29 Травня, 2014

Вправи від целюліту

Вправи від целюліту

Цей таємничий ворог не дає спокою сотням тисяч красунь. На боротьбу з целюлітом кинуті передові сили дієтології, косметології та медицини. І хоча більшість чоловіків поняття не мають про існування цієї страшної недуги, жінки всього світу оголосили війну, і найефективнішим засобом залишаються вправи від целюліту.

Спеціальна дієта, певний спосіб життя і комплекс спеціальних вправ від целюліту здатні творити чудеса. Горезвісний «ефект апельсинової кірки» піддається лікуванню, якщо взятися за справу з пристрастю.

Вправи проти целюліту

Важливо усвідомлювати, що це системне порушення, тому вправи проти целюліту повинні поєднуватися з цілим рядом заходів. Це не просто один із проявів проблеми зайвої ваги. Целюліт – це бич нашого часу, повного стресів і надмірного фізичного і інтелектуального навантаження. Додайте до цього фаст-фуд і напівфабрикати – і до порушення обміну речовин рукою подати. Щоб справитися з цим, потрібно прагнути до здорового способу життя, який має на увазі здорове харчування, багато свіжого повітря і, звичайно ж, фізичні вправи. Але найголовніше – робити все це з задоволенням і в хорошому настрої.

Зазвичай целюліт розвивається в тих областях, де порушений кровообіг. Пригадайте позу, в якій ви проводите чималу частину свого життя. Додайте до цього тісний, хоч і стильний одяг, ультрависокі підбори. Сидячи за офісним столом або домашнім комп’ютером ми, як правило, викликаємо застій крові і лімфи в області сідниць, стегон і живота, тому вправи повинні бути спрямовані на ці зони.

Стимулювати кровотік і рух лімфи можна за допомогою масажу, самомасажу, контрастного душу, пілінгів і скрабів інтенсивно діють на шкіру. Але активна фізичне навантаження – насамперед, від цього залежить успішне позбавлення від целюліту.

Діємо комплексно

Попереджений – значить озброєний. Це означає, що починати боротьбу з невидимим ворогом коштує до того, як він проявить себе. Замислюючись над тим, як боротися з целюлітом, потрібно підібрати для себе індивідуальну програму.

У першу чергу потрібно приділити увагу тим видам спорту, які дають комплексну навантаження. Це може бути біг підтюпцем, плавання, спортивна ходьба, їзда на велосипеді. Вибираючи будь-яке з занять потрібно пам’ятати, що запорука успіху це:

  • систематичність;
  • поетапність;
  • поступове збільшення навантаження.

Це означає, що для досягнення доброго результату потрібно приділяти своїй фігурі хоча б 30 хвилин два-три рази на тиждень. Не потрібно вправлятися без перерви, тому що м’язам потрібно давати час для відпочинку і відновлення.

Будь-яке заняття, будь це пробіжка або комплекс вправ, повинно розбиватися на етапи: розминка, основна серія і розтяжка. Це дозволяє плавно розподілити навантаження і домогтися максимальної ефективності від заняття.

Працюючи над питанням, як швидко позбутися целюліту, важливо не піддатися спокусі і не спробувати відразу освоїти максимальне навантаження. Кожне вправу слід виконувати спочатку 15-20 разів, а потім поступово збільшувати кількість повторів. У максимальній точці вправи, коли напружені м’язи, які опрацьовуються, потрібно затриматися на кілька секунд. Нарощувати темпи і складність вправ слід поступово. Пам’ятайте, що заняття повинні приносити вам задоволення.

Вправи для ніг від целюліту

Стрункі ноги не завжди даються від природи. Досить простий комплекс занять дозволить швидко і ефективно позбутися зайвого жиру в області колін, стегон і сідниць. Це можуть бути стрибки на скакалці і присідання, а також нескладні вправи для ніг, стегон і сідниць.

Перше вихідне положення – рачки. Зігнуту в коліні ногу необхідно підняти в сторону, затримати, а потім повільно опустити, не торкаючись підлоги.

У тому ж положенні опустіться на лікті. Відведіть носок ноги вниз і піднімайте випрямлену або зігнуту в коліні ногу максимально вгору, поки не відчуєте напругу сідничного м’яза. Виконувати цю вправу можна також в положенні лежачи на животі. Затримайте ногу у верхньому положенні на дві секунди і повільно опустіть.

Вихідна позиція – на спині. Ноги потрібно зігнути в колінах, а руки лежать рівно вздовж тіла, стопи на ширині ваших плечей. Необхідно підняти таз таким чином, щоб ноги і спина опинилися на одній прямій. Потім слід випрямити праву ногу, затримати на кілька секунд і повернути у вихідне положення. Повторити з іншою ногою.

Позиція – лежачи на животі, а голова лежить на руках. Ноги зігнуті в колінах на 90 градусів, стопи витягнуті паралельно підлозі. Ноги потрібно потягнути вгору, напружуючи м’язи стегон і сідниць. Затримайтеся на 5 секунд, після чого можна розслабитися.

Вихідна позиція – на правому боці, спершись на лікоть, ноги витягнуті. Ліву ногу потрібно зігнути в коліні і завести перед собою. Носок правої ноги тягнемо на себе і піднімаємо ногу вгору, злегка похитуючи її. Після виконання вправи повертаємося на інший бік.

Комплекс для живота і талії

Якщо ви не знаєте, як позбутися целюліту, вправи допоможуть вам вирішити цю задачу. Особливо, якщо вас турбує область талії і живота. Прості і водночас ефективні вправи підсилюють кровообіг в цій зоні, стимулюють розщеплення жирів і вирівнюють обмін речовин.

Початкове положення – стоячи, спина пряма, руки за головою або на поясі. Виконувати по черзі нахили вперед і в сторони, повороти вліво і вправо.

Позиція – на спині, ноги зведені разом і підняті вгору під кутом 90 градусів до підлоги. Опускайте ноги по черзі в праву і ліву сторону до моменту торкання бічною поверхнею стегон статі.

Сформувати талію і позбутися целюліту допоможуть різноманітні вправи для зміцнення прямих і косих м’язів живота. Потрібно качати прес. Початкове положення – лежачи, а ноги зафіксовані, руки за головою. Піднімати верхню частину тулуба до відчуття напруги в пресі, затриматися і повернутися в попереднє положення. Повторити те ж з поворотом тулуба вправо, потім вліво.