21 Травня, 2015

Огляд процедур для схуднення: види і ефективність

Ефективні ванні процедури для схуднення

Для прийняття ванних процедур в домашніх умовах дуже корисно використовувати соду, морську сіль, ароматичні масла і трав’яні відвари.

Для дуже ефективною ванній процедури для схуднення знадобиться 500-600 г морської солі, 300-400 г харчової соди і трав’яний відвар (ромашка плюс календула). Готову суміш вилийте в гарячу воду і приймайте ванну близько двадцяти хвилин. Щоб домогтися візуального ефекту, такі ванни треба приймати не менше трьох тижнів, але іноді робити перерви на один-два дні. Гарячі ванни треба приймати тільки сидячи, а рівень води має бути не вище пояса.

Ванни Залманова – дуже ефективний спосіб боротьби з надмірною вагою. Доктор Залманов запропонував спосіб очищення організму за допомогою ванн. За його методом у воду треба додавати ефірне масло, яке виділяється при переробці соснової смоли (скипидар). Жовті ванни треба приймати при підвищеному тиску, а білі – при зниженому.

Розчин для ванни жовтого кольору повинен містити касторове масло (20%), жовчний скипидар (50%), олеїнову кислоту (15%), їдкий натр і очищену воду (13,4%). Скипидар розведіть окремо – у двох літрах гарячої води (сорок градусів) розчиніть дві чайні ложки речовини, ретельно перемішайте. Процедури для схуднення з жовтим скипидаром посилюють кровообіг, розширюють капіляри, підвищують температуру тіла

При зниженому тиску корисно приймати білі скипидарні ванни. Для її приготування знадобиться екстракт вербової кори (50%), скипидар (45%), подрібнене дитяче мило і саліцилова кислота. Температура води – не більше 37 градусів. Така ванна процедура для схуднення допоможе позбутися жирових запасів в проблемних зонах, підвищить тиск, поліпшить структуру шкіри, підтягне її. Всього треба виконати не менше 40 процедур (щодня або через день).

Ефективні процедури для схуднення в салоні

Розберемося, які салонні процедури для зниження ваги вважаються найбільш ефективними:

  1. Кавітація – процедура, яка виконується за допомогою ультразвуку. Вона допомагає схуднути, зменшити целюліт на проблемних ділянках і усунути жировий прошарок. Виконується кавитация за допомогою спеціального апарату з різними насадками, які безболісно руйнують жирову тканину в будь-якій зоні. Для закріплення отриманого результату треба провести не менше десяти сеансів. Тривалість однієї процедури залежить від кількості опрацьовують ділянок (від 20 хвилин до години).
  2. Вакуумний масаж – ефективна процедура для схуднення, яка прибирає навіть самий запущений целюліт. Масаж проводиться спеціальними банками або масажним апаратом зі всілякими насадками. На поверхні тканин шкіри виникає перепад тиску, і за рахунок цього опрацьовуються всі шари, прискорюються обмінні процеси, шкіра очищається від шкідливих речовин. Сеанс масажу триває не більше 40 хвилин, все треба провести 8-10 процедур.
  3. Пресотерапія – новомодна процедура, яка допомагає зменшити обсяги будь-якої частини тіла. Проблемні ділянки затягують в спеціальний корсет, куди надходить стиснене повітря, що поліпшує кровообіг в тілі. Для найкращого ефекту треба провести не менш 14 процедур з періодичністю в один день. Одна процедура пресотерапії замінює 20 сеансів ручного масажу.
  4. Миостимуляция – процедура, яка може замінити заняття у спортзалі. До тіла приєднуються спеціальні електроди, і через безперервного впливу струмом м’язи тіла скорочуються. За один сеанс спалюється близько 2000 ккал, при цьому м’язова маса нарощується, а жирові відкладення поступово зникають. Щоб побачити результати, треба провести не менше десяти щоденних сеансів міостімуляциі.

Незалежно від того, чи виконуєте ви процедури самостійно або за допомогою досвідченого майстра, всі вони допомагають знизити вагу і позбутися целюліту.
Деякі люди намагаються позбутися накопичених кілограмів за допомогою різних процедур для схуднення. Багато з них можна виконати вдома самостійно, але є й апаратні процедури, які виконуються за допомогою спеціального обладнання в професійних салонах. Для деяких сучасних процедур потрібно хірургічне втручання. У цій статті ми поговоримо про процедури, які допомагають схуднути.

Які процедури можна проводити вдома?

Фахівці в своїх відгуках про процедури для схуднення відзначають, що найбільший ефект принесуть самомасаж, домашні обгортання і ванни.

Для обгортань можна використовувати рідкий шоколад, мед, глину або суміш морських водоростей. Перерахуємо, чим корисні обгортання:

  • прискорюється оновлення кліток;
  • активізується розщеплення жиру;
  • нормалізується метаболізм в дермі і підшкірно-жирової клітковини;
  • з організму виводяться шлаки і токсини.

Щоб домогтися найкращих результатів, треба трохи помасажувати проблемні зони тіла, посилити кровообіг за допомогою скрабу, а потім нанести суміш водоростей, медову есенцію, глину або розтоплений шоколад. Після цього покрийте оброблені ділянки шкіри поліетиленовою плівкою і полежіть приблизно півтори години, сховавшись теплим пледом.

У салоні після такої ефективної процедури для схуднення виконується розслабляючий масаж, але в домашніх умовах просто прийміть теплий душ, промокніть тіло рушником і відпочиньте ще півгодини під ковдрою. Крем після обгортань не знадобиться, а щоб побачити результат, треба проробити не менше п’яти процедур.

Якщо на професійний масаж у вас немає ні часу, ні коштів, то будинку можна виконати прекрасну альтернативну процедуру – самомасаж. Якщо ви будете робити самомасаж регулярно, то в проблемних зонах поступово зменшиться жировий прошарок і ознаки целюліту, розгладиться шкіра.

Гарячі ванни, судячи з відгуків про процедури для схуднення, теж досить ефективні, тим більше їх дуже просто приймати в домашніх умовах. Поговоримо про найбільш ефективних ваннах для зниження ваги.