20 Листопада, 2015

Обруч для схуднення: ефективність і вправи

Вибір обруч для схуднення

Багато хто з нас не можуть вибрати відповідний тренажер з великої кількості різновидів і не знають, який обруч для схуднення краще.

Зараз досить популярний масажний обруч. Завдяки важкій вазі він стимулює кровообіг, прискорює спалювання жиру, допомагає формувати струнку фігуру. Можливо, тому багато фітнес інструктори називають його найкращим обручем для схуднення.

У внутрішню поверхню масажного хулахуп вбудовані спеціальні кульки. На цьому тренажері є датчики, які показують, скільки часу ви займаєтесь, скільки калорій, втратили і з якою інтенсивністю рухаєтеся. Після перших занять на шкірі можуть залишитися синці і синці, однак при регулярних тренуваннях вони досить швидко зникнуть.

Якщо ви вирішили купити хулахуп, то спочатку зверніть увагу на легені тренажери, виготовлені із пластмаси. У відгуках про обручі для схуднення йдеться, що під час тренувань із пластмасовим снарядом не буде хворобливих відчуттів, і дуже скоро з’являться перші результати.

Трохи пізніше можна придбати більш важку модель (до трьох кілограмів) з розбірними деталями. При купівлі масажного тренажера вибирайте обруч з м’якими кульками, які вільно прокручуються в різних напрямках.

Кожен тренажер має не тільки свою вагу, але і розмір. Якщо прикласти правильно вибраний тренажер горизонтально до тіла, то він дійде до нижніх ребер. Для різноманітних тренувань краще вибирати м’які модель, адже її можна використовувати додатково замість експандеру.

Якщо ви хочете швидко побачити бажаний результат, то купуйте варіанти тренажерів з датчиками, тоді ви зможете контролювати втрату калорій. Якою б обруч ви не вибрали, пам’ятайте, що тільки тривалі і регулярні тренування наблизять вас до бажаної мети – зроблять тонку талію, а прес сильним.

Як крутити обруч для схуднення?

Розберемося, як правильно займатися з хулахуп:

 • тренуйтеся щодня, не менше 20-30 хвилин в день;
 • обертайте тренажер то вліво, то вправо;
 • втягуйте і розслабте живіт, щоб відчути різницю і вибрати найбільш підходящі вправи;
 • ускладните тренування гантелями – рухайтеся на місці, обертаючи головою;
 • крутіть обруч зі зсунутими разом або широко розставленими ногами;
 • виконуйте невеликі випади, присідання, повільно переміщатися з місця на місце;
 • крутите тренажер в різних напрямках, уникаючи падіння на підлогу.

Протипоказання до виконання вправ з обручем

Кваліфіковані фахівці не рекомендують обертати обруч для схуднення:

 • в період вагітності;
 • у післяпологовий період;
 • при хворобах суглобів, печінки, яєчників;
 • в період менструального циклу;
 • людям похилого віку.

Всі дівчата мріють про тонку талію і красиву фігуру, а щоб виконати мрію, часом вони використовують найрізноманітніші способи – голодування, дієти, фізичні навантаження. Асортимент магазинів і спортивних гіпермаркетів просто вражає уяву. Яких тільки спортивних тренажерів немає у продажу для того, щоб привести фігуру в норму і підтримати вже наявні результати.

Серед дорогих і складних новинок обов’язково знайдеться і звичайний гімнастичний обруч для схуднення (хулахуп). Правда, стандартну модель, знайому з дитинства, трохи удосконалили, але, тим не менш, обруч залишається одним з найбільш простих і недорогих засобів для спортивних занять. У цій статті ми обговоримо, який ефект може дати ця проста конструкція, який обруч для схуднення краще, а також розповімо про те, як правильно крутити хулахуп і які існує протипоказання до занять.

Втрата калорій з обручем

Якщо ви прочитаєте відгуки про обручі для схуднення на різних форумах, то натрапите на абсолютно різні думки. Багато хто стверджує, що такий тренажер дійсно ефективний, якщо поєднувати регулярні тренування з дотриманням дієти. Ви зможете займатися спортом, не виходячи з дому, не витратите час і гроші на дорогі тренування в спортивних залах. Масажний ефект дійсно прискорює спалювання жирових запасів, але тільки прискорює, а не забезпечує.

Спортивні інструктори стверджують, що якщо крутити обруч для схуднення щодня по півгодини, то можна спалити близько 200-300 ккал, в залежності від ступеня навантаження і виду хулахуп.

Крім цього, за умови регулярних тренувань, ви приведете в тонус м’язи живота (бічні і передні зони преса), ніг і спини. Однак пам’ятайте, що ефект від таких тренувань з’явиться в тому випадку, якщо дотримуватися правильного харчування і відмовитися від шкідливих звичок.

Comments are closed.