2 Березня, 2015

Проста дієта для схуднення

Найпростіші дієти для схуднення

Проста дієта для швидкого схудненняНаведемо кілька найпростіших дієт для зниження ваги. Вони відносяться до монодієти і мають свої протипоказання. Не рекомендується переходити на подібне дієтичне харчування людям з порушеннями шлунково-кишкового тракту, захворюваннями нирок, печінки, дванадцятипалої кишки, а також при анемії, цукровому діабеті і авітамінозі.

Отже, кефірна проста дієта для схуднення передбачає вживання знежиреного кефіру без цукру протягом 2-3 днів (але не більше 4). Для цього потрібно 1,5-2 літра кефіру розділити на 6-10 прийомів за добу. При цьому допускається вживання зеленого чаю.

Обов’язково потрібно дотримуватися достатній водний режим. При такій системі дієтичного харчування можна схуднути на 3-5 кг Підсумкові результати будуть залежати від початкової маси тіла. Чим більше первісний вагу, тим яскравіше буде виражений ефект.

Яблучна або яблучно-кефірна проста дієта для схуднення розрахована на 5-7 днів. Для цього потрібно 1-2 кг зелених яблук спожити за 6-12 прийомів їжі. Можна пити знежирений кефір, воду, зелений чай з лимоном або відвари трав у кількості 1,5-2 л.

Під час гречаної монодієти потрібно правильно приготувати кашу. Для цього слід один стакан гречаної крупи залити двома склянками окропу і залишити на ніч. Також крупу можна заливати мінеральною водою або знежиреним кефіром. Використовувати сіль, приправи і інші смакові добавки не можна.

Гречана проста дієта для схуднення розрахована на 5-7 днів. В цей час гречку їсти потрібно не менше восьми разів на день, але краще довести до дванадцяти прийомів їжі. Останнє вживання каші має бути мінімум за п’ять годин до сну.

Також важливо дотримуватися достатній водний режим. Пити знежирений кефір, мінеральну воду без газів, чай з лимоном. При такій системі живлення можна схуднути від двох до чотирьох кілограм.

Рисова проста дієта для схуднення передбачає вживання невеликої кількості відвареного неочищеного рису протягом 5-7 днів. Їсти потрібно не менше 6 разів за добу. Але останній прийом відвареного рису повинен бути не пізніше 17-18 годин. Воду краще всього вживати газовану і лише через 1,5 години після їжі. При такій системі живлення можна схуднути на 3 кг

Найбільш проста і ефективна дієта для схудненняСпособів схуднути й підтримувати себе у формі досить багато. Вибір тих чи інших методів боротьби із зайвою вагою залежить тільки від поставленої вами мети. Іноді для цього потрібно строго обмежити свій раціон, а в деяких випадках досить просто перейти на правильне і збалансоване харчування.

Самими простими і ефективними дієтами для схуднення вважаються монодієти. Але основний їх недолік полягає в тому, що вага часто повертається також швидко, як і йде. Щоб уникнути подібних ситуацій надалі важливо перебудувати свою систему харчування.

Як це найкраще зробити? У першу чергу потрібно включити в свій щоденний раціон правильні продукти і відмовитися від цукру, солодощів, випічки і всіх простих вуглеводів. Потім слід зменшити кількість прийнятої їжі, але збільшити її частоту. Також відмовтеся від чіпсів, сухариків, майонезу та інших подібних продуктів. Вони не приносять організму ніякої користі.

Пам’ятайте, що найпростіші дієти для схуднення завжди вимагають закріплення результатів. Але в тих випадках, коли необхідні екстрені заходи для зменшення обсягів, монодієти – одні з кращих.

Основні правила монодієт

Монодієта – це така система живлення, при якій перевага віддається одному виду продуктів. Наприклад, можна виділити кефірну, полуничну, кавунову, вівсяну, гречану та інші дієти. При такому харчуванні протягом 3-7 днів вживається тільки один з перерахованих продуктів.

Безумовно, подібні прості дієти для схуднення засновані на корисні продукти. Але монотонність їжі протягом тривалого періоду часу може завдати непоправної шкоди здоров’ю. Щоб уникнути подібних ситуацій під час монодієт, досить дотримуватися основних правил:

  • За 2-3 дні до початку дієти потрібно перейти на легке харчування – це підготує організм до подальших змін.
  • Під час монодієти потрібно багато пити. Для цього підійде джерельна або мінеральна вода, зелений чай або трав’яні відвари.
  • Після її закінчення слід помірно їсти і поступово переходити до звичайного раціону харчування.
  • Результати монодієт важливо закріплювати розвантажувальними днями. Достатньо проводити 1-2 рази в тиждень.
  • Не рекомендується дотримуватися монодієту довше семи днів.

Виходячи з перерахованих правил, можна зробити декілька важливих висновків: прості дієти для швидкого схуднення тривалістю більше тижня викликають в організмі брак певних речовин. Яких саме – залежить від виду вживаного продукту.

Наприклад, при рисової дієти відбувається нестача вітамінів. Також ця система харчування може викликати утворення каменів у жовчному міхурі або знизити рівень гемоглобіну. При кефірної дієті, можуть виникнути проблеми зі стільцем. М’ясний або сирний раціон призводить до нестачі кальцію і як наслідок – порушується процес його обміну в організмі. Також може виникнути анемія, знизитися фізична і розумова працездатність, порушитися правильна робота нирок.

Яблучна проста дієта для швидкого схуднення викликає збої в роботі нервової та ендокринної систем людини. Кавунова – дефіцит вітамінів і порушення роботи нирок. Морквяна дієта здатна призвести до зміни кольору шкіри.

При білкової системи живлення, де переважають овочі та фрукти, маса тіла буде знижуватися за рахунок зменшення об’єму м’язів. В результаті цього красиві і рельєфні м’язи, які були раніше, почнуть покриватися підшкірним жиром.

Крім того, самі прості і ефективні дієти для схуднення можуть позначитися на стані вашого волосся і нігтів. Вони стануть менш привабливими і болісними, бо як сформується дефіцит корисних кислот і мікроелементів.

Теги: