20 Лютого, 2015

Дієта «мінус 60»: забути про зайву вагу назавжди

Смачний сніданок або корисний?

Найприємнішим для всіх жінок в системі є сніданок. Його можна називати святом живота, оскільки заборон як таких на цей прийом їжі не існує. Хочеться картоплі з котлетою? Можна. Хочеться шматок шоколадного торта? Не забороняється. Хочеться піци? Чому б і ні. До 12-ти годин дня дозволені будь-які продукти і страви. І саме це правило приваблює багатьох до методики Катерини Мірімановой.

Тим не менше, воно не говорить про те, що тієї самої картоплі з котлетами з’їсти дозволено кілограм, або кількість шматків торта і піци не обмежена. Кожній жінці слід розуміти, що хоча обмін речовин з ранку більш активний – що і дозволяє брати смачні, але шкідливі продукти, зайве зловживання такою їжею негативно позначиться на ранковому результаті. Дієта «мінус 60» робить поблажки, але при їх нерозумному використанні перестає бути дієтою.

У своїх відгуках про дієту «мінус 60» жінки згадували, що чим більше неправильних продуктів вони з’їдали вранці (смажені яйця, ковбаса і т.д.), тим менше виходив ранковий Виска. Тому всі вони рекомендують основний (перший) сніданок зробити все ж корисним: Наприклад, заварити вівсяну або лляну кашу, з’їсти сир з натуральним йогуртом. І тільки після цього . Такий хід дозволить і від улюбленого блюда не відмовитися, мучившись згодом, і не з’їсти його занадто багато, адже шлунок вже не буде порожній.через 1-1,5 год, якщо з’явиться відчуття голоду, випити чай з улюбленими вуглеводами.

Як складається денне меню при дієті «мінус 60»?

Меню дієта мінус 60Досить простий, хоч і більш обмежений по продуктам, обід по системі «мінус 60». Дієта вимагає готувати страви за допомогою гасіння або варіння, овочі дозволяється запікати. Використання майонезу, масла або соєвого соусу при цьому допускається лише у вже приготовані страви і в малій кількості.

Для обіду дозволено використовувати макаронні вироби, які не поєднуючи їх з м’ясом, але доповнюючи сиром (до 30 г). Рис або гречану крупу, локшину з рисового борошна. Ці крупи допустимо вже поєднувати з м’ясними або рибними стравами, однак таким тандемом теж не варто захоплюватися.

Овочі до обіду готуються будь-які, але якщо береться картопля або будь-який елемент бобової групи, то з м’ясом і рибою він не з’єднується. Зелений горошок не можна в консервованому вигляді, то ж стосується кукурудзи. Гриби можна тільки варити або вживати сирими. Подавати до столу солоні або мариновані варіанти овочів слід дуже рідко.

В м’ясної та рибної групі різноманіття: допустимі сосиски і ковбаси, але не копчені. Можна готувати котлети, але вони будуть пропарюватися, а не смажитися. Дозволені крабові палички, холодець, субпродукти. І абсолютно будь-які види м’яса, риби і морепродуктів. При бажанні допускається і шашлик, але з пісних частин.

З фруктами після 12-ти годин доводиться проявляти обережність: не більше 2-х яблук за добу, будь-які цитрусові, ківі, ананас, невелика кількість слив і чорносливу, трохи кавуна. Зате не ставляться обмеження на кисломолочну групу, виключаючи сир (до 30 г на день), і на курячі яйця. З напоїв перевагу свіжовичавленим сокам, сухого червоного вина, кави і чаю без цукру.

Вечеря стає ще суворіше: вилучаються макаронні вироби, ковбаси та крабові палички, картопля, гарбуз, баклажани, гриби, а також кукурудза та горошок зелений. Це основна відмінність обіду від вечері, і, до того ж, тут крупи заборонено з’єднувати з м’ясом. В обіді такий хід допускався, але нечасто. Решта принципи залишаються ті ж. Легка вечеря до 18 год, але після можна пити чай, каву або натуральний йогурт, нічого в них не додаючи. Сама Катерина Мириманова радить тут готувати з кабачків, буряків, перцю або капусти, з’єднуючи їх з рисом або гречаною крупою. М’ясо бажано вживати рідко і поодиноко, без доповнень.

Результати від дієти «мінус 60» стануть більш вагомими, якщо в процесі схуднення приділяти увагу фізичним навантаженням. Причому, оскільки найчастіше до цієї методики вдаються люди з надмірною вагою, рекомендуються недовгі піші прогулянки на свіжому повітрі.

Дієта мінус 60Жінка, задуматися про схуднення, до самого останнього моменту сподівається, що воно станеться само, без відмови від улюблених продуктів і страв. І подібна, майже утопічна, ідея спонукає шукати якомога більш щадні варіанти, або розробляти їх самостійно. Останнє вдалося Катерині Мірімановой, що стала прикладом для багатьох жінок з надмірною вагою. Створена їй система «мінус 60» дієтою в повному розумінні цього слова не є, оскільки передбачає не обмежений період часу, протягом якого слід дотримуватися її правил, а перетворення системи в спосіб життя.

Система «мінус 60»: дієта або зміна звичок назавжди?

Основна причина тривалого дотримання правил методики – повільна втрата ваги. Якщо поглянути на меню дієти «мінус 60», стане зрозуміло, що за тиждень або місяць скорегувати фігуру не вийде. Звичайно, якщо зайвих кілограмів була не 2-3, а більше. Раціон складається таким чином, що не доводиться навіть відмовлятися від улюблених солодощів, картоплі, бананів та інших продуктів, заборонених майже у всіх схемах схуднення.

А оскільки до бажаних параметрах жінки з системою йдуть досить довго, вони встигають звикнути до нових правил харчування. І те, що місяць тому здавалося несмачним або неправильним, стає необхідним. Відгуки про дієту «мінус 60» переконують кожен бажаючий схуднути за цією методикою в тому, що дана система – одна з найрозумніших і легенів. Щоденні стабільні схили, нехай і в 0,3-0,4 кг, стимулюють йти далі, а різноманітність у меню дієти «мінус 60» не дає можливості занудьгувати.

Навіть думка дієтологів на дану систему одноголосно: ніяких негативних моментів у ній не виявлено, оскільки, по суті, Катерина Мириманова просто переробила під себе основи правильного харчування, врахувала особливість обмінних процесів і знизила частку стресу, супутню будь-якій дієті. Тому пробувати свої сили в методиці дозволено навіть особам з порушеннями ШКТ та інших внутрішніх органів. Однак, при їх загостреннях бажано спочатку отримати консультацію лікаря.

Теги: