22 Червня, 2014

Морозник для схуднення

Морозник – це лікарська трава, яка сприяє нормалізації обміну речовин в організмі і отличнейшее засіб для зниження ваги. Худнувши з морозником, Ви уникаєте самого неприємного моменту у всьому процесі схуднення – це появи складок і провисань на шкірі. Для багатьох жінок морозник – ефективний помічник у такому важкій справі, як придбання ідеальної фігури. Головна функція морозника полягає в очищенні кишечника, що грає важливу роль в боротьбі із зайвими кілограмами. Не можна не відзначити і те, що очищаючи Ваш організм від утворилися солей і шлаків, він благотворно впливає на Ваше загальний стан, відновлюючи тим самим нормальні обмінні процеси.

Не варто розраховувати, що використовуючи траву морозник для схуднення, Ви швидко досягнете бажаного ефекту. Це не так. Процес очищення може зайняти досить тривалий проміжок часу. Все залежить від ступеня зашлакованості організму.

Загальна тривалість курсу вживання морозника становить 12 місяців. За цей період Ви випиваєте шість пакетів трави, вагою по 15 гр, кожен з яких розрахований на два місяці. Протягом перших шести місяців Ваш організм проходить первинне очищення, яке викликає загальний ефект омолодження.

Оскільки кавказький морозник – це отруйна трава, то вона має протипоказання і в групу ризику потрапляють вагітні, годуючі жінки і діти, які не досягли дев’ятирічного віку. Щоб уникнути неприємних наслідків (отруєння) слід ретельно стежити за дозою прийому трави і способом її зберігання, тобто вибирати безпечне місце, яке є недоступним для дітей.
Методика застосування: взяти дві столові ложки охолодженої кип’яченої води і порошок морозника на кінчику ножа (приблизно чверть чайної ложки), перемішати і залишити настоюватися на ніч. Вранці настій процідити, а потім випити натщесерце. Снідати рекомендується через десять хвилин. Для того щоб схуднути не варто приймати їжу протягом п’яти годин.
Беручи морозник, дотримуйтесь наступні рекомендації:

  • не перевищуйте дозування;
  • ставитеся до прийому цієї трави з терпінням, оптимізмом, відповідальністю і повною довірою;
  • при тривалому вживанні кавказького морозника підключіть комплекс мікроелементів і вітамінів, як при вживанні будь-яких сечогінних або очищувальних засобів;
  • якщо у Вас слабке серце, то обов’язково вживайте продукти з підвищеним вмістом солей калію (курага, мед, печена картопля, родзинки і т.д.);
  • у разі сильного загострення хронічних захворювань, необхідно зменшити дозу, але після, поліпшення Вашого стану слід повернутися до початкової. Лікування кидати забороняється;
  • порошок морозника зберігати тільки в скляному посуді, тому що через виділяється коренем масла, від тривалого зберігання в пакеті він може зіпсуватися.

При тривалому вживанні морозник втрачає своє проносне властивості, так як робота кишечника нормалізована. Далі він буде просто сприяти продовженню очищення організму, оновлюючи кров.