23 Січня, 2015

Відгуки про дієту «6 пелюсток»

Результати та відгуки для дієти «6 пелюсток»

Дієта 6 пелюсток результати відгукиПерший плюс, який відзначають у своїх відгуках про дієту «6 пелюсток» дієтологи – це психологічна складова методики. Адже ні для кого не секрет, що основна маса зривів під час схуднення відбувається через відсутність серйозної зацікавленості в процесі, а не наявності фізіологічного голоду. Безумовно, мова йде не про жорсткі монодієта з сильним урізанням калорійності раціону.

У випадку ж з 6-пелюсткової схемою, вся система перетворюється на своєрідну гру. Крім того, кожен пройдений день – новий зірваний пелюстка. При цьому наочно видно пройдений шлях і відстань, яку залишилося. У підсумку, існує певний якір, що утримує в рамках і не дає збитися з курсу.

Ще один важливий момент, який можна виявити у відгуках про 6-пелюсткової дієті – це достатня збалансованість раціону. Незважаючи на те, що вся методика – збірка монодієт, вона побудована таким чином, щоб не виникало сильного дефіциту у вітамінах та мікроелементах. Адже рамки ставляться лише на одну добу, після чого змінюються.

Крім того, увага приділяється і питанню сполучуваності продуктів. Це впливає не тільки на процес ліквідації жирового прошарку, а й на засвоєння їжі. Все підібрано так, щоб знизити навантаження на травну систему. Це, в свою чергу, сприяє налагодженню роботи ШКТ, що, безумовно, не може не заслужити ще один позитивний відгук про 6-пелюсткової дієті.

Але, звичайно, головна причина високої популярності даної системи – вражаючі результати. Особливо з урахуванням того факту, що після тижневої перерви дозволяється повторити досвід. Жінки, ділячись своїми результатами у відгуках про дієту «6 пелюсток», відзначають, що за першу семиденку втрачали до 4-5 кг, що досить багато. А за два тижні, включаючи відпочинок, під час якого харчування було максимально правильним, з виключенням жирних і смажених страв, вони позбавлялися до 12 кг. Але, багато з них говорили про те, що це залежало, в першу чергу, від того, з якої цифри вони починали.

Важливим нюансом є додавання фізичних навантажень. Безперечно, з урахуванням загальної енергетичної цінності раціону, серйозну активність вводити немає можливості, але елементарні піші прогулянки протягом години-двох, а також двадцятихвилинну розминку в домашніх умовах гріх не виконати. На ці нехитрі дії сил вистачить. До того ж, це посприяє більш активному спалюванню жирового прошарку і не дасть шкірі обвиснути.

Правда, якщо існують позитивні коментарі, то і від негативних відгуків 6-пелюсткова дієта не застрахована. Зокрема, вони стосуються зниженого рівня глюкози в раціоні. Для здорової людини подібний момент жодних ризиків не несе. Але в період серйозних стресів, а також за наявності нестабільної нервової системи, на будь-який зовнішній подразник організм реагує спалюванням цукру. І якщо в цей час дотримувати ще й дієту «6 пелюсток», висока ймовірність прояву негативних симптомів: тряски, паніки, запаморочення, нудоти. У самих крайніх випадках можливі запаморочення.

З цієї причини в своїх відгуках про дієту «6 пелюсток» дієтологи рекомендують або дочекатися закінчення стресового періоду, або в день з’їдати трохи гіркого шоколаду і випивати зелений чай з однією ложкою цукру, але тільки при появі вище зазначених симптомів глікемії. На результатах схуднення це ніяк не позначиться, але вбереже від погіршення самопочуття.

Також ця схема схуднення може не підійти людям з лактазной недостатністю, оскільки сирний день у них викличе розлад травлення. Крім того, не варто пробувати дієту при наявності захворювань шлунково-кишкового тракту в стадії загострення, виразок і гастритів, а також проблем кардіологічного характеру.

Дієта 6 пелюсток відгукиСистема схуднення, авторами якої є шведські дієтологи, завоювала любов жінок не тільки Європи, а й інших країн. Досить насичене меню, помножене на привабливі обіцянки, залучають усіх бажаючих скинути кілька зайвих кілограмів. Але наскільки насправді ця схема дієва? Які відгуки про дієту «6 пелюсток» залишають люди і кваліфіковані фахівці?

Перш ніж розбиратися в думках про дану методику корекції фігури, слід зрозуміти, що вона собою представляє. Це допомагає хоча б чисто візуально оцінити для себе реальність подібної схеми схуднення.

У чому суть дієти «6 пелюсток»?

Отже, вся система складається з шести монодієт, що йдуть один за одним у певній послідовності, що грунтується на білково-вуглеводному чергуванні. Саме тому міняти місцями їх категорично не можна. Як раз в подібному побудові доби і криється суть всієї дієти.

  • Перший «пелюстка» є рибним. Цей білковий продукт може мати абсолютно будь-який відсоток жирності, адже на схили даний показник не впливає. Всі жири, які містяться в рибі, йдуть лише на благо організму, оскільки належать до категорії полінасищенних.
  • Другий «пелюстка» – овочевий. Анна Юханссон не забороняється навіть вживання картоплі. Але варто розуміти, що чим більше крахмалосодержащих овочів за добу з’їдено, тим менше буде зранку Виска.
  • Третій «пелюстка» – курячий. У їжу йде філе, позбавлене кісток і шкіри. Як і решта продуктів його дозволено відварити, запекти або загасити, але без використання інших продуктів. Допускаються спеції та приправи, а також головка ріпчастої цибулі і зелень – кріп і петрушка.
  • Четвертий «пелюстка» – злаковий. Крупи варяться на воді, ні в якому разі не присмачуються цукром або маслом. Зате вони дозволяють використовувати сіль і спеції, а до вівсянки, наприклад, можна приєднати до 50 г будь-яких горіхів.
  • П’ятий «пелюстка» – сирний. Відсоток жирності продукту ролі не грає. Якщо знежирений йде погано, варто взяти 5% або 9% варіант. Доповненням може виступати зелень, часник, сіль, а також кориця. При гострій необхідності дозволена пара столових ложок нежирної сметани або натурального йогурту.
  • Шостий «пелюстка» – фруктовий. Так само, як і у випадку з овочами, фрукти можуть бути будь-якими, але зловживати бананами і виноградом не варто.
Теги: