18 Листопада, 2015

Основні правила занять на велотренажері для схуднення

Як схуднути на велотренажері?

Як же схуднути на велотренажері? Для цього досвідчені тренера розробили декілька програм самих занять. Вони розраховані на різний рівень фізичної підготовки, а саме – для початківців, проміжний варіант і для фізично підготовлених людей. Ми розглянемо кожен із згаданих видів. Отже, для початківців періодичність проведених тренувань повинна становити 3-4 рази на тиждень. Тривалість кожного заняття складе 30 хвилин, при цьому інтенсивність пульсу від максимальної вікової норми – 60-70%. Частота кроків не повинна перевищувати 50 разів на хвилину. Подібний рівень навантаження розрахований на непідготовлених людей, зокрема жінок. Специфіка даної програми полягає в поступовому збільшенні тривалості безперервної фізичного навантаження і доведенні її до півгодини. Виконувати комплекс для зниження ваги слід протягом 6-8 тижнів.

На велотренажері можна схуднути, займаючись і по проміжній програмі. Періодичність таких тренувань складе 3-5 разів на тиждень, а от тривалість – 45 хвилин. У даному комплексі буде збільшена і частота пульсу, яка повинна відповідати від максимальної вікової норми 70-80%. При цьому кількість кроків складе 50-60 разів на хвилину. Подібні заняття показують більш виражені результати, а дотримуватися їх можна весь час, навіть після досягнення бажаного схуднення. Крім того, вважається, що даний варіант програми дозволить виключити повторний набір ваги.

Якщо проводити тренування за програмою для підготовлених людей, то не тільки можна схуднути на велотренажері, але і наростити м’язову масу. Періодичність занять при цьому складе 4-6 разів на тиждень, а тривалість – 40-60 хвилин. Частота пульсу від максимальної вікової норми повинна відповідати 80-90%, а кількість кроків – 60-80 разів на хвилину. Також відзначимо, що подібну програму занять на велотренажері часто використовують спортсмени для відновлення втрачених форм.

Як свідчать відгуки про велотренажері для схуднення, кожне заняття повинно закінчуватися затримкою. Вона включає комплекс вправ для розтяжки м’язів, який допоможе зняти больові відчуття, зменшити рівень вироблення молочної кислоти і розслабити м’язову тканину. Виконувати їх потрібно плавно, затримуючись при цьому в положенні максимальної розтяжки на 10-15 секунд і зберігаючи ритмічне і спокійне носове дихання. Тільки в цьому випадку ви зможете отримати задоволення від занять та ефективні результати.

Ні для кого не секрет, що велотренажер для схуднення – один з кращих засобів для підтримки свого тіла у формі. Особливо для тих людей, які з яких-небудь причин не можуть регулярно відвідувати спортивні зали. Велотренажер дуже зручний і компактний, мало того, що він може поміститися в будь-якій кімнаті, та ще й заняття є можливість проводити в будь-який зручний для вас час. За умови правильного вибору комплексу тренувань, він може стати справжньою знахідкою і вірним помічником в боротьбі з надлишковою вагою.

Основні правила тренувань на велотренажері

Заняття на велотренажері для схуднення, за відгуками багатьох тренерів, повинні підкорятися деяким правилам. Так, наприклад, як і для будь-якого виду фізичного навантаження, щоб добитися позитивних результатів зниження ваги, необхідно регулярно виконувати комплекс вправ на велотренажері. До другого правилом можна віднести розробку індивідуального плану занять з урахуванням фізичної підготовки людини. В іншому випадку ви зможете відчувати швидке перевтома, надмірну біль у м’язах, що з часом призведе до повної відмови від тренувань.

Про те, як займатися на велотренажері, щоб схуднути, слід сказати, що спочатку вибирається рівень навантажень низької інтенсивності. А надалі відбувається їх поступове нарощування, оскільки нетреновані серцево-судинна і дихальна системи можуть давати небезпечні і неприємні сигнали у вигляді задишки, запаморочень, нудоти, слабкості та підвищення артеріального тиску. При перших проявах описаних симптомів, необхідно зупинити тренування і переглянути ступінь навантаження.

Комплекс вправ на велотренажері для схуднення спрямований на активне спалювання підшкірних жирових накопичень, яке запускається тільки під час досягнення певної частоти пульсу. І, як правило, цей процес активізується при 60-70% від пульсу, відповідного віковій нормі. А для того щоб тренування приносила радість і позитивні результати, її слід вибудовувати відповідно з біологічним ритмом людини. Наприклад, ранкові навантаження підходять людям-жайворонків, а вечірні – людям-совам.

Однак не рекомендується займатися на велотренажері для схуднення раніше, ніж через 2 години після сну і пізніше, ніж за 2 год до сну. Крім того, необхідно дотримуватися і часовий проміжок в 2 год до і після їжі, куріння і прийому лікарських препаратів. Також слід мати на увазі, що під час тренування може проявлятися сухість у роті і спрага, тому поруч з собою завжди потрібно тримати пляшку зі звичайною негазованою водою. Але пити її не рекомендується. Достатньо буде лише змочити порожнину рота і продовжувати своє тренування.