Калорійність салату з огірків

Як правильно вибрати сметану для салату?

При виборі сметани переконайтеся в тому, що вона має характерний для неї кисломолочний запах, її консистенція повинна бути однорідною і не повинно бути ніяких інших включень. Менш жирна сметана повинна мати більш рідку консистенцію, ніж більш жирна. Вона не повинна мати довгий термін зберігання. В супермаркетах вибирайте ті упаковки сметани, які знаходяться далі на полицях – вони холодніше, а сметані потрібен холод.

Калорійність салату з огірків і помідорів

Калорійність салату з огірків і помідорів з олією становить приблизно 89,7 ккал на 100 грам

Калорійність салату з огірків і помідорів

У помідорах міститься багато легкозасвоюваних вуглеводів, пектинових речовин, вітамінів (С, В9, В6, В3, В2, В1, Е), макро – і мікроелементів (калій, залізо, магній, кальцій, цинк, фосфор). Сто грам помідорів містять чверть добової норми вітаміну С для людини.

Особливу цінність помідорів надає лікопін – пігмент, що надає томатам червоний колір. Він знижує ризик розвитку захворювань серця і судин, простатиту, ракових захворювань, дистрофії жовтої плями, яка у людей старше 55 років призводить до сліпоти. Також в помідорах міститься велика кількість антиоксидантів, які виводять з організму токсини і попереджають передчасне старіння.

Низька калорійність салату з огірків зі сметаною і/або помідорами дозволяє вживати його в раціоні більшості дієт

продукт калорійність білки жири вуглеводи
салат з огірків зі сметаною 57 ккал 1,1 г 4,5 г 3,2 г
салат з огірків і помідорів з олією 89,7 ккал 0,8 г 8 г 4,1 г

 

Салат з огірків

Салати з огірками є вкрай корисними. Калорій в салаті з огірків міститься дуже мало, особливо, якщо для заправки використовувати сметану десятивідсоткову. Це ідеальний салат для тих, хто бажає схуднути. Заправка салату сметаною підійде для вуглеводного столу при роздільних принципах харчування, а заправка з рослинної олії підійде і для білкового, і для вуглеводного живлення.

Калорійність салату з огірків без заправок становить приблизно 15 калорій. Такий салат ідеально поєднувати з стравами з м’яса, а також є тим, хто має проблеми з кишечником. У ньому міститься велика кількість вітамінів С, В2, В1, В, провітаміну А, калію, кальцію, магнію, фосфору і заліза.

Огірок здатний нейтралізувати кислотні сполуки в нашому організмі, які порушують обмін речовин і призводять до передчасного старіння і утворення каменів в нирках і печінці, за рахунок високого вмісту лужних солей. В огірках також дуже багато легко засвоюваних сполук йоду, він особливо підходить людям, які мають захворювання серцево-судинної системи, нирок, печінки, подагру, обмінний поліартрит, а з-за мінімального вмісту калорій в салаті з огірків він підходить людям, які мають ожиріння. Салат з огірків рекомендується в меню безлічі дієт.

Калорійність огірків зі сметаною

Калорійність огірків зі сметаною становить приблизно 57 калорій на 100 грам продукту. У такому салаті міститься 1,1 грам білків, 4,5 грам жирів і 3,2 грама вуглеводів на 100 грам продукту.

Сметана володіє безліччю корисних властивостей за рахунок змісту спеціальних молочнокислих бактерій. У ній міститься багато калію і кальцію, біотину, вітамінів А, С, РР, D, групи В, фосфору, магнію, натрію і безліч інших мікро – і макроелементів, повноцінний тваринний білок. Організму сметану набагато легше засвоювати, ніж молоко або вершки.

Її корисно вживати людям з ослабленим імунітетом, ожирінням або серцево-судинними захворюваннями. Калорійність десятивідсотковою сметани становить 115 ккал на сто грамів продукту. Білків у ній міститься 2,7 г, вуглеводів – 3,9 г, жирів – 10 грам, ненасичених жирних кислот – 5,8 грам, органічних кислот – 0,8 грам.