14 Січня, 2015

Масажер для схуднення – панацея чи марна трата грошей?

Різновиди масажерів для схуднення

Вібромасажери для схудненняСучасні масажери для схуднення мають різну конструкцію, вага і спектр виконуваних функцій. І серед усього розмаїття подібних товарів буває дуже важко зробити правильний вибір. Тому слід знати, що залежно від механічного впливу масажери можна розділити на 3 основні групи – вібраційні, імпульсні струмові і вакуумні. Для використання в домашніх умовах, найкраще підійдуть перші дві категорії, оскільки остання з них в цілях безпеки застосовується тільки в масажних кабінетах.

Вібраційні або вибромассажери для схуднення впливають на тіло глибоким вібраційним масажем. Вони, за словами розробників, допомагають розбивати жирові накопичення в нашому організмі і на цьому їх дія закінчується. В основному до них відносять пояса з вібромотора, але виділяють і ручні види. Їх дія обумовлена ​​тим, що м’язи починають активно скорочуватися, тим самим руйнуючи жирові накопичення. При цьому на ділянках тіла, де впливає масажер, поліпшується кровообіг. А це в свою чергу не дозволяє утворюватися бляшкам і застоям, які й призводять до ненависного целюліту.

Вібромасажери для схуднення на сьогоднішній момент користуються великим попитом. Однак вони мають свої протипоказання. Подібну продукцію категорично заборонено використовувати у випадках:

  • наявності ознак гіпертонії;
  • варикозного розширення вен;
  • вагітності;
  • онкологічних захворювань.

Імпульсні струмові магнітні масажери для схуднення також призводять до скорочення м’язів. Проте їх дія заснована на мікроімпульси. Тобто масажна голівка виступає джерелом інфрачервоного випромінювання і магнітного поля з терапевтичним ефектом. При цьому подібна продукція оснащена різними насадками, які дозволяють проводити масаж різноманітних частин тіла, наприклад, сідниць, живота, рук, ніг і навіть особи. Відмінною їх особливістю є наявність інфрачервоних ламп і магнітів. Вони надають додатковий вплив на нашу шкіру і підшкірні шари, сприяють прискоренню обміну речовин в організмі, а значить – і зниженню ваги.

Багатофункціональні магнітні масажери для схуднення в основному працюють від мережі. Вони енергоємні і компактні. А магнітна терапія, інфрачервоне випромінювання і вібрації благотворно впливають на стан м’язів і шкіри. При цьому поліпшується кровообіг і лімфоток, що сприяє усуненню набряклості і зменшення болю в кінцівках. Використовуючи згадану продукцію, за словами виробників, ви зможете повернути пружність і еластичність свого шкірного покриву.

Вакуумні масажери для схуднення спрямовані на боротьбу з целюлітом. В основі їх роботи лежить принцип точкового масажу. Найчастіше він являє собою прозору ємність, що нагадує банку. Для зручності застосування вони оснащені тримачем. Такі масажери сприяють активізації обмінних процесів речовин в організмі, що веде до швидкому розщепленню жирових накопичень, усунення отечностей і проявів апельсинової кірки. Крім того, вони надають сприятливий вплив на роботу внутрішніх органів. На закінчення відзначимо, якою б масажер ви не вибрали, пам’ятайте про можливі протипоказання. Адже ваше здоров’я набагато цінніший, ніж приваблива і струнка фігура.

Масажер для схудненняКожна жінка, оглядаючи свої форми у дзеркалі, завжди знаходить вади у своїй фігурі. А якщо при цьому і стрілка вагів постійно рухається в праву сторону, то це завжди стає приводом для чергового стресу. Саме в цей момент будь-яка представниця прекрасної статі починає замислюватися про всілякі методи боротьби із зайвою вагою, але найголовніше – з’являється непереборне бажання придбати вібромасажер для схуднення. Чи справді він може стати панацеєю у вирішенні питання усунення зайвих кілограмів або ж це – марна дорога покупка? Спробуємо розібратися в цьому разом.

Чи ефективно використання масажерів?

Отже, останнім часом використання масажерів для схуднення отримало масове поширення. І це не дивно. Адже подібні товари спрямовані на ледачих або дуже зайнятих людей. І саме на цю цільову аудиторію розраховують багато виробників привабливої ​​товару для зниження ваги. Однак хоча рекламні ролики і дають багатообіцяючі результати позбавлення від десятків кілограмів у найкоротші терміни, слід розуміти, що це лише рекламний хід.

Насправді придбання стрункої фігури повинно носити комплексний характер і включати різні методи, починаючи від перегляду свого раціону і закінчуючи регулярними тренуваннями. Масажери для схуднення, за відгуками грамотних фахівців, можуть надавати тільки допоміжний ефект. Тобто якщо ви дотримуєтеся дієти або дотримуєтеся збалансованого харчування, а також займаєтеся будь-яким видом спорту, подібна продукція послужить вам додатковим засобом під час роботи над своїм тілом.

Крім того, всі ті ж фахівці у своїх відгуках про массажерах для схуднення, переконують нас у тому, що такі товари дійсно здатні нам допомогти, а саме – поліпшити стан шкіри, прибрати ознаки целюліту і розбити жирові накопичення. Такий ефект вони пов’язують з позитивним впливом самого масажу, адже при боротьбі з надлишковою вагою різноманітні його види виправдані і безпечні для нашого здоров’я. Оскільки згадані процедури геть виключають вживання таблеток для схуднення, жорстких дієт і інших методів сумнівного походження. Тому можна зробити висновок: в якійсь мірі масажери дійсно ефективні.

Теги:
Comments are closed.