17 Травня, 2015

Бігова доріжка для схуднення: поради новачкам

Програма для схуднення на біговій доріжці

Швидше позбавитися від ненависних кілограмів вам допоможе спеціальна програма для схуднення на біговій доріжці. В ній треба враховувати деякі дуже важливі моменти:

  • для успішного запуску обмінних процесів займатися на кардиотренажере краще всього вранці;
  • за годину до кожного тренування треба обов’язково їсти. Бажано, щоб це була вуглеводна їжа (хлібці або каша);
  • після занять на доріжці можна поїсти тільки через один-два години;
  • під час бігу треба обов’язково пити воду, так як разом з потом з організму виводиться рідина, яку необхідно заповнити;
  • щоб швидко схуднути на тренажері, треба правильно харчуватися. Можна дотримуватися дієти, але досить буде прибрати з раціону шкідливі продукти. Якщо харчування буде неправильним, то можна не дочекатися ефекту від таких тренувань.

Бігова доріжка для схуднення напевно буде ефективною, якщо займатися десь чотири-п’ять разів на тиждень. Щодня тренуватися небажано, так як м’язи не встигнуть відновитися

Тривалість одного тренування – не менше півгодини, новачкам можна займатися і менше, поступово збільшуючи час. Бажано робити так – пару днів бігати по півгодини, пару днів по 45 хвилин і хоча б день по одній годині.

Як правильно бігати на біговій доріжці?

Бігова доріжка – дуже корисний тренажер, однак, якщо їм неправильно користуватися, то можна і не дочекатися очікуваного результату. Тому дуже важливо вибрати найбільш оптимальний режим тренувань, стежити за пульсом, адже жирові клітини спалюються тільки при певній частоті серцевих скорочень.

Для схуднення на кардиотренажере треба виконувати такі правила:

  • завжди починайте тренування з розігріву – 15 хвилин просто ходите на доріжці, новачкам можна вибрати досить повільний темп;
  • поступово збільшуйте навантаження і приступайте безпосередньо до бігу. Тримайте спину прямо, живіт злегка втягніть в себе, грудну клітку і розправте плечі, руки зігніть в ліктях – при бігу їх треба пересувати туди-назад так, як ви робите при звичайному бігу;
  • за десять хвилин до закінчення занять зменште темп, поступово перейдіть на крок – це допоможе уникнути м’язового болю.

Як схуднути на біговій доріжці?

На біговій доріжці можна схуднути за один тиждень. Швидкість зниження ваги залежить від кількості зайвих кілограмів, від швидкості метаболічних реакцій, від харчування і рухової активності людини.

При регулярних тренуваннях перші результати з’являться не раніше, ніж через місяць. Треба сказати, що за одну годину бігу можна спалити близько 650 ккал, що досить непогано в порівнянні з іншими кардіотренажерами.

З допомогою бігової доріжки ви не тільки схуднете, але і помітно поліпшити загальне самопочуття – нормалізується артеріальний тиск, покращиться сон, зміцнюються кістки. Якщо ви придбали такий чудовий тренажер, то займайтеся регулярно і не закидайте тренування, тоді ви досить скоро побачите перший результат таких занять.

Схуднути мріє майже кожна дівчина. Є багато методів знизити вагу, але будь-які способи схуднення засновані на обмеженні в харчуванні і збільшенні фізичного навантаження.

Бігова доріжка для схуднення – відмінний спортивний спосіб зниження ваги. Витрачені при бігу калорії звільнять ваші стегна і талію від зайвого об’єму. Крім того, завдяки фізичній активності зміцниться весь організм в цілому.

Судячи з відгуків, бігову доріжку для схуднення багато вважають досить ефективною. Разом з тим, опитані люди стверджують, що, перш ніж купити кардиотренажер додому, бажано спочатку позайматися в спортзалі, щоб зрозуміти, як ним користуватися. У статті ми розповімо вам, як вибрати бігову доріжку, як скласти програму для схуднення, дамо рекомендації, як правильно займатися на кардиотренажере, як схуднути на біговій доріжці.

Вибираємо бігову доріжку

У багатьох відгуках про біговій доріжці для схуднення сказано, що треба вибирати такий тренажер, щоб майбутні заняття були максимально ефективними.

Зараз у продажу є електричні і механічні бігові доріжки. Якщо говорити про зниження ваги, то краще вибрати електричну бігову доріжку – бігове полотно тренажера такого типу не приводиться в дію за допомогою ніг, а значить, на них не буде зайвого навантаження. Варто звернути увагу на кардіотренажери з кількома різними режимами – опором, біговим полотном під нахилом та іншими. У процесі тренування ви зможете змінювати навантаження, що сприятиме більш ефективному спалюванню жирів.