7 Травня, 2015

Найефективніші вправи для преса

Комплекс найефективніших вправ для преса для жінок

Перш ніж приступити до тренувань, необхідно пам’ятати про те, що вони в жодному разі не повинні доставляти вам сильний дискомфорт і больові відчуття, тому уважно підходите до індивідуального вибору рівня навантажень і стежте за тим, щоб не перекачати м’язи. Вибір вправ повністю залежить від вашої фізичної підготовки, здоров’я і необхідності приділити особливу увагу якоїсь конкретної проблемної зоні, тому з усіх представлених тренувань можна вибрати 4-6 найбільш прийнятних саме для вас. Виконувати ефективні вправи для пресу слід через день для того, щоб м’язи змогли звикнути до навантажень і відновитися після тренування. Перед виконанням не забудьте обов’язково зробити невелику розминку (біг на місці, танці, стрибки зі скакалкою і т.д.).

Вправа 1. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки заведіть за шию і розведіть в сторони лікті. Виконуйте підйоми верхній частині корпусу так, щоб одним ліктем стосуватися протилежного коліна, а потім змініть положення. Виконайте 3 підходи по 30 підйомів для кожної руки.

Вправа 2. Виконується також лежачи на спині, але руки розташовуються уздовж тіла. Напружте прес і підніміть зігнуті ноги вгору, після чого намагайтеся якомога вище підняти таз. У найвищій точці зафіксуйте і повільно повертайтеся у вихідне положення. Виконайте 3 підходи по 12 повторів в кожному.

Вправа 3. Лежачи на підлозі, зігніть ноги в колінах під кутом 45 градусів, а руки заведіть за голову або покладіть на плечі. Одночасно піднімайте ноги і корпус назустріч один одному, після чого повертайтеся у вихідне положення. Виконайте також 3 підходи по 20-25 разів.

Вправа 4. Ляжте на спину, завівши руки за голову і зігнувши коліна під кутом 45 градусів. У такому положенні імітуйте їзду на велосипеді, не відриваючи голову від підлоги і високо піднімаючи стегно. Виконувати його коштує не менше 3 хвилин.

Вправа 5. Воно також виконується лежачи на спині, але руки при цьому витягнуті за головою. Одночасно піднімайте прямі ноги і корпус так, щоб дістати лобом до колін, після чого повертайтеся у вихідне положення. Важливо, щоб при цьому ноги були зведені разом і випрямлені. Кількість підходів для виконання таке ж, як і в попередніх вправах (3 підходи по 10-12 разів).

Вправа 6. Ляжте на спину, руки зігніть в ліктях і покладіть на підлогу вниз долонями. Зігніть праву ногу в коліні і перенесіть її вліво, заводячи стегно якнайдалі так, щоб торкнутися коліном підлоги, після чого міняємо ногу. Виконайте 3 підходи по 30-40 разів.

Вправа 7. Лежачи на підлозі, підкладіть під голову невелику подушку, спеціальний валик для фітнесу, м’ячик або згорнуту в рулон ковдру, а руки розташуйте на поясі. Піднімайте одночасно обидві ноги вгору так, щоб вони залишалися прямими, сильно напружуючи при цьому живіт. У верхній точці фіксуйте положення тіла, після чого заведіть ноги вперед, намагаючись колінами доторкнутися до чола, і утримуйте це положення декілька секунд. Повертайтеся в початкове положення і повторіть вправу ще 5-7 разів в 2 підходи, тому як воно досить складне.

Виконуючи розглянуті вище ефективні вправи для преса регулярно, ви зможете назавжди забути про проблему обвислого живота і жиру на боках, не відвідуючи при цьому тренажерні зали і пластичних хірургів. Однак якщо ви хочете продуктивно тренуватися в домашніх умовах, то можна кілька разів сходити на груповий фітнес і порадитися з тренером, підібравши для себе оптимальну навантаження і певні види вправ, після чого вам буде простіше приступити до домашніх занять.

Всі знають про те, що спокуслива підтягнута фігура, наявність ідеальних форм і красивого преса – це мрія будь-якої поважаючої себе дівчини. Тому коли ми помічаємо появу складок і жирового прошарку на животі, то починаємо відразу ж шукати методи боротьби з цими тимчасовими недоліками.

Заходячи в інтернет, ми можемо знайти безліч різних вправ і тренувань, які сприяють зменшенню жиру і появи складок на животі, але нас часто цікавить не тільки це. Разом з схудненням ми бажаємо обрости підтягнуті рельєфні форми, тому в даному випадку нам знадобляться найефективніші вправи для преса для жінок, які ми зможемо з легкістю виконувати у себе вдома.

Багато хто вважає, що домашні тренування малоефективні в порівнянні із заняттями в тренажерному залі, але сьогодні ми розвіємо цей міф. Ми поговоримо про найефективніших вправах для преса в домашніх умовах, які допоможуть вам знайти ідеальний плоский животик всього за кілька місяців регулярних тренувань, а також дізнаємося, навіщо людині необхідний прес і регулярні тренування для його підтримки.

Навіщо нам потрібні ефективні вправи для преса?

Всі ми знаємо, що наше здоров’я залежить не тільки від того, що ми їмо, який спосіб життя ведемо, але також від того, в якому стані знаходяться наші внутрішні органи. Виявляється, що навіть коли ми просто йдемо або біжимо, то в цей час внутрішні органи постійно зміщуються. Тому, для того щоб їх фіксувати в природному положенні, організму потрібен так званий м’язовий корсет у вигляді преса.

Чим раніше ми почнемо виконувати ефективні вправи для пресу, тим буде краще, адже підтягнутий живіт – це не тільки красиво, але і важливо для підтримки хорошого кровопостачання в усіх органах. Для дівчат мати підтягнуті м’язи живота не менш важливо, ніж для чоловіків, тому як після вагітності вам не будуть страшні розтяжки, і ви дуже скоро зможете повернутися в колишню форму.

Ефективні вправи для пресу в домашніх умовах позбавлять вас від необхідності знаходити час для відвідування тренажерного залу або фітнес-клубу, а також в максимально короткі терміни допоможуть знайти красиві рельєфні форми. Сьогодні ми розглянемо саме такий комплекс вправ, який необхідно виконувати регулярно для отримання найкращого результату.