Калорійність коктейлів

Скільки калорій в коктейлі?

Калорійність молочного коктейлю в середньому становить 86,25 ккал. Якщо виключити з цього десерту цукор, вершки і морозиво, то можна значно знизити калорії. Наприклад, можна приготувати молочний коктейль з такими складовими: банан, апельсин, яблуко, ананас, молоко 1,5% і мед. У 100 мл такого коктейлю буде всього лише 51,3 ккал. Різниця суттєва.

Тому калорійність коктейлю ви можете завжди зменшити і включити ці ласощі в ваше меню при схудненні. Краще приготувати цей напій в домашніх умовах. У кафе або мережі швидкого харчування калорійність коктейлів є досить великою. Калорії молочних коктейлів там від 86 ккал і вище. Тому якщо ви хочете як десерт поласувати молочним коктейлем, купіть інгредієнти в магазині і приготуйте його будинку. У коктейль можна додати будь-які фрукти, а можна обійтися і без них. До того ж, цей десерт дуже простий у приготуванні. Він відноситься до серії «гості на порозі». Буквально за кілька хвилин ви можете приготувати для гостей смачне частування. А якщо до вас прийшли подруги, то тим більше. Їх можна пригостити молочним коктейлем, калорійність якого не вплине на фігуру.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
молочний коктейль з вівсянкою 111,9 ккал 3,3 г 4,9 г 14,6 г
молочний коктейль з медом і фруктами (банан, яблуко, апельсин, ананас) 51,3 ккал 2,1 г 1 г 8,5 г
молочний коктейль з медом, імбиром, ківі і бананом 61 ккал 2,2 г 1 г 11,2 г
молочний коктейль з чорницею і малиною 89,1 ккал 2,2 г 2,1 г 17,4 г
молочний коктейль без цукру з бананом і вишнею 66,9 ккал 2,5 г 2,4 г 9,2 г
банановий молочний коктейль 80,6 ккал 3 г 3,2 г 10,4 г
полуничний молочний коктейль 77,6 ккал 1,9 г 2 г 13,8 г

 

Калорійність коктейлівСьогодні ми поговоримо про калорійність коктейлів. Найпопулярнішим безалкогольним коктейлем є молочний. Його люблять усі: і дорослі, і діти. Батьківщиною цього напою вважається США, проте встановити точну дату приготування першого молочного коктейлю неможливо.

На початку 19 століття, в США, бармени стали змішувати алкогольні інгредієнти між собою. Ці напої отримали назву «коктейлі». Безалкогольні варіанти цього напою почали робити за часів «сухого» закону. Люди як і раніше приходили в бари, де подавали молочні коктейлі. Причому за пристойні гроші відвідувачам могли «з-під поли» додати спиртний інгредієнт.

Яка калорійність молочного коктейлю? Це питання цікавить багатьох, хто сидить на дієті. Як правило, при дієтах виключаються алкогольні напої, тому замість них вживаються безалкогольні коктейлі. Тому калорійність коктейлю – перше, що починає цікавити худнуть. Щоб відповісти на питання, скільки калорій в молочному коктейлі, необхідно розглянути харчову цінність цього напою.

Харчова цінність молочного коктейлю

Класичний рецепт молочного коктейлю включає в себе такі інгредієнти, як молоко, вершки або морозиво, а також різні добавки для смаку (фрукти, сиропи, шоколад, карамель). Всі інгредієнти при цьому збивають за допомогою блендера і подають у високих склянках. Найпопулярніші сиропи: полуничний, шоколадний і банановий.

Калорійність коктейлів безпосередньо залежить від їх складових. Часто, в кафе, у вже готовий коктейль додають зверху кондитерські посипання (шоколад, горіхи, кокосова стружка). Все це збільшує калорійність коктейлю. Також на калорії молочного коктейлю впливає жирність молока, оскільки це основний інгредієнт для приготування цих ласощів.

Особливість молочного коктейлю в тому, що кожен може приготувати його на свій смак. Тому він такий популярний. Але найголовніше те, що за допомогою звичайного молочного коктейлю скидають зайву вагу. При цьому організм збагачується необхідними вітамінами і амінокислотами. Як це відбувається? Справа в тому, що вживання молочного коктейлю замість іншої калорійної їжі допоможе усунути зайвий обсяг підшкірного жиру. Тут калорійність коктейлю грає вам на руку.

Якщо ви вживаєте калорійну їжу, то ви зможете знизити калорійність коктейлю, використовуючи менш жирне молоко. А замість морозива додати лід.

Розглянемо харчову цінність молочного коктейлю. В середньому в 100 грамах напою міститься:

  • Білки – 2,76 грам (приблизно 11 калорій)
  • Жири – 3,02 грама (приблизно 27 калорій)
  • Вуглеводи – 12,28 грам (приблизно 49 калорій)

Скільки калорій в коктейлі?Ми бачимо, що жирів і вуглеводів не так вже й багато в молочному коктейлі. Але питання про те, скільки калорій в коктейлі залишається відкритим. Про що ми поговоримо пізніше.

Лікарі і дієтологи рекомендують вживати молочний коктейль як продукт здорового і збалансованого харчування. Всім відомий Макдональдс завоював свою популярність ще в 50-і роки 20 століття саме завдяки молочним коктейлів. Цей напій став національним в США і отримав загальне визнання.