15 Травня, 2015

Стрибки для схуднення – гарантія красивої фігури

Стрибки на скакалці або батуті

Хороших результатів можна досягти, займаючись стрибками на батуті або зі скакалкою. По кількості спалюваних калорій стрибки зі скакалкою можна порівняти з заняттями на кардіотренажерах. При заняттях зі скакалкою за 1 годину згорає 700 калорій, а танцями – лише 350.

Останнім часом стрибки на батуті користуються успіхом серед дітей і дорослих. Стрибки для схуднення на маленькому батуті можна включити в щоденні заняття для різноманітності, а для спалювання жиру вони будуть також корисні, як всі інші вправи.

Стрибки на батуті нескладні для виконання, але все ж є деякі правила. Щоб почати стрибки, потрібно поставити ноги на ширину плечей в центрі і починати стрибати дуже низько, щоб не втратити рівновагу, а потім поступово збільшувати інтенсивність, домагаючись стійкого рівноваги. Потім можна урізноманітнити руху, зігнувши коліна і повертаючи їх при кожному стрибку в різні сторони. Повторювати такі стрибки, поки не втомишся.

Для того щоб домогтися відчутних результатів в схудненні, потрібно стрибати на батуті не менше 0,5 години хоча б 3 рази на тиждень. За 30 хвилин згорає 120 калорій. Можна збільшити навантаження на м’язи, стрибаючи на батуті з гантелями.

Стрибки на скакалці для схуднення потрібно починати із занять протягом 10-15 хвилин і поступово довести до необхідних для схуднення 30 хвилин в день.

За відгуками, стрибки для схуднення приносять досить швидкий результат, але треба пам’ятати, що краса тіла дається дуже непросто, і щоб її зберігати, не варто припиняти заняття. Можна зменшити їх тривалість до 15 хвилин в день. А якщо поєднати стрибки зі здоровою дієтою, спати по 7-8 годин на добу, випивати не менше двох літрів води в день, то можна через пару місяців стати здоровою і красивою людиною.

Люди, що мають зайву вагу, намагаються схуднути усіма можливими засобами. Зазвичай перше, що вони роблять, це перегляд раціону харчування. Звичайно, це правильно, але одним обмеженням їжі тут не обійдешся. Необхідні фізичні навантаження, тому що тільки вони здатні підтягнути м’язи, прибрати виникло в результаті дієт відвисання шкіри, зробити тіло рельєфним і красивим. Якщо немає часу ходити в спортивні і тренажерні зали, то може допомогти домашній комплекс вправ. До їх складу добре ввести стрибки на місці для схуднення.

У відгуках про стрибках для схуднення кажуть, що вони використовуються в аеробіці (можна стрибати під ритмічну музику) і створюють прекрасну навантаження для м’язів і всього організму. При цьому посилюється кровообіг, інтенсивно вентилюються легені і активно спалюються жирові клітини. Займаючись стрибками, можна спалити більше калорій, ніж при бігу або плаванні, а значить і швидше можна схуднути. У статті ми поговоримо, як правильно виконувати стрибки, щоб знизити вагу, як виконувати стрибки на скакалці для схуднення, поговоримо про користь стрибків на батуті, перерахуємо основні протипоказання для таких тренувань.

Як правильно виконувати стрибки для схуднення?

Можна стрибати без будь-яких додаткових предметів, а можна використовувати скакалку або батут. Допускаються стрибки на місці для схуднення з гантелями в руках. У такому разі їх вага не повинен перевищувати двох кілограмів.

Звичайні стрибки потрібно почати з розминки: це присідання, невисокі стрибки, нахили. Після цього можна переходити до комплексу стрибків, який можна побудувати з семи вправ.

  1. Стрибок – присідання. Потрібно присісти, зігнувши коліна, а потім зробити стрибок вгору. Приземлитися слід на стопи. Повторити 20 разів.
  2. Стрибки на двох ногах. Невисокі стрибки вгору, руки на поясі.
  3. Стрибки в позі планки. Стрибнути, максимально розвівши ноги в сторони, другим стрибком поставити їх разом.
  4. Стрибки почергово на лівій і правій ногах.
  5. Стрибки з викиданням ніг. Стрибки на правій нозі, треба одночасно ліву ногу притиснути до живота. Приземлитися, поставивши ноги на підлозі. Зробити по 20 разів для кожної ноги.
  6. Стрибки ножицями. Руками впертися в підлогу і відштовхуватися по черзі лівою і правою ногами, наближаючи грудей коліна. Не відривати руки від підлоги, тримати спину прямою.
  7. «Тряска». Робити ритмічні удари п’ятами об підлогу так, щоб викликати вібрацію в тілі.

Зробивши вправи по двадцять разів, можна трохи відпочити і повторити все ще раз.

Для початку буде достатньо таких вправ, а згодом їх можна ускладнити, наприклад, махами руками.