає низька калорійність курячої печінки.