Як швидко схуднути – вправи і дієта

Як швидко схуднути за допомогою вправ?

Самий розумний спосіб прискорити процес схуднення через фізичні навантаження – поєднувати аеробне тренування з силовою. Але робити це так, щоб їх співвідношення один до одного виглядало як 7: 3. Тобто, робота з вагами повинна лише доповнювати кардіо, дозволяючи спалювати жир, а не качати м’язи. В даному випадку це може бути два варіанти: або будується схема тижневих занять, де тренувальними днями є понеділок, середа та п’ятниця. Перші два відводяться під аеробне навантаження, останній – під силову. Або ж кожне із занять включає в себе елементи з гантелями або штангою, але їх кількість не перевищує трьох на сім гімнастичних.

Але все ж, як швидко схуднути? Вправи в домашніх умовах повинні зачіпати всі групи м’язів і здійснюватися за методом кругової тренування. Їх може бути не багато, але всі вони виконуються циклами, усередині яких немає перерв, а час відпочинку між ними – не більше п’ятнадцяти секунд. Кожен цикл відтворюється в активному темпі.

 • Стрибки на місці зі скакалкою без неї. На обох ногах, з перестрибуванням, на кожній по черзі. Також, стрибки з підбиттям стопи, з викидом ноги вперед, з розведенням ніг в сторони і подальшим зведенням разом.
 • Неглибокі присідання зі стрибком з крайньої точки. Корпус в легкому нахилі, коліна не виходять за лінію пальців ніг.
 • Глибокі присідання при розставлених по ширині таза паралельних стопах. Сідниці відводяться назад, тулуб трохи вперед, руки на талії.
 • Біг на місці – класичний, з захлестом, з високим підняттям стегна і натягуванням стопи.
 • Віджимання з колін або від стіни. Широким і вузьким хватом. Також вітаються різні варіації віджимань: з вагою на одній руці, з перенесенням ваги з однієї руки на іншу, з виходом з віджимання допомогою виштовхування себе вгору і відриванням долонь від підлоги.
 • Скручування на прес – верхні і нижні.
 • Жим гантелей сидячи або стоячи.
 • Розведення рук з гантелями в положенні лежачи на спині.
 • У положенні лежачи на животі підйом верхньої частини корпусу вгору. Руки за головою, в руках гантелі. Ноги нерухомі.
 • Махи ногами без використання опори, зі збереженням рівноваги. Також махи в горизонтальному положенні лежачи на боці і на спині.
 • «Велосипед» в положенні лежачи на спині. Також «велосипед» зі скручуванням верхній частині корпусу.

Тривалість тренування при вирішенні питання про те, як швидко схуднути за допомогою вправ, повинна бути не менше одного академічного години. Залежно від того, який режим харчування в підсумку підібраний, наскільки він дозволяє підтримувати працездатність організму, можна збільшувати тривалість заняття до півтора-двох годин. Крім того, це залежить і від власної витривалості людини, і від вихідних параметрів. При наявності надлишкової ваги, наближення до ожиріння, інтенсивні фізичні навантаження заборонені. У цьому випадку досить проводити щодня простий комплекс загальнозміцнюючих вправ, які розробляють опорно-руховий апарат, а також здійснювати піші прогулянки, витрачаючи на це від двадцяти хвилин і поступово доводячи до години.

Щодня сотні і тисячі жінок різних вікових замислюються про те, як швидко схуднути. Вправ в домашніх умовах їм здається недостатньо для вирішення подібної проблеми, адже всі вони вимагають від двох тижнів очікування і довше. А хочеться прокинутися вранці і вже бачити, як розтанули боки, зникли складочки, втягнувся животик. Багато хто вдається до жорстких дієт, які вимагають вживати один-єдиний продукт протягом дня, або намагаються виснажувати себе тренуваннями в спортивному залі. Але, на жаль, плоди це приносить рідко. Хоча насправді, жіночі думки йдуть у відносно правильному напрямку.

У вирішенні питання про те, як швидко схуднути, вправи і дієти слід грамотно поєднувати між собою. Оскільки це – найкращий симбіоз для досягнення мети: важливо лише вміти правильно підібрати як раціон, так і фізичні навантаження. Найбільш збалансовані варіанти пропонуються нижче.

Яку вибрати дієту для швидкого схуднення без негативних наслідків?

Безумовно, найбільш правильна дієта – здорове харчування. Але його варто сприймати як довічну систему, а не тимчасову міру. Тим більше що поступово виробляються нові харчові звички, внаслідок яких повертатися до неправильного раціону вже немає бажання і необхідності. Але все ж, якщо дивитися на терміни, які витрачаються для виявлення результатів корекції фігури, вони не настільки малі, як хотілося б. А значить, необхідно якось посилювати ефект.

Найбільш безпечний варіант – зниження калорійності раціону і повна відмова від простих вуглеводів: мучного та солодкого. З одного боку, це не дозволить організму голодувати, як при різних монодієта, а з іншого, змусить його переробляти в енергію жирові відкладення. Для того щоб дізнатися, скільки саме калорій на добу необхідно споживати, слід розрахувати свій базовий обмін речовин, заснований на віці, комплекції, зростанні і рівні фізичної активності. І знизити його на 200-300 ккал. Це і буде добовий «вага» меню.

При подібному варіанті харчування запитання про те, як швидко схуднути вправами і дієтою, вирішується максимально безболісно, ​​оскільки організм продовжить утримувати необхідний рівень працездатності. А значить, він буде здатний пережити і фізичну активність. З низкою більш жорстких дієт, на жаль, справа йде інакше.

Якщо вибір падає на монодієти: наприклад, кефірну, яблучну або гречану, то під час слідування їх принципам не рекомендується займатися якими б то не було фізичними навантаженнями. Організм не потягне додатковий стрес, що може призвести до негативних наслідків. Те ж відноситься до дієт, де калорійність раціону не перевищує 500 ккал / добу.

Але такі монодієти припустимі в якості розвантажувального дня, проведеного пару раз на місяць. Або навіть він може стати сполучною ланкою між минулим режимом харчування і майбутнім переходом на здорову їжу. Адже всі знають, що спочатку приміщення чиститься, а потім заповнюється новими речами. З організмом те ж саме. І подібні розвантажувальні дні, наприклад, на кефірі, відмінно підходять для чищення.

Comments are closed.