24 Квітня, 2015

Вправи для талії і живота

Які ще способи і вправи для тонкої талії і живота можна використовувати?

Для закріплення результатів щоденного комплексу, наведеного вище, можна також скористатися деякими окремими тренуваннями і вправами для талії і живота, які можна виконувати періодично. Наприклад, якщо у вас вдома є фітбол, то ви можете займатися на ньому, зміцнюючи, таким чином, не тільки талію, але і прес. А якщо вам до душі танці, особливо східні, то за допомогою них можна непогано скорегувати талію, живіт і боки, тренуючи всі групи м’язів одночасно.

Надзвичайно ефективні вправи для талії і живота, які засновані на прямих і зворотних скручуваннях. Але такі тренування, як правило, дозволяють розробити м’язи, які розташовані в сагітальній області, тобто ті м’язи, які ми задіємо при згинанні вперед. Щоб задіяти всі інші м’язи, включайте в свої тренування вправи для розробки фронтальній і поперечної області (при згинанні назад і поворотах корпусу). Ефективно виконувати прогин назад на вдиху, стоячи при цьому на колінах, після чого видихнути і повернутися у вихідне положення.

Існує ще одне дуже корисне і нескладна вправа для тонкої талії і живота, яке називається «Кішка». Воно допомагає привести в порядок м’язи живота і розслабити м’язи спини. Для його виконання необхідно стати на карачки, прогнувши спину вниз, а потім вигнути її вгору, втягнувши живіт і зафіксувавши це положення на кілька секунд. Ця вправа досить повторювати по 8-10 разів за один підхід.

Розглянутий комплекс вправ можна доповнити аеробікою, плаванням, легким бігом, їздою на велосипеді або танцями, які також допоможуть швидше позбутися жирових відкладень і закріпити результат від спеціальних вправ для талії і живота. Ну і, звичайно ж, не забувайте про правильне харчування – по можливості намагайтеся уникати будь шкідливої ​​їжі і фаст-фуду. Вже через 2-3 тижні ви помітите, що жир на животі і талії буде поступово йти, а ще через 2-3 місяці регулярних тренувань ви зможете по-справжньому пишатися собою і своєю фігурою.

Вправи для талії і животаЯк правило, ми починаємо замислюватися про привабливість свого зовнішнього вигляду перед настанням тепла і відкриттям пляжного сезону. Помітивши зайві сантиметри на талії і жировий прошарок на животі, ми різко сідаємо на жорсткі дієти і розморюємо себе нескінченними тренуваннями замість того, щоб підтримувати фігуру за допомогою регулярних нескладних вправ для талії і живота, а також занять спортом або танцями. Адже щоб завжди бути у формі і не соромитися свого тіла, досить приділяти фігурі щодня не більше півгодини свого вільного часу.

Існує безліч вправ для схуднення талії і живота, починаючи від занять скелелазінням і закінчуючи заняттями з обручем. Також для цих цілей підійде обертається гімнастичний диск, щоденні заняття на якому дозволять вам здійснювати ефективні скручують вправи. Сьогодні ми розглянемо найбільш ефективні та прості вправи для талії і плоского живота, які ви зможете виконувати в домашніх умовах в будь-який зручний час.

Вправи для схуднення талії і живота в домашніх умовах

Сьогодні ми розглянемо комплекс вправ для талії і плоского живота, що дозволяє отримати фігуру своєї мрії, не докладаючи до цього особливих зусиль. Для його виконання потрібно не більше 20-30 хвилин на день, і звичайно, ваше бажання бути стрункими і привабливими. Розглянемо вправи і техніку їх виконання докладно.

Вправа №1. Ставайте у вихідне положення – спина пряма, ноги на ширині плечей. Злегка зігнувши коліна, поставте руки перед собою і, не відриваючи ноги від підлоги, здійснюйте повороти корпусу по черзі то вліво, то вправо. При кожному повороті фіксуйте положення тіла на кілька секунд, для того щоб краще задіяти косі м’язи живота. Спочатку виконайте по 10 таких вправ для кожної сторони, потім збільште темп і кількість поворотів до 20-30 разів, робіть їх якомога енергійніше, поки не відчуєте паління в області боків. Потім відновіть дихання: підніміть руки вгору, зробіть вдих і потягніться, після чого на видиху опустіть руки вниз.

Вправа №2. Воно спрямоване на зміцнення м’язів преса і спалювання жирів в області талії і живота. Для його виконання необхідно лягти на підлогу, зігнувши ноги в колінах і злегка розставивши їх. Голову підніміть, зімкніть руки на потилиці так, щоб лікті були розведені в сторони. За допомогою черевних м’язів відривайте лопатки від підлоги і тягніться підборіддям вгору. Повторюйте дану вправу 20 разів, після чого ускладніть його, виконавши кілька коротких пружних рухів близько 8 разів. Після цього розслабте тіло, витягнувши ноги і руки.

Вправа №3. Дана вправа чудово тренує нижній прес. Лягайте на підлогу і згинайте ноги в колінах, а руки розташуйте вздовж тіла. Намагайтеся тягнути свої коліна у напрямку до грудей, піднімаючи тільки таз і напружуючи м’язи нижнього преса. Не варто виконувати цю вправу ривками. Повторюйте його не менше 20 разів.

Вправа №4. Наступна вправа дозволить опрацювати боки і зробити красиву талію. Ляжте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Одну руку розташуйте вздовж тулуба, а іншу за головою, голову підніміть, потягнувши вгору підборіддя. Витягнутою рукою потягніться до стопи, після чого поверніться у вихідне положення, повторіть вправу 8 разів. Після збільште темп і виконайте цю дію ще 8 разів. Повторіть вправи для іншої руки в такому ж порядку.

Вправа №5. Ця вправа також виконується лежачи на підлозі. Підніміть ноги на 30 градусів вгору, а руки розташуйте вздовж тіла. Проробіть рух «ножиці», схрещуючи ноги на вазі близько 16 разів. Якщо цю вправу спочатку буде даватися вам важко, ви можете спростити його, зменшивши кількість повторень.

Вправи для талії і плоского живота

Comments are closed.