24 Червня, 2014

Ксенікал для схуднення, відгуки та протипоказання

Протягом усього життя ми боремося із зайвою вагою, і боротьба ця має змінний характер, то ми виправляється, то худнемо. Навіть самі жорсткі дієти не завжди можуть гарантувати нам отримання бажаного результату, тому на допомогу приходять спеціальні препарати для схуднення. Один з таких препаратів і пропонує швейцарська компанія F.Hoffmann-LaRoche Ltd. Ксенікал на сьогоднішній день є одним з популярних засобів, що сприяють зниженню ваги. Дія препарату базується на блокуванні речовини (ліпази), яке сприяють засвоєнню жирів, до рівня, коли організм стає в змозі засвоювати їх сам. Цей препарат в кров не всмоктується, а значить і не має шкідливого дії на організм, не викликає звикання.

Вживати Ксенікал рекомендується людям, що страждають ожирінням, а так само хворіють на цукровий діабет, артеріальну гіпертензію. Найбільшого ефекту від застосування цього препарату досягають шляхом його поєднання з низькокалорійною дієтою. Завдяки дії Ксенікалу близько 30% вживаного жиру не розщеплюється
, а виводиться з організму разом з калом. При цьому зменшення надходження жиру призводить до того, що організму доводиться приступити до використання своїх накопичених жирових запасів. Як тільки Ви починаєте прийом Ксенікалу, вага поступово стабілізується, потім якщо строго дотримуватися всіх рекомендації Ви зможете знизити свою вагу більш ніж на 20%.

Прийом Ксенікалу і побічні ефекти

Прийом Ксенікалу має і свої побічні ефекти, які в основному пов’язані з функціонуванням кишечника і виражаються вони у вигляді маслянистих виділень з прямої кишки, метеоризму, почастішання дефекацій, жирного стільця, нетримання калу. Всі вони пов’язані з блокуванням жиру, так як жирам, які не всмоктуються в кров, доводитися змішуватися зі стільцем. Побічні ефекти будуть більш виражені, якщо у Вашому раціоні переважатиме їжа насичена жирами. Використання низкожировой дієти під час зниження ваги із застосуванням даного препарату в значній мірі знизить ймовірність виникнення побічних ефектів. Після деякого часу прийому Ксенікалу Ви самі навчитеся регулювати, а головне контролювати кількість жирів у щоденному раціоні.

Препарат Ксенікал для похуденіяпрінімают по одній капсулі (120 мг) під час прийому їжі або не пізніше, ніж через 1 годину після нього. Якщо в їжі жири відсутні, то Ксенікал можна не приймати. Кожну капсулу необхідно запивати склянкою води.

Дозволяється приймати до трьох капсул Ксенікалу на добу, тому необхідно заздалегідь визначити з якими саме прийомами їжі буде його доцільніше прийняти. У разі, коли Ви не змогли прийняти препарат, і після їжі пройшло більше однієї години, то варто це зробити під час або після наступного прийому їжі. Забороняється приймати подвійну дозу даного препарату.

Фахівці рекомендують приймати Ксенікал для схуднення в тандемі зі збалансованим харчуванням, де частка жирів складає всього лише 30% від загальної калорійності Вашого раціону. Наприклад, за день Ви вживаєте 2000 ккал, жири повинні складати близько 67 г, не більше. До того ж ці жири повинні бути розподілені між трьома основними прийомами їжі, з якими Ви і приймаєте Ксенікал.

Протипоказання для прийому Ксенікалу

Існує ряд захворювань, при яких вживання препарату Ксенікал строго забороняється. До них відносяться: хронічний синдром порушення кишкового всмоктування, захворювання жовчного міхура. Так само не рекомендується вживати препарат вагітним і жінкам у період лактації, а так само особам, які не досягли 18-ти річного віку.

Якщо Ви страждаєте нирково-кам’яною хворобою, цукровим діабетом, анорексією, булімією, то приймати препарат необхідно строго під наглядом фахівця.

Пам’ятайте про те, що це лікарський препарат і перед початком його застосування відвідайте лікаря. Тільки лікар допоможе Вам підібрати індивідуальну програму для досягнення максимального результату. Пройшовши курс прийому Ксенікалу під наглядом лікаря, Ви зможете виробити нові харчові звички і після його скасування будете впевнені в тому, що втрачені кілограми не повернутися.