30 Січня, 2015

Дієта «Улюблена» на 7 днів

Як складається меню дієти «Улюблена» на 7 днів?

Раціон цієї системи передбачає як мінімум триразовий прийом їжі, а тому цілком розумний. Складаються всі 7 днів із різних монодієт, щодня змінюють один одного. І тому не відбувається звикання, так і значною розбалансування в організмі.

Перші добу – питні.

Тут, всупереч першому враженню, не тільки чиста вода. Можна вживати бульйони, чаї, питні йогурти, але без цукру і ароматизаторів. Тільки натуральні варіанти. Кефір, простокваша, ряжанка, молоко.

Приблизний раціон може включати чашку чаю на сніданок, курячий або рибний бульйон на обід, йогурт в полудень і кефір або молоко – на вечерю.

Другу добу – овочеві.

З рослинної групи тут дозволена капуста як найкращий засіб для ліквідації жирового прошарку, помідори і огірки, перець, цибулю і моркву. Любителі зеленого салату його теж можуть включати в раціон.

Добове меню пропонує помідори з листям салату на сніданок, суміш з капусти, огірків і петрушки для обіду (дозволено трохи оливкової олії), огірки до полуденка і перці з огірками і цибульними пір’ям на вечерю.

Третю добу – питні. Відбувається повне повторення першого дня.

Четверту добу – фруктові.

Допускається вживання будь-яких фруктів без будь-яких обмежень. Але, наприклад, якщо банан був з’їдений на сніданок, в інших прийомах їжі він фігурувати не має. В групу особливо рекомендованих потрапляють цитрусові і зелені види – ківі, яблука.

На сніданок варто взяти банан, другий раз поснідати парою мандаринів, пообідати поєднанням з яблук, груш і апельсинів. До полуденка почистити нектарини, а повечеряти парою-трійкою ківі.

П’яту добу – білкові.

Основою буде виступати будь-нежирне м’ясо, а також риба і яйця. Допускаються йогурти, сир, бобові, сир. Але головне обмеження – обсяг порцій. Ніяких свят живота влаштовувати не варто: це швидко похитне результати, так і не дуже добре сприймається шлунком.

Сніданок представлений парою яєць і скибкою сиру, другий сніданок – сиром з корицею, обід – курячою грудкою з квасолею. Для полуденка підійде склянка йогурту, а для вечері – пропарена риба.

Шосту добу – питні. Ще одне повторення першого і третього дня.

Сьому добу – вихід з дієти.

Взагалі, вони повинні продовжитися ще на восьму і дев’яту як мінімум, але старт задається вже в кінці тижня. Дозволено в раціон помістити яйця, бульйони, каші, фрукти і овочі. Але кожна з цих груп має займати тільки один прийом їжі, а порції не можна збільшувати бездумно. По-перше, дієта ще не завершена. А по-друге, це дозволить закріпити результат і далі продовжувати харчуватися правильно.

Наприклад, поснідати парою яблук, а до ланчу відварити яйця. Пообідати будь кашею з огірково-помідорним салатом. Для полуденка взяти апельсин. Повечеряти м’ясних неміцним бульйоном, до якого дозволено додати трохи овочів на вибір.

Відгуки про дієту «Улюблена» на 7 днів

Відгуки про дієту улюблена на 7 днівОсновний момент, зазначений в коментарях жінок, що залишаються на форумах і порталах, полягає в тому, що дана методика дає можливість відрегулювати апетит. Навіть за такий короткий термін, судячи з визнанням, вдається перестати хотіти їсти все підряд. І це, поряд з низкою інших факторів, призводить до того, що скинутий вага не намагається повернутися. Особливо, якщо правильно вийти з дієти.

Що стосується конкретних цифр, то згідно з відгуками про дієту «Улюблена» на 7 днів результати у кожної жінки індивідуальні. У кого-то йде всього 2 кг за весь період, хоча умови чітко дотримувалися. Хтось втрачає 6 кг, причому, роблячи собі дрібні поступки. Але головне, на чому потрібно загострити увагу, так це візуальний результат. Багато худевшие говорили, що загальні контури підтягувалися, зменшувалися живіт і боки, овал обличчя коректувався.

В той же час не можна не приділити увагу тому факту, що не для всіх результати від дієти «Улюблена» на 7 днів коштували негативних відчуттів, присутніх в певні дні. Наприклад, білкові добу провокували головні болі за відсутності вуглеводів, а ті, що проводяться на грейпфрутах, сприяли виникненню дискомфорту в області шлунка навіть при здоровому органі.

Тому дуже важливо грамотно вивчити меню дієти «Улюблена» на 7 днів, переконатися у відсутності можливих протипоказань і тверезо оцінити власні сили. Якщо ніяких перешкод немає, достатньо просто запастися силою волі укупі з бажанням здобути прекрасну фігуру і рухатися вперед.

Дієта улюблена на 7 днівКороткострокові дієти, що не потребують дотримання їх правил довше, ніж протягом тижня, найчастіше є одним з найбільш оптимальних варіантів. Їх меню нерідко збалансоване і не голодне, що дозволяє без особливих проблем скидати вагу і продовжувати вести звичний спосіб життя. До однієї з таких методик відноситься дієта «Улюблена» на 7 днів, серед протипоказань має тільки серйозні захворювання ШКТ.

Базові моменти дієти «Улюблена»

Перш ніж впритул займатися вивченням списку продуктів, обсягу порцій і інших дрібниць, слід зрозуміти, що дана система – не той спосіб, який за тиждень позбавить від усіх існуючих кілограмів, перетворить тіло в предмет заздрості будь-якої моделі і дозволить далі валятися на дивані з шоколадками і тортами. Без правильного виходу і побудови подальшого харчування кілограми накриють з новою силою.

Дієту «Улюблена» на 7 днів рекомендовано сприймати в якості каталізатора до подальших змінах раціону. Її основне призначення: зрушити вагу з мертвої точки, запустити процес жиросжигания, зменшити обсяги шлунка і дати можливість почати формувати нові харчові звички. Паралельно відбувається очищення організму.

Що стосується фізичних навантажень, які дана методика не забороняє, то їх інтенсивність залежить від калорійності того чи іншого дня. Наприклад, білкові добу можна добре потренуватися, а ось під час розвантажувального періоду, безумовно, сил на це не вистачить. Зате заробити слабкість, запаморочення та інші неприємності – запросто.

Теги: