28 Травня, 2014

Як прибрати вушка на стегнах

Вушка на стегнах, або галіфе, – поширена проблема у випадках, якщо у вашому житті недостатньо активності, занадто багато вуглеводів і сидячого способу життя. Як прибрати вушка на стегнах? Це під силу будь-якій жінці: потрібно тільки регулярно робити ряд вправ і виключити з харчування продукти, які провокують скупчення жиру в таких місцях.

Перед тим як прибрати вушка на стегнах, варто заміряти свої обсяги і звіряти їх раз на два-три дні. Якщо вправи виконуються правильно, а в харчуванні немає шкідливих продуктів, вже через два тижні ви зможете виявити радісні зміни в обсягах.

Як прибрати вушка на стегнах за тиждень

Є маса вправ для стегон, але тільки кілька є ефективними для боротьби з галіфе.

Звідки воно взагалі береться? Все просто: жирові молекули скупчуються саме там, де кров застоюється. Вони, якщо можна так сказати, «випадають в осад», створюючи неапетитні форми.

Задумайтесь: які рухи ногами ви робите найчастіше в своєму повсякденному житті? Напевно, вперед-назад. І кров ваша активно циркулює саме в цих напрямках. А ось бічна сторона стегон – це дуже і дуже проблемне в цьому сенсі місце.

Як прибрати вушка на стегнах за тиждень? Ну, якщо вони зовсім невеликі, то у вас, може, щось і вийде. Однак це дуже маленький термін, щоб отримати хоч якісь значні результати.

Терпляче і дисципліновано виконуйте всі вправи – і вже через місяць ви побачите, як ваші стегна стали стрункими і пружними.

Отже, що робити, щоб зігнати проклятий жир з бічних поверхонь стегон? Розганяти кров у цих зонах, яка «прочистить» тканини від жирових нашарувань. Вправи повинні бути особливими, а не звичайними вправами для ніг.

По-перше, вашим другом і помічником у вирішенні проблеми стане відведення ноги в сторону. Виконується це вправу так: встаньте прямо, рукою візьміться за опору. Відводите кожну ногу по черзі точно в сторону. Для початку це може бути 20 разів, потім 40, потім 60, потім 100! Ногу високо Не підіймайте – тут це ні до чого. Тому піднімайте, як у вас виходить.

До речі, а ви знаєте, що саме завдяки такому вправі у балерин ніколи не буває галіфе?

По-друге, допоможе ще одне балетне вправа – плие-присідання. Вам все ще цікаво, як прибрати вушка на стегнах швидко? Полюбіть цю вправу, і результат не змусить себе чекати. Щоб правильно його виконати, потрібно поставити ступні набагато ширше плечей, шкарпетки розгорнути назовні. Потім починати повільно присідати, не змінюючи положення корпусу, до паралелі стегон з підлогою (а можна і нижче). Тепер повільно випрямляйтеся.

Щоб ефект від вправи був ще більше, ви можете поставити перед собою гімнастичну палицю (вертикально). Утримуйте баланс, злегка спираючись про палицю – так у вас вийде тримати спину прямо, що дуже важливо для правильного виконання вправи.

По-третє, вам не обійтися без бічних випадів. Це мають бути не просто випади, але випади з приседом і гантелями в руках. Так-так, вам потрібно чимось «обтяжать», щоб випади відмінно спалювали жир. Робіть випади спочатку однією ногою, а потім інший. Намагайтеся в присед опускатися нижче. Якщо у вас не дуже виходить і ви втрачаєте рівновагу, спробуйте для початку випади на 45 градусів в сторону. Як тільки буде виходити, відразу переходите до «повної» версії.

По-четверте, хороший ефект мають бічні стрибки. Як їх робити? Накресліть на підлозі рівну лінію (можна уявну), сядьте в низький присед і стрибну строго убік. Робити це потрібно тільки в кросівках (але ні в якому разі не в шкарпетках або тапочках). Вам потрібно зробити 30-40 стрибків в одну й іншу сторону.

Ще при галіфе добре допомагають заняття бойовими мистецтвами, а також особливі аеробіки: тай-бо, кік-аеробіка і так далі. У цих видах спорту також доводиться активно махати ногами, завдяки чому бічні поверхні стегон досить швидко набувають гарний зовнішній вигляд.

Дієта від вушок на стегнах

Вправи вправами, але харчування ваше має бути правильним. Причому не тільки на час схуднення, а й взагалі. Адже до чого призводять надлишки? До того, що вушка повернуться знову, як би ви не намагалися від них позбутися. А це замкнене коло.

Отже, що робити зі своїм харчуванням? Ніяких худих дієт і голодувань: дієтологи суворо забороняють сидіти на монодієта. Як прибрати вушка на стегнах за 9 днів? Якщо вам потрібно терміново стати стрункою – це або до пластичного хірурга, або до продавця білизни, що тягне. Тому як навіть виснажливі дієти не позбавляють від видатних проблемних місць.

А ось поступова зміна раціону, виключення шкідливих продуктів, заміна їх на більш корисні аналоги, підрахунок калорій і здорові методи приготування їжі – те саме, що підтримуватиме ваше здоров’я і фігуру в кращому вигляді.
Отже, що ми повинні їсти, щоб бути здоровими і красивими? Простіше сказати, чого ми є не повинні:

  • копченостей
  • соленостей
  • тваринних жирів
  • солодощів
  • випічки з білої муки
  • міцних алкогольних напоїв
  • соусів і десертів промислового приготування
  • закусок у вигляді чіпсів, сухариків, солоної риби і так далі
  • продукцію фаст-фудів
  • смаженої їжі

На перший погляд може здатися, що з їжі-то більше нічого не залишається. Однак це не так: є ще дуже багато корисних і нешкідливих для фігури продуктів.

Це злаки (краще неочищені), фрукти, овочі, пісне м’ясо, пісна риба, натуральні кисломолочні напої, вода, слабкий зелений чай, яйця, нежирні сири, бобові, натуральні десерти, макарони з пшениці твердих сортів.

У правильному харчуванні потрібно дотримуватися декількох положень. По-перше, між прийомами їжі робити 3-4-годинні перерви (не більш). По-друге, за півгодини до їжі випивати склянку простої води. По-третє, їсти повільно, жувати ретельно. По-четверте, їжу готувати на пару, а також гасити або варити, але якщо є можливість – є сирою. По-п’яте, намагатися не поєднувати вживання м’ясних продуктів з вуглеводовмісними.

Ведіть активний спосіб життя, харчуйтеся правильно, виконуйте спеціальні вправи, запишіться для душі на плавання для схуднення або танці – і забудьте про свої проблемні зони.