18 Квітня, 2015

Кефір для схуднення: з корицею, огірком, імбиром, яблуками. Що результативніше?

Як схуднути на кефірі та яблуках?

У союзі з яблуками кефір діє безвідмовно! Фрукти багаті клітковиною, яка запускає механізми моторики кишечника в посиленому ритмі, що худнуть дуже корисно. Найпоширеніша схема, як схуднути на кефірі та яблуках, це 9-денна дієта: 3 дні кефірних, три – чисто яблучних, і знову кефір «на фініші». Напою буде потрібно 1,5 літра на добу, «райських» плодів – 1,5 кг на день.

Вітаміни у великій наборі, мікроелементи, фолієва кислота, пектини яблук плюс біфідобактерії кефіру – «забійний» тандем. Важливо не перестаратися в дозуванні і тривалості курсу, особливо людям з хронічними проблемами травлення, а при високій кислотності цей дует взагалі протипоказаний.

Як огірочок! А як це: поєднувати огірок з молочним продуктом?

Огірки та молоко – речі непоєднувані, так нас вчили з дитинства. Але дієтологія сповнена парадоксів, і дана схема – одна з таких несподіваних комбінацій. Кефір з огірком для схуднення – це можливо і вельми дієво, запевняють і теоретики, і ті, хто наважуються застосувати подібні рекомендації на практиці.

Огірки – один з найбільш низькокалорійних продуктів, а за рахунок обсягу створюють ілюзію швидкого насичення. Тартронова кислота в їх складі виконує дуже важливу функцію: перешкоджає перетворенню в жири вуглеводів. Є в зелененьких хрустяшках і ферменти, що допомагають швидко перетравлювати їжу, особливо, тваринні жири.

Кефір з огірком для схуднення варто використовувати лише нетривалий час: обидва ці компоненти є легкими проносними і сечогінними засобами, а разом можуть призвести до неконтрольованої діареї з виснаженням корисної мікрофлори.

Як поєднується кефір з імбиром для схуднення?

Імбир – цей екзотичний корінець міцно прижився в наших широтах. І насамперед, завдяки прискоренню метаболізму з його участю. Саме тому кефір з імбиром для схуднення входить до складу ряду дієтичних меню. Хоча у нього чимало й інших достоїнств: це потужне протизапальний засіб, болезаспокійливу, загоює, тонізуючу. У ньому маса вітамінів: А, С, В та інших, майже повний список найбільш потрібних людині амінокислот і мікроелементів.

Часто його використовують у поєднанні з іншими компонентами, оскільки своєрідний, часом різкий (при високій концентрації) смак прянощі не всі приймають абсолютно. Але кефір з корицею для схуднення, присмачений імбиром, перчиком та іншими елементами стає воістину коктейлем здоров’я.

Що за «птах» – кориця?

Кориця – це подрібнені гілочки і кора карликового деревця, що росте в Південно-Східній Азії, а також у Єгипті та Бразилії. У ній потужні ефірні масла з антибактеріальними властивостями, багато магнію, кальцію і заліза.

Здавна відомі корисні властивості цієї приправи, в тому числі, здатність активізувати розумову діяльність і яскравість зорового сприйняття світу. Її використовують у кулінарії та парфумерії, а ще відома комбінація: кефір з корицею для схуднення і очищення організму.

Але це ароматне, з вигляду невинне речовина здатна і нашкодити. Якщо вживати приправу непомірно, вона знижує тиск, викликає головний біль, а часом призводить до депресії.

Кефір з корицею для схуднення

Кефір з імбиром для схуднення
Крім уже перерахованих вище цілющих компонентів, на схуднення працюють такі елементи її складу, як коричневий спирт, коричневий альдегід, ціннамілацетат.  Вони діють як біологічно активні речовини і каталізатори обмінних процесів.

Окрім звільнення від жирових запасів, кориця сприяє зниженню холестерину в крові, що, в свою чергу, зменшує ризик тромбоутворення, розвитку інсультів, інфарктів, цукрового діабету.

При дотриманні дозування, вживанні її саме як приправи, а не як самостійного блюда, кориця принесе лише користь.

Кефір з корицею для схудненняНа кефірі худнуть багато хто, в тому числі, і люди імениті: Долина, Дубовицька, інші знаменитості. Є різні дієтичні системи, курси короткої тривалості і більш тривалі. Комусь мало результату, що обіцяє цей кисломолочний продукт, або просто важко переноситься обмеженість монодієти. Тоді вдаються до поєднання кефірчика з іншими компонентами. Подивимося, з якими найчастіше, і як це робиться.

У світі кефіру

Мало який інший продукт може посперечатися з кефіром в його здібностях «чистильника» кишечника, та всього ШКТ в цілому. Він потужно провокує посилення обмінних процесів і забезпечує регулярну евакуацію токсичних речовин. Допомагає в цьому здатність даного продукту пов’язувати надлишки води, попутно прихоплюючи солі та інші шкідливі сполуки.

Ще корисніше кефір з корицею для схуднення, тим більше що сам по собі кефір володіє занадто кислим середовищем, що не всім показано. Та й калорійність кефіру настільки мала, що це стає проблемою багатьох обрали монодієту. Кориця та інші добавки кілька скрашують дієту, полегшують її психологічно, а результат у вигляді втрат кілограмів стає більш стійким.

Часто кефір приймають по «смугастої» схемою: три дні на одному напої, наступні три – на будь-якому іншому продукті або на змішаному раціоні.