Вино: калорійність, користь, склад, дієти на вині

Калорійність вина

Що стосується такого показника, як калорійність вина, то тут все залежить від виду і сорту напою. Найбільшою калорійністю має лікерне вино. Його калорійність – 212 ккал/100 мл Не поступається йому і десертне вино. Калорійність напівсолодкого вина знаходиться на третьому місці. Показник калорійності цього напою – 100 ккал/100 мл Людям, які піклуються про свій зовнішній вигляд, зловживати цими напоями не варто. Адже найчастіше вино вживається разом з кондитерськими виробами, які лише погіршують становище і підвищують калорійність червоного вина, калорійність білого вина, калорійність напівсолодкого, десертного вин, а також калорійність червоного сухого вина. Калорійність білого напівсолодкого вина – 90 кілокалорій, а сама низька калорійність сухого вина дорівнює 66 ккал/100 мл Калорійність червоного сухого вина – 68 ккал/100 мл

«Винні» дієти

Калорійність червоного сухого винаЗавдяки низькій калорійності сухого вина цей напій зарекомендував себе в дієтах. Крім цього, існують винні дієти. Приміром, дуже ефективною є дієта на яблуках і вини, яка дозволяє за 3 дні скинути до 4 кг. Для її дотримання протягом 3-х днів потрібно вживати пляшку сухого винного напою і 3 зелених стиглих яблука. Вживати інгредієнти можна в будь-який час дня і в будь-якій послідовності.

Популярна сьогодні триденна дієта на вині та сирі допомагає прибрати зайві 5 кг зайвої ваги. Сніданок такої дієти – 100 грам сиру, один пшеничний тост і келих вина. Обід і вечеря – 100 грам сиру, два пшеничних тосту і 2 келиха вина. Слід зауважити, що калорійність напівсолодкого вина, а також калорійність вина десертних і солодких сортів дуже велика. Для дотримання дієт необхідні сухі напої. Калорійність вина не повинна перевищувати 100 ккал/100 мл

Вино допомагає продовжити життя і позбутися від безлічі хвороб. Тонізуючий і корисний напій сприяє зміцненню організму. Вино приносить користь, якщо вживається зі знанням справи.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
Вино біле сухе 66 ккал 0,1 г 0 м 0,6 г
Вино біле десертне 153 ккал 0,5 г 0 м 16 г
Вино біле Мускат 82 ккал 0 м 0 м 5 г
Вино біле Рислінг 80 ккал 0 м 0 м 4 р
Вино біле Совіньон 81 ккал 0 м 0 м 2 г
Вино червоне сухе 68 ккал 0,2 г 0 м 0,3 г
Вино червоне Бургундське 86 ккал 0 м 0 м 4 р
Вино червоне столове 71 ккал 0,3 г 0 м 0,2 г

 

Калорійність вина
Про вини давним-давно точаться суперечки. Одні дивляться в ньому істину, а інші – залежність. Хтось вихваляє корисні властивості напою, хто наводить цифри статистики, які підтверджують, що жителі нашої країни спиваються. Де ж істина? Чи насправді вино корисно? І якщо це так, то в яких дозах можна вживати напій? І яка калорійність вина? Спробуємо відповісти на всі перераховані вище питання.

Вино – корисний напій

На всі питання є один універсальний відповідь – вино є корисним напоєм, якщо вживається в обмежених кількостях. Медики дотримуються думки про те, що вино, прийняте хворим вчасно в певній кількості, принесе організму лікувальну користь. Багато обивателі дуже перекручено відносяться до цих слів або ж виривають фрази з тексту, чують лише те, що напій корисний і забувають про головне. Безконтрольне вживання вина може дуже згубно вплинути на стан здоров’я.

Вино – неймовірно корисний алкогольний напій. Він покращує обмінні процеси організму, нормалізує сольовий баланс. Крім того, калорійність червоного вина здатна активно стимулювати вуглеводний та мінеральний обміни речовин, з чим не справляється виноградний сік. Вино допомагає вивести рідину з організму, усуває ознаки депресії та неврозу, нормалізує сон. І ще, напій полегшує функціонування шлунка, сприяє підвищенню кислотності, тим самим збуджуючи здоровий апетит.

Користь напою обумовлена вмістом у ньому значної кількості вітаміну С. Також в напої містяться вітаміни групи PP, і A, а також біотин і кислоти, альдегіди і масла. З різноманіття містяться в напої мікроелементів не можна не виділити магній, йод, марганець, калій, фосфор і рубідій. Рубідій – особливий елемент, зміцнює нервову систему. Всі ці показники характерні для натурального виноградного вина, приготованого за особливою технологією і надходить у роздрібну торгівлю в пляшках.