Розтягують і розслаблюючі вправи для внутрішньої поверхні стегна
Багато людей, особливо що вибирають вправи з метою схуднення, а не пророблення м’язів, нехтують фінальним етапом тренування: розтяжкою. Вони вважають, що стрейчінг потрібен тільки тим, кого цікавить можливість сісти на шпагат або закидати ногу за голову, а тому вважають його зайвою витратою часу. Адже за ці п’ять-сім хвилин можна ще одне основне вправу відтворити.
Насправді, вони сильно помиляються. Розтяжка сприяє кращій роботі суглобів і зв’язок, а також прискорює процес відновлення м’язів і запускає синтез гормону, який бере участь у спалюванні жирового прошарку. А тому і при виборі вправ для схуднення внутрішніх стегон розтягувати їх обов’язково.
Для цього елемента стрейчинг буде потрібно стіна з чималим вільним простором поруч. Потрібно лягти на спину так, щоб підняті вгору ноги стосувалися стіни від п’ят до сідниць. Видихнувши, розвести їх максимально в сторони, опускаючи вниз до упору. Дихання не збивається, а тому на кожному новому видиху намагатися потягнути їх ще нижче, утворюючи поздовжній шпагат. Ниття зв’язок та м’язів терпіти протягом тридцяти секунд.
І ще одне растягивающее вправа для стегон – і внутрішньої, і задній поверхні. Тут теж знадобиться опора, якої може служити, наприклад, підвіконня. Підійти до нього і встати лівим боком, піднявши однойменну ногу і уклавши її так, щоб опори вона стосувалася лише внутрішньою стороною стопи і кісточкою щиколотки. Права нога вивернута від стегна. Повільно згинати коліно опорної ноги, йдучи вниз настільки, наскільки дозволяє розтяжка. Зафіксувавшись в нижній точці, нахилити корпус вліво, намагаючись лягти боком на ногу. Тягнутися тридцять секунд. Повільно встати і повторити те ж для іншої ноги.
Внутрішня поверхня стегна доставляє жінкам чимало проблем. Причому, вона може з’являтися навіть незалежно від зайвої ваги. Більш того, від колін вниз і трохи вище колін ноги здатні бути дуже стрункими, але зона галіфе з усіх боків чомусь в’яла і некрасива. Жаданого відстані між ногами все немає і немає, і причини неясні.
Біда в тому, що ця область вимагає особливого до себе ставлення та індивідуальної її опрацювання. У цьому можуть допомогти як різноманітні вправи для схуднення внутрішніх стегон, так і прісовокупленіем до них обгортання і масажі. Але варто приготуватися до тривалої роботи і очікування результатів. Тут, як і з пресом, змінитися за тиждень не вдасться.
Кращі вправи для внутрішньої сторони стегна
Насправді, ізольованих вправ не існує. Будь-який елемент зачіпає не одну-єдину м’яз, а відразу декілька. Наприклад, вправи для рук паралельно навантажують і грудні м’язи. Вправи для сідниць задіють і стегна. Вправи для спини включають в роботу живіт. Різниться лише ступінь навантаження, що дістається взаємопов’язаним областям. А тому слід розуміти, що вправи для внутрішньої частини стегна одночасно можуть бути вправами для їх задньої поверхні, а також для преса. Так що якщо при їх виконанні буде відчуватися напруга не тільки в одній зоні, в цьому немає нічого дивного. Безумовно, якщо інше не обумовлено в описі самого елемента.
Перше і головне вправа для внутрішньої сторони стегна, яке знайоме всім, але від того не втрачає своєї важливості, це присідання. Але не той варіант, що виконується на уроках фізкультури, а елемент класичної хореографії – пліє. Саме за рахунок положення стоп і ніг перерозподіляється навантаження, йдучи якраз у внутрішню частину стегна. Для вправи на перших порах може знадобитися опора, але краще відразу звикати працювати без неї: так зміцниться і живіт, і спина.
Потрібно встати прямо, розподіливши вагу повністю по стопі. Корпус витягується вгору, плечі йдуть вниз, таз під собою. Ноги розкрити від стегна, намагаючись в стопах домогтися першій позиції: п’яти стикаються, носки нарізно. Розставити їх по ширині плечей. Тепер повільно на чотири рахунки сідати вниз, не оттопирівая сідниці. Під час присідаючи потрібно намагатися максимально розкрити стегна, направивши коліна в різні боки. Нижче, ніж до паралелі стегон з підлогою, опускатися не можна. Затриматися в крайній точці на вісім ударів. Знову на чотири рахунки підніматися, причому, після повернення у вихідну позицію коліна повністю випрямляти не можна. Вони весь час залишаються м’якими. Повторити тридцять разів.
Тепер необхідно лягти на спину, руки розташувати вздовж тулуба, корпус натягнути від верхівки до стоп, смотрящих від себе. Ця вправа для стегон – і внутрішньої їх поверхні, і частково задньої – також зміцнює м’язи живота і формує красиві лінії ніг. Для цього ноги розкриваються від стегна, внаслідок чого п’ятки стикаються один з одним нижньою частиною. Зберігаючи одну ногу натягнутою і нерухомою, іншу почати згинати в коліні, ведучи п’ятою по внутрішній стороні вільної ноги. Дійшовши до максимуму, розігнути коліно, спрямувавши стопу вгору, і плавно опустити робочу ногу вбік, поклавши на підлогу внутрішньою стороною стегна назовні. Зігнути в коліні, торкнувшись шкарпеточкою внутрішньої частини стегна вільної ноги, і, не відриваючись, повісті робочу ногу вниз, плавно розгинаючи коліно. Повторити для іншої те ж саме. П’ятнадцять разів на кожну.
Остання вправа для стегон – внутрішньої і зовнішньої сторін, – а також живота, це одна з варіацій «ножиць». Лягти на спину, руки вздовж тулуба, ноги утворюють перпендикуляр з підлогою і вивернуті від стегна. Плавно розводити їх в сторони, опускаючи вниз до упору, і активно зводити, схрещуючи один над одним. Знову повільно розводити, і знову енергійно схрещувати, щоразу змінюючи їх положення. Для того щоб ускладнити дану вправу для внутрішнього стегна, можна на щиколотки прикріпити обважнювачі. Сорок п’ять разів.
Це, безумовно, далеко не весь перелік вправ для внутрішньої поверхні стегна. Серед великої кількості інформації кожен здатний вибрати собі до смаку потрібні елементи. Або ж модифікувати вже відомі. Один момент, який варто однозначно запам’ятати, стосується положення ніг. При їх роботі в стані балетної виворотності, так чи інакше внутрішня поверхня стегна напружується. А значить, будь-яку вправу з подібною постановкою ніг буде працювати і з цією зоною.