18 Травня, 2015

Тренування для схуднення – принципи ефективності

Домашні тренування для зниження ваги

Дівчатам, які мріють скинути вагу, але не можуть відвідувати спортзал, треба організувати домашні тренування для схуднення.

При проведенні тренувань для схуднення для дівчат треба дотримувати деякі принципи. Щоб жири почали розщеплюватися і видалятися, необхідно вживати низькокалорійну їжу і при цьому регулярно тренуватися. Тоді величезні енергетичні втрати організм буде компенсувати за рахунок своїх жирових запасів. Для початку перші два тижні треба займатися в полегшеному режимі, щоб тіло звикло до навантажень, а після цього можна приступати до цільових вправам.

Фітнес тренування для схуднення для дівчат може тривати не менше півгодини. Вона обов’язково повинна включати розминку (п’ять-сім хвилин) для розігріву м’язів, щоб вони випадково не травмувалися при підвищеному навантаженні. Потім можна переходити до основного комплексу (десять-двадцять хвилин).

Складність занять буде залежати від фізичного стану організму і рівня підготовки. Заняття треба обов’язково завершувати розтяжкою (дві-п’ять хвилин) для закріплення ефекту і зниження ймовірності больових відчуттів після тренування.

Навантаження треба збільшувати поступово, готуючи і привчаючи своє тіло. Найбільш інтенсивні вправи бажано виконувати в самому кінці тренування. Важливо пам’ятати, що кількість скинутих кілограмів залежить не від кількості повторів, а від зусиль, докладених для виконання кожної вправи.

Перший час ви можете відчувати м’язовий біль, але вона поступово пройде, якщо ви будете займатися регулярно. Якщо біль не проходить до третього – четвертого заняття, тоді треба зменшити навантаження, оскільки при больових відчуттях у м’язах спазмуються судини, що порушує нормальну роботу кровоносної системи. При такому стані м’язова тканина буде отримувати недостатня кількість кисню.

Дуже важливо під час фітнес тренувань для схуднення дихати правильно, оскільки кисень насичує м’язову тканину енергією. Бажано перед виконанням вправ добре провітрювати кімнату. Якщо ви будете ретельно дотримуватися план занять, то при стабільних систематичних навантаженнях зможете скидати до одного кілограма на тиждень.

Напевно всі знають, що для того, щоб знизити вагу, треба дотримуватися режиму збалансованого харчування та поєднувати його з регулярними тренуваннями для схуднення. Фізичні навантаження покращують приплив крові до органів і тканин, посилюючи кровообіг, при цьому клітини організму отримують повноцінне харчування і швидше очищаються від продуктів розпаду, прискорюючи обмін речовин.

Якщо не підтримувати організм спортивними заняттями, то при прискореному зниженні ваги можуть з’явитися різні дефекти шкіри (обвисання, розтяжки) і в’ялість м’язів. При регулярних тренуваннях шкіра і м’язова тканина будуть пружними та підтягнутими, а організм оздоровиться і зміцниться.

Якщо ви намагаєтеся скинути надлишкову вагу, але не бачите позитивного результату, то, можливо, причина в тому, що ви неправильно склали програму тренувань або не використовуєте на заняттях обтяження (штанги, гантелі). Сьогодні ми поговоримо про те, наскільки важливі силові тренування для зниження ваги, дамо рекомендації, як побудувати план домашніх тренувань для схуднення.

Силові тренування для схуднення

Багато людей, які хочуть схуднути або підтримувати форму, допускають одну і ту ж помилку, свідомо уникаючи силових тренувань і помилково вважаючи, що знизити вагу можна за допомогою одних кардіотренувань.

Справа в тому, що силові вправи – це найкращий метод схуднення з багатьох причин. При виконанні русі ви втрачаєте енергію і при кардиотренировках, і при силових тренуваннях, проте при заняттях з обтяженням набагато більше калорій спалюється, причому цей процес продовжується і після тренування. Такі навантаження відмінно запускають метаболізм на тривалий період, і ви будете втрачати вагу навіть у ті дні, коли не тренувалися.

Якщо вирішили використовувати силові тренування для схуднення, то бажано виконувати всі вправи в досить швидкому темпі. Повторюйте кожну вправу не менше п’ятнадцяти разів для того, щоб почали витрачати жирові запаси. Обов’язково включіть в програму випади, нахили, присідання, різноманітні тяги і жими.

Можна спробувати ще один чудовий спосіб зниження ваги – інтервальне тренування, коли необхідно чергувати величезна кількість вправ, орієнтованих на різні м’язові групи, без перерв між походами.