28 Лютого, 2015

Дієта Дюкана по днях – шлях до стрункого тіла

Етап Круїз

Розглядаючи другий етап дієти Дюкана по днях можна порадіти тому, що до білковим продуктам додаються ще й 28 овочів. Але при цьому заборонено вживати картоплю, квасолю і горох, так як в них багато крохмалю, який уповільнює схуднення. Тривалість Круїзу залежить від того, на скільки кілограмів хоче схуднути людина. Середня тривалість 2 етапу – від 1 до 3 місяців. Протягом цього часу треба один день їсти білкову їжу, а інший – овочі. І так чергувати ці дні протягом усього Круїзу. Але якщо необхідно позбутися від 10 кілограмів або більше, то рекомендується змінити кількість днів: 3 дні білкова монодієта і 3 дні овочева. Не забуваємо, щодня їсти висівки, так як без них ефективність дієти знизиться.

Дієта Дюкана на кожен день: Закріплення

На 3 етапі знаменитої дієти Дюкана худне винагороджується за всі свої зусилля під час Атаки і Круїзу. З одного боку, тіло стало тонше і стрункішою, ненависні кілограми пішли, а з іншого, в меню по днях дієти Дюкана додалися багато звичні й улюблені продукти:

  • ягоди, фрукти (крім винограду, черешні, бананів);
  • мед;
  • хліб з висівок або борошна грубого помелу;
  • рис;
  • макарони;
  • картопля;
  • вино.

Правда, на відміну від попередніх етапів, обсяг щодня з’їдаються «нових» продуктів обмежений. Так ягід і фруктів можна покуштувати не більше 200 м, борошняні страви й картоплю треба їсти не частіше, ніж 2 рази в тиждень по 100-150 г, хліб дозволено вживати по 2 шматочки по 45 г, мед – 3 чайних ложки, вино – не більше 200 г через 7 днів. При цьому не варто забувати про необхідність щодня їсти висівки. На даному етапі їх добова норма зросла до 2,5 ст ложок. Також необхідно буде щочетверга є тільки білкову їжу, як при Атаці.

Тривалість Закріплення розраховується індивідуально, як і на попередніх етапах. У середньому від 2 до 6 місяців. Як і раніше під час дієти Дюка на кожен день ви самостійно придумуєте своє меню. Постарайтеся не додавати в нього ті продукти, які не можна, так як в цьому випадку можливий набір втраченої ваги.

Стабілізація

Останній етап дієти Дюкана називається Стабілізація, тому що під час нього назавжди закріплюється отриманий результат. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо ви будете дотримуватися правила цього етапу протягом усього життя. Основні постулати 4 етапу дієти Дюкана по днях можна охарактеризувати так:

 • необхідно щодня вживати висівки в кількості 3 ст ложок, дозволяється готувати з них хліб, млинці, печиво або суп;
 • кожен четвер обов’язково повинен бути розвантажувально-білковим вдень, тобто в цей день потрібно дотримуватися меню Атаки;
 • і останнє обов’язкова умова – щоденні 20-30 хвилинні прогулянки на свіжому повітрі.

Експрес-дієта Дюкана на 7 днів

Експрес-дієта дюкана на 7 днівКрім усім відомої дієти, розрахованої не на один місяць, була розроблена експрес-дієта Дюкана на 7 днів. Суть цього режиму харчування повністю збігається з розглянутим вище. Дієтолог обіцяє, що експрес-дієта допоможе втратити від 700 до 1000 грамів за тиждень, що є гарним результатом, враховуючи її нетривалість і ситість. Отже, розглянемо експрес-дієти Дюкана на 7 днів:

 • 1-й день: можна їсти будь-яку білкову їжу без обмежень, і обов’язково треба не забути про 1,5 ст ложки висівок.
 • 2-й день: до меню попереднього дня додаються овочі.
 • 3-й день: до дозволених продуктів додаються фрукти (150 г).
 • 4-й день: до того, що можна було на 3-й день, додається шматочок хліба з висівками (45 г).
 • 5-й день: до меню попереднього дня додається сир 20%-ної жирності.
 • 6-й день: крім вже дозволених продуктів можна їсти 220 г бобових або макаронів.
 • 7-й день: у цей день можна їсти звичайну їжу, але краще не зловживати її кількістю.

Як ми бачимо, експрес-дієта Дюкана на 7 днів не так вже й складна, тому рекомендується періодично проводити таку розвантажувальну тиждень.

Дієта дюкана по дняхПопулярна білкова дієта Дюкана улюблена багатьма людьми, так як вона дозволила їм здійснити свою мрію – знайти струнку фігуру. Даний режим харчування складається з чотирьох етапів: Атаки, Круїзу, Консолідації, Стабілізації. Тривалість кожного етапу розраховується індивідуально, в залежності від кількості кілограмів, які хоче скинути худне. У цій статті ми розглянемо меню дієти Дюкана по днях, а також експрес-дієти на тиждень.

Дієта Дюкана по днях: Атака

На першому етапі дієти Дюкана дозволено вживати тільки білкову їжу. Вважаєте, що це складно? Анітрохи. Ви можете самі скласти своє меню дієти Дюка на кожен день і включити в нього тільки свої улюблені страви. А велика кількість білкових продуктів (72 позиції) дозволить вам зробити його різноманітним. Перерахуємо деякі з них:

 • молоко і нежирні молочні продукти (кефір, сир, сир, йогурт);
 • яйця (перепелині або курячі);
 • риба і морепродукти;
 • нежирне м’ясо (кролик, конина, яловичина, телятина, курка, індичка).

Якщо вид продуктів, вживаних під час проходження дієті, суворо вказано, то з приводу кількості їжі немає жодних вказівок. Тобто їсти білкової їжі можна стільки, скільки хочеться. Маленьке обмеження є тільки з приводу яєць – не більше 2 штук в день. При приготуванні білкових страв дозволяється використовувати будь-які спеції. Страви можна варити, парити, смажити, запікати, але не смажити.

Під час дотримання дієти Дюкана по днях необхідно приділяти особливу увагу кількістю рідини, выпиваемому за день, воно повинно бути не менше 1,5-2 літрів. Дозволяється пити мінеральну воду без газу, зелений, чорний і трав’яний чай, натуральний кава, компот. Крім цього обов’язково треба щодня з’їдати 1,5 столових ложки висівок, так як вони активізують діяльність травного тракту, що сприяє регулярному випорожненню кишечника.

Тривалість Атаки зазвичай від 5 до 7 днів, у деяких випадках – 10 днів, але не більше. Так як інакше жорстка монодієта може нашкодити здоров’ю. За день має бути 5-6 прийомів їжі через рівні проміжки часу, щоб худне не відчував почуття голоду.

Теги: