14 Червня, 2014

Японська дієта 13 днів: меню та відгуки

Японська дієта для схуднення була розроблена японськими фахівцями, але не дивлячись на це, з повсякденною японською кухнею у неї немає нічого спільного (варто зауважити, що японці не вживають багато кави, основною їх раціон складається з рису і морепродуктів).

Триває японська дієта 13 днів. За цей період здійсниться регулювання обміну речовин і Ваш організм перебудуватися на інший ритм життєдіяльності. А це означає, що значно покращиться стан здоров’я і зменшиться вага. Автори цього способу позбавлення від зайвої ваги запевняють, що отриманий результат здатний протриматися протягом двох-трьох років.

Японська дієта на 13 днів передбачає повну відмову від цукру, солі, борошняних та кондитерських виробів і будь-яких алкогольних напоїв. У проміжках між їжею рекомендується пити як кип’ячену воду, так і мінеральну (в необмеженій кількості).

Для того щоб досягти бажаного результату за допомогою японської дієти слід строго її дотримуватися, в точності виконувати всі рекомендації і не змінювати послідовності вживання страв.

Японська дієта- меню на 13 днів

День перший. На сніданок випиваєте чашку кави (краще чорного), на обід з’їдаєте два яйця, приготованих круто, салат (варена капуста, заправлена ​​рослинним маслом) і запиваєте все це томатним соком, вечеря – варена або смажена риба.

День другий. На сніданок випиваєте чашку кави (краще чорного) з одним сухарем, на обід з’їдаєте варену або смажену рибу, капустяний або овочевий салат із заправкою у вигляді рослинного масла, на вечерю з’їдаєте 100гр. яловичини (вареної) і випиваєте кефір (один стакан).

День третій. На сніданок випиваєте чашку кави (краще чорного) з одним сухарем, на обід з’їдаєте великий кабачок, приготований шляхом обсмажування на рослинній олії, повечеряти можна: парою яєць, приготованих круто, 200 гр. яловичини (вареної) і салатом зі свіжої капусти (заправку для якого краще вибрати у вигляді рослинного масла).

День четвертий. На сніданок випиваєте чашку кави (краще чорного), на обід випиваєте сире яйце і з’їдаєте 15 гр. несолоного сиру (краще брати тверді сорти), три великі відварені моркви, із заправкою у вигляді рослинного масла, на вечерю – трохи фруктів.

День п’ятий. Поснідати можна сирою морквою із заправкою у вигляді лимонного соку, на обід з’їдаєте варену або смажену рибу, випиваєте томатний сік (один стакан), на вечерю з’їдаєте трохи фруктів.

День шостий. На сніданок випиваєте чашку кави (краще чорного), в обід з’їдаєте половину курки (вареної), будь-який салат на вибір: один із сирої моркви, другий зі свіжої капусти, у вечерю з’їдаєте пару яєць, приготованих круто, один стакан моркви (сирої), потертій на тертці з заправкою у вигляді рослинного масла.

День сьомий. Чашка чаю без цукру на сніданок, на обід з’їдаєте 200 гр. яловичини (вареної), фрукти, на вечерю вибираєте меню з будь-якого з попередніх днів, виняток становить третій.

День восьмий. Сніданок – випиваєте чашку кави (краще чорного), в обід з’їдаєте половину курки (вареної), будь-який салат на вибір: один із сирої моркви, другий зі свіжої капусти, на вечерю з’їдаєте пару яєць, приготованих круто, один стакан моркви (сирої), потертій на тертці з заправкою у вигляді рослинного масла.

День дев’ятий. Сніданок – з’їдаєте сиру моркву із заправкою у вигляді лимонного соку, на обід – велика кількість вареної або смаженої риби, випиваєте томатний сік (один стакан), на вечерю з’їдаєте трохи фруктів.

День десятий. Чашку кави (краще чорного) на сніданок, на обід випиваєте сире яйце і з’їдаєте 15 гр. несолоного сиру (краще брати тверді сорти), три великі відварені моркви, із заправкою у вигляді рослинного масла, на вечерю з’їдаєте фрукти.

День одинадцятий. На сніданок випиваєте чашку кави (краще чорного) з одним сухарем, на обід – крупний кабачок, приготований шляхом обсмажування на рослинній олії, на вечерю з’їдаєте пару яєць, приготованих круто, 200 гр. яловичини (вареної) і салат зі свіжої капусти, заправку для якого краще вибрати у вигляді рослинного масла.

День дванадцятий. На сніданок – чашку кави (краще чорного) з одним сухарем, на обід з’їдаєте варену або смажену рибу, капустяний або овочевий салат із заправкою у вигляді рослинного масла, на вечерю з’їдаєте 100гр. яловичини (вареної) і випиваєте склянку кефіру.

День тринадцятий. Сніданок – чашка кави (краще чорного), в обід з’їдаєте два яйця, приготованих круто, салат (варена капуста, заправлена ​​рослинним маслом) і запиваєте все це томатним соком, на вечерю з’їдаєте варену або смажену рибу.

Японська дієта для схуднення має одну важливу особливість – вся їжа готується без використання солі і приправ. Це варто запам’ятати.