2 Травня, 2015

Вправи в басейні для схуднення

Вправи в басейні для спини, рук, стегон, сідниць і живота

Комплекс вправ для басейнуНезважаючи на свою простоту, дані вправи в басейні дуже добре впливають майже на всі проблемні зони тіла, зміцнюють м’язи, а також сприяють зменшенню жирового прошарку. Виконувати їх необхідно близько півгодини, також чергуючи з плаванням.

Вправа для стегон і ніг «Помахи». Зайдіть по шию у воду, витягніть руки перед собою і по черзі піднімайте ноги, намагаючись доторкнутися до пальців рук. Виконайте по 10-15 помахів для кожної ноги. Для кращого ефекту можна робити не тільки махи вперед, але і в сторони, змінюючи інтенсивність і швидкість підйомів.

Вправа для спини і постави «Балерина». Стоячи у воді, випряміть спину і втягніть живіт. Робіть легкі нахили вперед і назад, потім повертайтеся у вихідне положення. Повторюйте не менше 15 нахилів в кожну сторону.

Вправа для рук і грудей «Гребля». Зайдіть у воду по плечі, ноги злегка зігніть в колінах. Тримаючи розведені руки під водою, починайте по черзі інтенсивно загрібати і розгрібати воду в різні боки за допомогою долонь. Виконуйте вправу в 3 підходи по 15-20 разів кожною рукою.

Вправа для сідниць і боків «Кроки по воді». Зайдіть як можна глибше в воду, распарьте руки в сторони і крокуйте вперед, як можна вище піднімаючи коліна. Виконуйте вправу по 10-20 хвилин щодня.

Вправа для живота «Прес». Ляжте на спину у воді, руки розведіть в сторони, тримаючи їх долонями вниз. Видихаючи, по черзі підтягуйте коліна до грудей, а вдихаючи, повертайтеся у вихідне положення. Якщо ви не вмієте плавати, то виконуйте вправу на мілині: для цього підтягуйте коліна, упираючись долонями в дно басейну. І не забувайте тримати спину прямою, а прес напруженим.

Вправи в басейні для схудненняБільшість людей вважає, що найкращим способом схуднення є тренажерний зал та інтенсивна дієта. Це насправді так, але для бажаючих позбутися кількох зайвих кілограмів далеко не панацея. Мало хто знає про те, що для цього існує безліч інших способів, наприклад, плавання і спеціальні вправи в басейні, за допомогою яких можна не тільки схуднути, але і помітно підтягти всі свої проблемні зони.

Вода сприяє відмінному спалюванню жиру, приводить в тонус м’язи, допомагає зняти напругу і, врешті-решт, дарує позитивний настрій і гарний настрій, тому вправи в басейні для схуднення можна віднести до найбільш приємним водним процедурам. Особливо вони припадуть до душі тим, хто не любить годинами «трудитися над тілом» в залі, а також піддавати організм голодуванням і жорстким дієтам. Тому, особливо якщо ви обожнюєте плавати, швидше записуйтеся в басейн.

Неймовірно ефективні вправи в басейні для спини, рук, стегон і живота, адже вони допомагають не тільки скорегувати проблемні зони, але і зміцнити всі інші групи м’язів. Для того щоб ваша фігура знайшла бажані форми і стала неймовірно привабливою, достатньо кілька разів на тиждень виконувати спеціальні вправи в басейні для схуднення, а також дотримуватися принципу правильного харчування. Сьогодні ми розглянемо подібний комплекс вправ для басейну, а також запропонуємо вашій увазі одні з кращих вправ в басейні для спини, рук, сідниць, стегон і живота.

Ефективний комплекс вправ для басейну, що сприяє схудненню

Даним комплексом вправ для басейну ви можете скористатися не тільки у випадку, якщо налаштовані на схуднення і мрієте назавжди позбутися від целюліту. З допомогою цих регулярних водних занять вам вдасться бути завжди у формі і в гарному настрої, а ваші м’язи стануть стрункими і красивими.

Вправа «Захльост». Воно виконується стоячи вертикально у воді. Для цього по черзі згинайте і розгинайте в коліні ліву, а потім праву ногу. Спину тримайте прямо, а напружуйте сідниці. Після цього зведіть коліна разом так, щоб вони були направлені до дна і намагайтеся торкнутися п’ятою до сідниць. Для виконання вправи в положенні сидячи необхідно витягнути ноги вперед, тримаючи спину прямою, і утримуватися на воді за допомогою рук.

Вправа «Масаж». Воно особливо корисно в боротьбі з целюлітом, оскільки водяне тиск створює ефект лімфодренажа. Для виконання його необхідно скласти руки разом і різкими швидкими рухами провести ними по поверхні кожної проблемної зони не менше 10 разів. Масажуючи стегна, боки і талію, докладайте зусиль, так ви зможете домогтися більшого ефекту.

Вправа «Зведення та розведення ніг». Сидячи у воді, поставте ноги разом, а руки розведіть в сторони долонями вниз. Розводячи ноги в сторони, тримайте їх напруженими, при цьому руки опускайте вниз. Після цього зведіть ноги, піднімаючи руки долонями вгору. Весь час тримайте спину рівною. Цю вправу можна виконувати як з малою, так і з великою амплітудою рухів.

Вправа «Водні ігри». Воно є не тільки відмінним способом схуднути, але також підкачати всі групи м’язів. В даному випадку йдеться про різні ігри на воді, наприклад, про водному волейболі, з допомогою якого всього за місяць ви зможете зменшити свої обсяги одягу на один розмір. Водне поло – це також відмінний спосіб схуднути і позбутися зайвого жиру. І навіть звичайні активні ігри з м’ячем на воді помітно поліпшать вашу фігуру.

Вправа «Кручу-верчу». Воно особливо ефективно для зменшення обсягів талії. Утримуйтеся на поверхні води, допомагаючи собі руками і підгрібаючи воду під себе. Одночасно з цим починайте підтягувати коліна якомога ближче до живота, розгортаючи їх в різні сторони під кутом 90 градусів один до одного. Для кожної сторони виконайте по 10-15 повторів. А щоб досягти максимальної опрацювання косих м’язів живота періодично міняйте швидкість і амплітуду рухів.

Дані вправи в басейні для схуднення необхідно виконувати близько півгодини, при температурі води близько 25-30 градусів. Для найкращого ефекту їх слід чергувати з різними стилями плавання. А тепер розглянемо, які вправи в басейні будуть найбільш ефективними для різних окремих зон жіночого тіла.