19 Травня, 2015

Еліптичний тренажер для схуднення – програма зниження ваги

Головні переваги еліптичного тренажера для схуднення

Перелічимо основні переваги еліпсоїдів:

 • під час тренувань повторюється природний рух колінного і гомілковостопного суглобів, стегна, як при ходьбі або бігу підтюпцем. Оскільки під час занять навантаження на суглоби мінімальна, то на тренажері можуть займатися люди з проблемами в колінах, стегнах і в нижній частині спини;
 • при рухах на еліпсоїді фізичне навантаження отримує і верхня, і нижня частина тіла. За результатами досліджень, після години тренування спалюється близько 720 ккал. Заняття на такому тренажері спалюють стільки калорій, скільки витрачається при тренуваннях на біговій доріжці, і майже в два рази більше, ніж при плаванні в помірному темпі. Крім того, під час занять прискорюється метаболізм, причому жирові клітини спалюються протягом усього дня, навіть коли ви не займаєтеся.
 • під час тренувань працюють всі групи м’язів, підвищується витривалість організму, затримується розвиток остеопорозу, поліпшується щільність кісткової тканини.

Як схуднути на еліптичному тренажері?

Якщо хочете отримати результат від занять, то вам треба обов’язково виконувати такі правила:

 • займатися чотири рази на тиждень по півгодини;
 • періодично тренуватися интервально – поперемінно чергувати максимально активні рухи з фазою відпочинку і більш повільними рухами;
 • чергувати програми на еліптичному тренажері для схуднення – в більшості еліпсоїдів є різні рівні настроюються опорів;
 • під час рухів зосередитися на м’язах торса, а м’язи живота тримати напруженими – тоді буде розвиватися сила і рівновагу тіла;
 • щоб заняття були ефективними, треба тримати пульс в межах 65-75% допустимого значення (формула – максимальне значення = 220 мінус вік у роках);
 • кожне заняття треба починати з розминки (5 хвилин), щоб м’язи розігрілися, і тіло увійшло в робочий ритм;
 • після розминки можна приступати до занять – рухатися плавно і повільно, рівномірно розподіляючи навантаження і енергійно працюючи руками (10-15 хвилин);
 • далі можна збільшити інтенсивність занять і тренуватися ще п’ять-десять хвилин, а потім повернутися у вихідне положення, знизити швидкість і рухатися в спокійному темпі, а після тренування потягнути м’язи.

Під час рухів стежте за своєю поставою, намагайтеся випрямляти спину і втягувати живіт. Якщо ви будете дотримуватися всіх правил, то дуже скоро побачите перші результати.

Перед використанням еліпсоїда обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Займатися на цьому тренажері можна людям з цукровим діабетом, захворюваннями серцево-судинної системи та онкологічними хворобами, а також з інфекціями в стадії загострення. Якщо ви вживаєте ліки, які впливають на серцевий ритм, то тренування треба тимчасово припинити.

Еліптичний тренажер – один з найбільш плідних і кращих спортивних снарядів, який дає видимий ефект від тренувань через досить короткий період часу, і при цьому він компактний, мобільний і універсальний.

Якщо правильно його застосовувати, то регулярні заняття допоможуть посилити ефективність будь-якого обмеження в харчуванні, нехай навіть самого невеликого. Ви забудете про біг на вулиці, про походи в спортзал, оскільки зможете ефективно займатися в домашній обстановці. А ті, хто стверджує, що на еліпсоїді неможливо схуднути, швидше за все, просто ігнорує нескладні правила харчування і тренувань. Сьогодні ми розповімо про види та особливості еліпсоїдів, поговоримо про його головних перевагах, а також про те, як схуднути на еліптичному тренажері.

Види і особливості еліптичних тренажерів

У еліпсоїдів є свої особливості – всі вправи на цьому тренажері не схожі на тренування на біговій доріжці або велотренажері. Під час занять ваші ноги будуть рухатися по еліптичній траєкторії. Такий рух знижує навантаження на суглоби і хребет, і тіло людини не піддається ударного навантаження при зіткненні п’яти з поверхнею.

У відгуках про еліптичному тренажері для схуднення багато пишуть, що використовувати його дуже просто – для рук передбачені зручні рухливі важелі, а для ніг – «плаваючі» платформи. Рухи виконуються і назад, і вперед, при цьому працюють спинні, грудні, литкові і тазостегнові м’язи. За допомогою такого тренажера можна опрацювати проблемні ділянки, які не піддаються фітнесу.

Зараз у продажу є три види еліпсоїдів – механічні, магнітні та електромагнітні. Механічна модель відрізняється низькою ціною і максимальною простотою. Вона компактна, має невелику вагу, працює не від електрики. Однак є в цьому тренажері і недоліки – немає плавності ходу, так як всі рухи повністю залежать від м’язових зусиль людини, що тренується. До того ж, механічні еліпсоїди дуже шумно працюють.

У відгуках про еліптичних тренажерах для схуднення покупці кажуть, що магнітні моделі забезпечують плавність ходу, знижують навантаження на хребет і суглоби. Вартість їх не дуже висока, а працюють такі еліпсоїди досить тихо.

Найсучасніші тренажери забезпечені електромагнітної системою гальмування, дія якої не залежить від педалей – весь процес контролює комп’ютерний процесор. Це допомагає коригувати програму на еліптичному тренажері для схуднення можна змінювати тривалість занять, швидкість обертання платформ. Вартість електромагнітних еліпсоїдів висока, зате ці моделі перевершують інші тренажери по ефективності і радують своєю безшумністю.