Калорійність курки

Як правильно вибирати куряче м’ясо

Калорійність вареної куркиЯкщо ви прагнете звести до мінімуму калорійність курки, то радимо вибирати найменш жирні частини курячої тушки. Наприклад, курячий окорочок має калорійністю, що дорівнює 184 ккал на 100 г продукту. Куряче філе зовсім вважається дієтичним м’ясом. У ньому міститься 113 ккал на 100 р. Найбільш високою калорійністю характеризуються куряче стегно, крильця і спинка.

І ще не варто забувати про те, що куряче м’ясо володіє максимальною корисністю для організму при правильному засвоєнні, яке можливо лише при вживанні з м’ясом свіжих овочів і салатів. Клітковина, що міститься в зелені і овочах, допомагає жиру засвоюватися швидко.

Тепер ви знаєте що робити, щоб знизити калорійність страв з курки. Дерзайте! Радуйте рідних смачними та корисними стравами з курки!

продукт калорійність білки жири вуглеводи
курка 190 ккал 16,0 г 14,0 г 0,0 р
смажена курка 210 ккал 26,0 г 12,0 г 0,0 р
варена курка 170 ккал 25,2 г 7,4 г 0,0 р
копчена курка 184 ккал 27,5 г 8,2 г 0,0 р
курка варена в мультиварці з овочами 51,5 ккал 9,5 г 0,5 г 1,9 м

 

Калорійність куркиАпетитна курочка здатна звести з розуму будь-кого. Неперевершений смак і корисні властивості курячого м’яса знайомі людям здавна. Поряд з тим, кожен з нас, напевно, знає, що курка, калорійність якої нижче калорійності інших видів м’яса, вважається дієтичним продуктом харчування. Завдяки цьому вона входить до дієтичне меню і прикрашає найвишуканіші і низькокалорійні страви.

Скільки калорій в курці?

А тепер спробуємо розібратися в тому, скільки калорій в курки і від чого залежить калорійність готового курячого продукту.

Калорійність вареної курки становить лише 170 ккал на 100 г м’ясного продукту. Співвідношення жирів і білків наступне: білки – 25,2 г, жири – 12 р. Показники чудові, особливо для дієтичного меню. Тому можна сміливо насолоджуватися вареним курячим м’ясом і не турбуватися про прибавку у вазі. Варена курка, калорійність якої цілком прийнятна, вважається найкориснішим м’ясним продуктом.

Калорійність смаженої курки – 210 ккал на 100 р. І це порівняно небагато. Адже задоволення, одержуване від вживання хрусткою курячої скоринки, підсмаженої на сковороді, значно більше. Співвідношення білків і жирів смаженої курки далеко від співвідношення даних показників вареного м’яса: жири – 12 г, білки – 26 р.

Калорійність тушкованої курки знаходиться близько до показника калорійності смаженої курки: 237 ккал на 100 г. Вміст жиру при цьому становить 11,89 р, а білка – 30,49 р. Очевидно, що вживання тушкованої курки набагато корисніше, ніж вживання смаженого курячого м’яса. Це пов’язано з тим, що смажене куряче м’ясо містить багато холестерину і «важких» жирів, на відміну від тушкованого продукту.

Золотою серединою серед усіх перерахованих способів приготування є калорійність курки гриль. В 100 г продукту міститься всього лише 210 ккал. Тим не менш, купувати таку курку в магазині не завжди можна. Адже дуже часто якість продукту залишає бажати кращого. Краще всього приготувати м’ясо на грилі самостійно в мікрохвильовій печі або в звичайній духовці. Калорійність курки гриль при цьому не зміниться. Така їжа стане справжнім подарунком для ваших близьких і рідних.

Доповненням обіднього меню стане копчена курка. Калорійність її становить 184 ккал на 100 р. Дивно, але самою низькою калорійністю курки має таку страву, як курячий шашлик. Саме курячий шашлик, приготований за допомогою оцтового маринаду, має низьку калорійність: калорійність вареної курки і калорійність тушкованої курки набагато більше. 100 г курячого шашлику містить 116 ккал. Якщо ви віддаєте перевагу шашличок, приготований на майонезі, то і це не проблема. Продукт буде містити 147 ккал на 100 р.

Comments are closed.