20 Квітня, 2015

Худнемо в домашніх умовах

Голодування

Голодування являє собою саму низькокалорійну дієту. Повна відмова від їжі дозволяє втрачати вагу досить швидко. Утримання від їжі є короткочасним способом, оскільки тривале голодування негативно відбивається на здоров’ї. Такий спосіб схуднення слід застосовувати тільки в тому випадку, якщо ваш організм повністю здоровий.

Голодування широко застосовуватися в медицині, оскільки дозволяє очистити організм від токсинів, накопичених баластних речовин, алергенів. Тривале голодування не можна практикувати самостійно в домашніх умовах. Для схуднення будинку слід вибрати одноденний відмова від прийому їжі. Такий спосіб дозволить скинути зайві кілограми і в подальшому підтримувати вагу на одному рівні.

Одноденне голодування передбачає відмову від приймання їжі протягом доби. В цей час організм жінки можуть надходити тільки зелений чай, вода в кількості 0,5 склянки через кожні 2-3 години. Першою стравою після закінчення доби, яке дозволяється до вживання, є овочевий салат.

Добове голодування принесе очікуваний ефект, якщо протягом решти днів тижня буде дотримуватися низькокалорійна дієта. Дотримання одноденного голодування дозволить жінці завжди мати струнку фігуру, нормальний обмін речовин, бадьорість духу.

Розвантажувальні дні

Для багатьох жінок важко повністю відмовитися від їжі на цілу добу, у такому разі альтернативним варіантом виступають розвантажувальні дні. Такий спосіб схуднення переноситься дещо легше.

Розвантажувальні дні дозволяють підібрати продукти, які будуть надходити в організм, з урахуванням смакових переваг. Існує маса варіантів побудови розвантажувальних днів, тут мають місце кефірні, яблучні, капустяні, рисові, молочні продукти. Таке розмаїття варіантів дозволяє вибрати меню за смаком.

Головне завдання жінок – це зберігати бадьорість духу, отримувати задоволення від їжі. Гарантією схуднення є суворе дотримання правил, після розвантажувальних днів дотримуватися дієти, не піддаватися зриву, не знищувати продуктові запаси в холодильнику. Дотримуватися розвантажувальні дні слід два рази протягом тижня.

Меню, пропоноване для розвантажувальних днів:

  • Кефірний день: за 6-8 прийомів вжити 1,5 літра нежирного кефіру;
  • Сирно-молочний день: 400 грам знежиреного сиру і 800 грам молока розділити на 5-6 прийомів;
  • М’ясний день: 2 склянки чаю, 0,7 кг овочів, 400 г відвареного пісного м’яса.
  • Яблучний день: 1,5 кг яблук.

Фізичні навантаження

Фізичні навантаженняФізичні навантаження є невід’ємною частиною схуднення в домашніх умовах. Заняття спортом повинні проходити будинки в максимально комфортних умовах за заздалегідь продуманою схемою тренування. Звичайно ж, найбільш ефективними заняттями будуть тренування з використанням тренажерів, таких як бігова доріжка, велотренажер.

Займаєтеся ви вдома на тренажерах або без них, тренування повинна складатися з трьох основних етапів:

  • Розминка – 10-15 хв,
  • Основне заняття – 30-40 хв,
  • Розтяжка – 10 хв.

В ідеальному варіанті тренування в домашніх умовах повинні проходити три рази протягом тижня. Тривалість – 1 година. Більш часті заняття не дозволяють організму здійснювати повністю процес відновлення, отже, ефект від навантажень буде менш помітний. Важливо дотримуватися графіка і не відступати!

Худнемо в домашніх умовахСьогодні питанням схуднення цікавиться величезна кількість жінок. Практично кожна жінка стикається з необхідністю позбутися від неестетичних складок, які утворюються в області талії, або від виступаючого животика. Високоефективні способи дозволяють вирішити ці проблеми навіть в домашніх умовах.

Худнемо будинку

Сучасні дієтологи прийшли до висновку, що оптимальна втрата ваги протягом місяця, яка не шкодить жіночому організму, становить 4 кілограми. Без шкоди для свого здоров’я жінка в тиждень може скидати не більше 1 кілограма. Втрата ваги в такій кількості практично не помітна на фігурі, але з часом дає приголомшливі результати.

Для досягнення позитивних результатів в домашніх умовах схуднення слід починати зі зниження денної калорійності звичного раціону харчування, при цьому втрата енергії має значно збільшитися. Дієтологами доведено, що для схуднення слід споживати трохи менше калорій, ніж витрачає наш організм протягом доби.