Калорійність фаршу

Калорійність курячого фаршу

Калорійність курячого фаршуВважається, що калорійність фаршу з птиці найнижча і підходить для дієтичного харчування. Чи це Так? Яка калорійність курячого фаршу? У 100 грамах курячого фаршу міститься 143 ккал, що на 111 ккал менше, ніж, наприклад, в яловичому фарші. Цифри вражають. Причому в курячому фарші міститься 17,4 грама білка на 100 грам продукту і 8,1 грам жирів. Тобто жиру в два рази менше, ніж білка. Вуглеводів практично немає.

Калорійність фаршу з свинини – 263 ккал на стандартні сто грам. Якщо в такий фарш додати сало, то калорійність фаршу зросте до 410 ккал. Тому точно підрахувати калорії в свинячому фарші практично неможливо. Калорійність фаршу з баранини – 282 ккал.

Калорійність яловичого фаршу

Калорійність яловичого фаршу становить 254 ккал на 100 грам. Яловичий фарш є самою важкою їжею, калорії фаршу цього виду зашкалюють. Оскільки в ньому багато жиру і калорій, то він підходить для тих, хто займається важкими фізичними навантаженнями, кому потрібна витривалість і сила. Страви з нього завжди виходять смачними та поживними. Але захоплюватися їм не варто. Тим, хто хоче схуднути, альтернативою м’ясного фаршу може стати адигейський сир. Він не поступається фаршу за ситості і змістом живильних речовин. Однак на відміну від фаршу, адигейський сир прекрасно засвоюється організмом і не утворює шлаків. З ним можна приготувати величезну кількість страв. Оскільки цей вид сиру не плавиться на сковороді, його можна смажити, додавати в соуси, супи, салати. Він дуже ситний і більш корисний, ніж калорійний фарш.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
яловичий фарш 254 ккал 17,2 г 20 г 0 м
свинячий фарш 263 ккал 17 г 21 г 0 м
курячий фарш 143 ккал 17,4 г 8,1 г 0 м
ковбасний фарш 352 ккал 12,3 г 32,4 г 2,9 г
баранячий фарш 282 ккал 17 г 23 г 0 м
рибний фарш 69 ккал 16 г 0,6 г 0 м
кролячий фарш 147 ккал 19,5 г 7,4 г 0,7 г

 

Калорійність фаршу, скільки калорій у фарші – про це сьогодні йтиметься в цій статті.

Калорійність фаршу

Фарш займає особливе місце на сьогоднішній день в кулінарії. Фарш використовують для приготування котлет, голубців, їм начиняють болгарський перець. Крім того, будь-який вид фаршу можна використовувати в якості добавки в соуси і заправки. Раніше, коли не було м’ясорубок і кухонних комбайнів, м’ясо просто рубали, його не подрібнювали. Зараз фаршем називають м’ясну, рибну або овочеву м’якоть. Калорійність фаршу безпосередньо залежить від вихідних складових. В залежності від того, наскільки калорійні продукти будуть використовуватися в складі, буде пропорційно зростати і калорійність фаршу.

Існує достатня кількість видів фаршу. Це м’ясний фарш, який може бути свинячим, яловичим, з баранини, фарш з птиці (курячий, індичий), овочевий фарш (картопляний, морквяний).

У замороженому фарші калорій стільки ж, скільки і в свіжому, однак поживних речовин там практично не залишається. Не варто купувати фарші в магазині. Як правило, виробники кидають у фарш що завгодно (зникле м’ясо, м’ясо з-за кордону). Краще готувати фарш вдома, калорії фаршу будуть менше, якщо приготувати його з птиці.

Але давайте спочатку оцінимо, яка цінна харчова цінність у фаршу в середньому.

Харчова цінність фаршу

У розрахунку не буде зазначено вид фаршу, ми беремо середнє число. Харчова цінність продукту нерозривно пов’язана з калорійністю фаршу. Отже, скільки калорій у фарші?

  • Білки – 16,27 грам
  • Жири – 19,54 грама
  • Вуглеводи – 1,06 грам
  • Вода – 3,88 грам

Отже, калорійність фаршу 246,03 ккал. Не так вже й мало для тих, хто хоче схуднути, погодьтеся. Давайте тепер подивимося калорійність фаршу в окремих стравах. Наприклад, макарони з фаршем мають в 100 грамах 147 ккал, фарш свинячий сосисковий – 244 ккал, ковбасний фарш – 352 ккал, котлети з яловичого фаршу – 243 ккал на 100 грам продукту. Як ми бачимо, калорії фаршу розрізняються в залежності від виду фаршу. Тому тим, хто сидить на дієті або просто хоче схуднути, необхідно уважно вибирати страви з цього продукту.