31 Січня, 2015

Кефірно-огіркова дієта

Кефірно-огіркова дієта для схуднення на тиждень

Семиденна варіація кефірно-огіркової дієти дещо м’якше попередніх, але теж бажано проводити її у вихідні або навіть під час відпустки. Базою меню на всі 7 днів залишаються ті ж кефір (до 2 л) та огірки (до 1 кг). Вони повинні бути присутніми в кожному прийомі їжі – від сніданку до пізньої вечері. І єдине, що до них плутає – пісне відварене м’ясо або риба в обсязі до 150 р. Причому, готувати їх слід без солі.

Тим, кому встигає набриднути чистий смак огірків, можна спробувати злегка його модифікувати. На пару цих зелених овочів середнього розміру взяти кілька пучків петрушки і кропу, базилік, 1 ст. л. оливкової олії. При бажанні не заборонено додати кінзу. Огірки дрібно шинкують, присмачуються зеленню та маслом, і діляться на кілька прийомів їжі.

Але найбільш лояльний варіант на 7 днів вже не базується на кефірі і огірках, а лише вимагає їх постійної наявності в меню протягом зазначеного періоду. Правда, і сам раціон особливо ситним назвати не можна. Тільки якщо в порівнянні з попередніми.

  • На сніданок з’їдається огірок і два варених яйця. Варити їх треба некруто, без солі. Любителі чаю можуть випити чашку зеленого, але не можна додавати цукор.
  • Через 2 години випивають склянку кефіру, який можна доповнити 100 г сиру.
  • Для обіду відварити шматок яловичини, позбавлений прожилок і жирових зон. Його вага не більше 100 р. Для гарніру – огірок, зелень, цибульні пір’я.
  • На полудник можна з’їсти зелене яблуко.
  • Вечеряти склянкою кефіру з ложкою кориці.

М’ясо в обід протягом 7 діб можна чергувати: замість яловичини брати будь-яку рибу, курку, індичку, навіть пісну свинину. Найголовніше – варити його або пропарювати тощо, позбавляти кісток, шкури, жирового прошарку. При варінні можна використовувати сіль, а для того, щоб продукт не виходив прісним, у воду закладається цибулю, лавровий лист і перець.

Відгуки про кефірно-огіркової дієті і результати

Кефірно-огіркова дієта для схуднення
Лікарське думку на кефірно-огіркові дієти наведених вище типів не надто позитивне, але й категоричної заборони не накладається. Основне, що всі медики закликають запам’ятати, це неприпустимість використання таких схем протягом тривалого часу. Оптимальні недовгі розвантажувальні дні, коли подібний алгоритм піде на благо. Але не можна перевищувати терміни і повторювати досвід частіше 2-3 разів на рік.

Судячи з відгуків про кефірно-огіркової дієті, вона абсолютно точно не позбавляє раз і назавжди від зайвої ваги. Але підійде для створення «сходинки» між минулим харчуванням і більш м’якою, тривалої і збалансованою системою. Адже в будь-якому випадку після таких жорстких днів, проведених на кефірі і огірках, вихід потрібно робити плавний. Привчати кишечник і шлунок до їжі з каш, овочів і пісного м’яса. І перехід на правильне харчування тут – майже ідеальний вихід із ситуації.

Що стосується результатів кефірно-огіркової дієти, то за тиждень йде 3-4 кг при надмірній вазі і 1-2 кг – при нормальному. Але все це відноситься до рідини і шлаків, а не до жирової прошарку. Якщо від останньої що і поменшає, то незначно. Тому навіть при зміні харчування на правильне відразу після кефірно-огіркової дієти 1-2 кг можуть і повернутися.

Але перш ніж пробувати кефірно-огіркову дієту навіть в якості одного розвантажувального дня, необхідно переконатися, що немає жодних серйозних порушень в роботі шлунково-кишкового тракту, особливо виразок і гастритів. Не можна наслідувати цій схемі вагітним жінкам, годуючим матерям, людям, що знаходяться в стані стресу. До того ж, заборона на таку дієту накладається для осіб з проблемами нирок.

Кефірно-огіркова дієта
Серед продуктів, що асоціюються у жінок з схудненням, однозначно перші рядки ділять кефір і огірки. І на тому, і на іншому існують короткострокові детокс-дієти, що дозволяють почистити організм і скинути пару кілограмів. А що буде, якщо з’єднати два ударних компонента в одну методику? Такі думки вже кого-то абсолютно точно відвідували, оскільки одного разу народилася кефірно-огіркова дієта для схуднення, заснована на властивості обох продуктів і отримала кілька різновидів.

Кефірно-огіркова розвантажувальна дієта на 1 і 3 дні

Навіть дитина знає, що в один прийом їжі і огірки, і кефір або молоко, ставити небажано. Ефект натурального та якісного проносного мало кого здатна порадувати. Але його змогли пристосувати під себе творці розвантажувального дня на двох цих інгредієнтах, запускаючи процес очищення шлунку і кишечника. І саме на ньому базується схуднення. Жирової тканини нічого не робиться, але від шлаків позбутися можна. У підсумку, результатом кефірно-огіркової дієти за три доби стає ліквідація 1-2 кг

Для експрес-варіанти, розрахованого на день, досить просто купити 1,5 л кефіру, відсоток жирності якого не буде перевищувати 2% і 1,5 кг огірків. В літній період їх можна взяти з грядки, користі від такого продукту буде більше, ніж від магазинного. І, безперечно, день для проведення очищення вибирається такий, щоб він не передбачав будь-яких справ поза домом. Зазначений обсяг продуктів розподіляється порівну на 7-8 прийомів їжі, між якими будуть перерви в 2 години.

Кефірно-огіркова дієта на 3 дні виглядає трохи інакше, хоча компоненти практично ті ж. Інакше її називають дієтою кефірно-огіркових коктейлів, оскільки з цих продуктів доведеться робити повноцінні страви. Для цього на 1,5 л кефіру використовується 1 великий огірок, який прокручується через м’ясорубку або проходить через тертку. У кефіру відсоток жирності бажаний 0%. Весь обсяг коктейлю знову ж таки ділиться на 7-8 прийомів їжі, і знову всі 3 дні бажано перебувати вдома.

Продовжувати подібні детокс-процедури довше зазначеного терміну неприпустимо. Крім того, що це активна чистка травної системи, це ще і вражаюче урізання меню. Незважаючи на всю користь і кефіру, і огірків, забезпечити збалансоване харчування вони все одно не в змозі. До того ж, калорійність раціону не дозволить робити щось серйозніше звичайних пересувань по квартирі.

Теги: