4 Квітня, 2015

Горіхи для схуднення: користь і особливості вживання

Властивості кедрових горіхів

Кедрові горіхи – це плоди соснових дерев, найкорисніші горіхи для схуднення. При регулярному вживанні поліпшується загальне самопочуття людини, прискорюється процес схуднення.

Кедрові горіхи для схуднення найбільш корисні, оскільки в них міститься пінолевая кислота – Важливий компонент, що пригнічує апетит. За допомогою кедрових горіхів процес схуднення буде протікати швидше і ефективніше.

У кедрових горіхах міститься найбільша кількість білка, в порівнянні з іншими видами плодів, а тому й запас енергії, який вони дають організму, набагато вище. Тому ці горіхи просто необхідно додавати в раціон. Жменькою ядер цілком можна замінити сніданок або вечерю. Це найкорисніші горіхи для схуднення, незважаючи на те, що у цього продукту дуже висока калорійність.

У плодах багато клітковини, а, як відомо, при дотриманні дієти часто порушується робота травного тракту. Клітковина сприяє нормалізації функції кишечника. Ненасичені жири горіхів дуже корисні для нормалізації роботи серцевого м’яза.

В аптеках продаються спеціальні добавки на основі олії кедрових горіхів. Добавки прискорюють процес схуднення, оскільки володіють всіма властивостями кедрових горіхів.

Волоські горіхи для схуднення

Волоські горіхи для схуднення

Волоські горіхи корисні тим, що вони підтримують життєздатність нашого організму і допомагають йому легше перенести дієту. Перерахуємо корисні властивості волоських горіхів для схуднення:

  • знижують концентрацію холестерину;
  • містять антиоксиданти, нейтралізуючі дію на організм людини вільних радикалів;
  • уповільнюють процес старіння, знижують ризик розвитку злоякісних пухлин;
  • горіхи багаті омега-3-жирними кислотами, прискорюють відновлення клітин організму;
  • нормалізують концентрацію ендотеліну (речовина, що володіє судинорозширювальними властивостями).

Якщо ви вирішили вживати волоські горіхи для схуднення, то важливо пам’ятати, що за день можна з’їсти не більше двох штук. Подвійну порцію плодів можна з’їсти в тому випадку, якщо для схуднення використовується середземноморська дієта.

Мигдаль для схуднення

Ппро енергетичної цінності мигдаль може замінити жирне м’ясо. У складі цих горіхів багато білка і кальцію, набагато більше, ніж в інших видах горіхів. При попаданні в шлунок рослинне волокно горіха набухає, значно збільшуючись у розмірах, тому почуття голоду притупляється на дуже тривалий період. Це корисна властивість мигдалю можна використовувати для схуднення – додавати горіхи в дієтичні страви, зменшуючи звичні порції їжі.

Рекомендації до використання горіхів для схуднення

Всі види горіхів відносяться до сильних алергенів. Тому при вживанні горіхів треба ретельно стежити за реакцією організму. При появі задишки, набряків і запаморочення варто відмовитися від цього продукту.

Але навіть якщо негативної реакції не спостерігається, до горіхів треба ставитися з обережністю. Для схуднення важливо дотримуватися денну норму калорій, а в цьому горіхи ідеально підходять, тому що організм насичується буквально кількома грамами плодів.

Не варто зловживати, через високу калорійність горіхи можуть принести як користь організму, так і шкоду. Для здорової втрати ваги досить робити перекушування і додавати горіхи в готові страви. Адже під час дієти не так важливо, які горіхи для схуднення використовуються, а найбільш важлива кількість з’їдених плодів, адже при надмірному вживанні продукту можна навпаки набрати зайві кілограми.

Горіхи для схудненняГоріхи – смачна і здорова закуска. Питання, чи можна використовувати горіхи для схуднення, викликає безліч суперечок, адже горіхи зазвичай прописують при занепаді сил, виснаженні та дистрофії. Тим не менш, вони мають масу корисних властивостей. Горіхи містять легкозасвоюваний рослинний білок, вітаміни групи В, Е, мінерали (магній і мідь), волокна, мононенасичені жири, білки і амінокислоти.

Ми розповімо вам про користь горіхів, з’ясуємо, які горіхи для схуднення найкорисніші, адже не всі види плодів однаково корисні.

Користь горіхів для схуднення

Горіхи – прекрасна альтернатива тортиків, печеньям або чіпсів. Плоди прекрасно усувають голод і пригнічують тягу до жирної нездорової їжі. Дієтологи рекомендують додавати горіхи в тушковані овочі, макарони, каші і йогурти, салати, супи та інші страви.

При регулярному вживанні цього смачного продукту знижується концентрація шкідливого холестерину в крові. Горіхи служать для організму людини прекрасним джерелом марганцю – найважливішого поживного мікроелемента, який контролює роботу ферментних систем нашого організму, а також зменшує швидкість всмоктування шкідливого холестерину з їжі.

Кожен горіх – це зародок майбутнього чагарнику або дерева, а це означає, що в цьому продукті підвищений вміст білка. У всіх видів горіхів досить багатий вітамінно-мінеральний склад. Вони насичують організм людини магнієм, фолієвою кислотою, вітамінами, амінокислотами і білками, тому горіхи для схуднення дуже корисні.

Перекус жменею горіхів між прийомами їжі не зупинить процес схуднення, а навіть посприяє більш природної втрати ваги. У маленькій порції горіхів не так багато калорій, зате вона запобіжить виснаження і дасть організму всі необхідні елементи. Американські дослідники провели експеримент і довели, що люди, які регулярно їдять горіхи, більш захищені від ожиріння, ніж ті, хто повністю виключає цей корисний продукт зі свого харчового раціону. Плоди швидко вгамовують голод, оскільки в їх складі практично немає насичених жирів, але є ненасичені

Однак абсолютно всіма вищевказаними корисними властивостями наділені тільки найкорисніші горіхи для схуднення. І тут виникає закономірне запитання, які горіхи для схуднення найбільш корисні. Перше місце по корисності для схуднення займає кедрові горіхи, на другому місці знаходяться волоські горіхи, а на третьому – мигдаль. Розглянемо більш докладно користь цих видів горіхів.