Калорійність винограду

Користь винограду

Виноград є відмінним загальнозміцнюючим і тонізуючим засобом. В одній ягоді винограду міститься 80% води і 20 відсотків корисних речовин: цукру (в основному, глюкози), клітковини, органічних кислот, вітаміну В, пектину, мікроелементів та ферментів.

Виноград стимулює роботу кісткового мозку, що, в свою чергу, покращує функції кровотворних органів. Також виноград є відмінним джерелом калію.

У склянці виноградного соку міститься добова норма вітамінів групи В. У винограді міститься величезна кількість вітаміну С, який прекрасно засвоюється завдяки наявності вітаміну Р.

Вживати виноград корисно при бронхіальній астмі, гострих запальних процесах у дихальних шляхах, плевриті, хворобах шлунка і кишечнику, що супроводжуються низькою секрецією шлункового соку. Вкрай корисний виноград і виноградний сік при захворюваннях серцево-судинної системи.

Червоний виноград містить велику кількість антиоксидантів – поліфенолів-флавоноїдів: танінів, антоціанів, антоціанідінов, катехінів, дигидрокверцетина, ресвератролу. Завдяки цьому він чинить нормалізуючу дію на серцевий ритм, артеріальний кров’яний тиск, роботу печінки, покращує кров’яний склад і збільшує вміст гемоглобіну в крові, очищає організм від токсичних речовин, підвищує тонус організму і допомагає за короткий термін відновитися після фізичних навантажень і перенесених стресів.

У 100 грамах червоного винограду міститься 64 калорії.

Калорійність зеленого винограду та винограду кишмиш

Калорійність винограду кишмиш
Кишмиш – це штучно виведений сорт винограду, який не містить кісточок. Калорійність винограду кишмиш становить 40 калорій на 100 грам продукту. В цьому сорті винограду містяться найбільш рідкісні вітаміни і мікроелементи, тому його ідеально вживати при недокрів’ї, знесиленні та виснаженні. Незважаючи на калорійність винограду кишмиш, його також корисно їсти тим, хто переніс стрес або має захворювання нервової системи.

У сушеному винограді кишмиш міститься 270 ккалй на 100 грам продукту.

Калорійність зеленого винограду – 65 ккал на 100 грам продукту.

Протипоказання для вживання винограду

Калорійність винограду

Застосовувати виноград для лікування не можна при наявності виразок ротової порожнини, кишечнику, шлунку або стравоході, цукровому діабеті, ожирінні, уремії, гострих формах легеневого туберкульозу, харчової глікозурії, стоматиті і карієсі.

Не вживайте одночасно з великою кількістю винограду сире молоко, алкоголь, пиво, жирну їжу, мінеральну воду, а також сирі овочі і фрукти, щоб не викликати розлад кишечника.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
зелений виноград 65 ккал 0,6 г 0,2 г 16,8 г
кишмиш 40 ккал 0,5 г 0,1 г 10,2 г

 

Виноград, порівняно з іншими фруктами, не так часто використовується в меню різних дієт. Деякі вважають, що він сприяє накопиченню зайвих кілограмів. Чи це Правда і скільки калорій у винограді?

Скільки калорій у винограді

Від самого винограду не поправляються. Насправді калорійність винограду не так вже й велика порівняно з іншими солодкими продуктами. Калорійність винограду коливається від 65 до 72 ккал у 100 грамах продукту в залежності від сорту винограду. Чим солодший виноград, тим більше в ньому міститься калорій. Калорійність винограду не залежить від кольору плоду, проте в темних сортах винограду міститься більше корисних речовин, але і алергії на них теж, на жаль, трапляються частіше.

У 100 грамах винограду міститься 0,6 г білків, 0,2 грама жирів і 16,8 грам вуглеводів.

Єдиний недолік винограду для схуднення полягає в тому, що він здатний посилювати апетит. Але, якщо ви будете стежити за тим, що їсте, зайва вага вам не загрожує.