4 Червня, 2014

Танці для схуднення – руху для танців

Танці з’явилися в стародавні часи, і тоді вони супроводжували містичні ритуали та обряди. З плином часу їх наповнення і призначення змінювалося, і ось в двадцять першому столітті повсюдно використовуються танці для схуднення. Це приємний спосіб схуднути, підтягти м’язи і шкіру, поліпшити кровообіг і зарядитися прекрасними емоціями.

Що вам дають заняття танцями для схуднення? Коли ви танцюєте, активно опрацьовуються різні групи м’язів (навіть такі, які майже не задіюються в звичайному житті). Тренується ваша серцево-судинна система, дихальна і навіть лімфатична, а це дуже корисно для здоров’я. Потанцювати від душі- чудовий спосіб позбутися негативних емоцій, адже під час танцю мозок людини виробляє гормони щастя. Особливо підходить цей метод тим, хто звик заїдати поганий настрій або стрес солодощами.

Танці для схуднення

Деякі вважають, що починати танцювати тому, хто цим ніколи не займався, досить складно. Так, колись так і було – на танці брали лише тоненьких дівчаток віком до 14-15 років. У наші дні танцями може займатися будь, в тому числі і дорослий.

Щоб заняття танцями для дорослих приносили вам задоволення, знайдіть групу з таким же рівнем підготовки, як у вас. Не бійтеся здатися незручної і незграбною – так починають все. Танцюйте сміливо, отримуючи від руху задоволення. До речі, танці прекрасно дисциплінують, що допоможе вам попутно позбутися шкідливих звичок.

Розглянемо, які види танців найбільше сприяють схудненню.

Класичні бальні танці – це царська постава, прекрасна пластика, стрункі ноги і руки. Хіп-хоп і r `n` b – це найшвидший спосіб схуднути, але і найбільш трудомісткий. Фламенко – стати і красиві руки, які найбільше беруть участь в танці. Латина і беллиданс – це хороший спосіб позбутися целюліту і придбати здоров’я органів тазу. Стрип-денс розвиває гнучкість, силу і витривалість. Ірландські танці – це міцні ніжки і відмінний настрій. Клубні танці – це красиві і модні руху, які можна продемонструвати на будь-якій вечірці і дискотеці, це грація і стиль.

Важливо знати, що танці створені не для корекції ваги, тому чекати чудес від місяця-двох тренувань у звичайному ритмі (2-3 заняття на тиждень) не варто. Так, скинути пару кілограмів вам вдасться, але от для значного схуднення доведеться витратити набагато більше часу і сил. Втім, це того варто.

Танець живота для схуднення

Танець живота, або белліданс, – це один з найзагадковіших і жіночних танців. Танцівниця під час руху вміє керувати кожним м’язом, в результаті чого виходить зачаровує пластичний танець, від якого неможливо відірватися. Причому спочатку цей танець був створений для насолоди чоловічих очей.

За допомогою танцю для живота можна вилікуватися від безлічі хвороб: в процесі освоєння белліданса розвиваються всі м’язи, в тому числі глибокі, не задіяні в багатьох видах тренувань. Незважаючи на гадану простоту рухів, танець живота для схуднення підходить якнайкраще: захопившись танцем, ви не помітите, як пролітає час-другой – в результаті ви отримуєте відмінну навантаження на всі м’язи тіла.

Отже, перерахуємо головні достоїнства танцю живота:

  • танець надає оздоровчий вплив на зв’язки, талію, хребет;
  • тренуються м’язи малого тазу, що є відмінною профілактикою більшості жіночих хвороб;
  • танець допомагає швидко відновити свою форму після пологів.

Якщо вам подобається більш швидкий і динамічний спосіб скинути зайве (перший помітний ефект від регулярних занять беллідансом наступає на другий-третій місяць занять), вибирайте степ аеробіку для схуднення.

Рухи сучасних танців

Сьогодні існує маса різновидів сучасних танців. Це і контемпорарі, і r `n` b, і брейкданс, і хіп-хоп, і шаффл, і сальса, і стрип-денс. Всі рухи для танців динамічні, активні, але абсолютно різні.

Так, контемпорарі базується на західному і одночасно східному мистецтвах руху. Це якийсь симбіоз класичного танцю, джаз-модерну і цигун, йоги. Заняття цим видом танцю дають вам шанс зрозуміти, як влаштовано ваше тіло, як воно вміє рухатися і підкорятися розуму.

Рухи r `n` b різноманітні, вони грунтуються на деяких техніках хіп-хопу, джазу, фанку, а також мають власний рух «кач» – технічно воно виконується за допомогою ізольованого напруження м’язів живота під час розслаблення інших.

Рухи хіп-хопу природні, виразні, емоційні. Це самий вільний сучасний стиль, який поєднує в собі плавні лінії і різку динаміку.

Брейкданс вимагає дуже хорошої фізичної підготовки, тому що включає в себе складні акробатичні руху. Це і обертання на голові, і поперемінні стрибки на руках, і обертання ніг навколо тіла і так далі.

Цікаві руху для сучасних танців в стилі шаффл: база рухів складається з комбінацій всього трьох кроків. Але майстерність Шаффлер повинно бути таким, щоб рухи його були ковзними – вперед і назад, вправо і вліво. Коли Шаффлер танцює, з’являється відчуття, що на нього не діє сила гравітації.

Рухи сальси гарячі, жагучі, запальні. У цьому танці немає стабільних зв’язок і завчених кроків, адже це танець душі. Танцювати сальсу може кожен – з будь-яким рівнем підготовки і без обмежень за віком. Рухи сальси плавні, красиві, гармонійні, але часто непередбачувані.