2 Лютого, 2015

Дієта «5 столових ложок»

Приклади меню для дієти «5 столових ложок»

Меню для дієти 5 столових ложокЯк вже було зазначено вище, немає строгих обмежень в меню для дієти під назвою «5 столових ложок». Тому в його склад можуть входити найрізноманітніші страви. Розглянемо кілька прикладів раціону на один день.

На сніданок можна з’їсти 5 столових ложок запареної вівсяної каші з невеликою кількістю вершкового масла. Також рекомендується випити чашку зеленого чаю без цукру або склянку фруктового соку.

Під час дотримання дієти «5 столових ложок», другий сніданок повинен відбутися о 8 годині ранку. У нього входить вживання одного яблука, або одного банана, або одного апельсина. Їх вага не повинна перевищувати 150-200 р.

В якості обіду рекомендується подати 5 столових ложок гречаної каші з додаванням невеликої кількості вершкового масла. Кашу можна замінити вареною рибою або білим м’ясом курки. Їх вага також не повинен перевищувати 150-200 р.

Дотримуючись дієти «5 столових ложок», полуденок слід зробити в 5 годин вечора. В якості нього бажано з’їсти 150-200 г овочевого салату з рослинним маслом або сметаною.

Для вечері можна приготувати плов або відварну рибу. Їх кількість становить 150-200 г або 5 столових ложок. Також слід зазначити, що на протязі всього дня рекомендується вживати чисту негазовану воду, але тільки в проміжках між їжею.

Наступне меню для дієти «5 столових ложок» виглядає таким чином: сніданок – омлет із зеленню або два бутерброди з маслом і сиром, а також чашка чорного чаю або кави без цукру. На другий сніданок можна взяти йогурт або будь-який фрукт.

Для обіду рекомендується приготувати будь-який овочевий суп з м’ясом курки або овочеве рагу також з м’ясом. Їх порція не повинна перевищувати 200 г, тобто не більш 5 столових ложок. Крім того, в якості обіду можна вживати різні морепродукти.

Дотримуючись дієту під назвою «5 столових ложок», на полуденок рекомендується з’їсти порцію фруктового салату. Для його заправки можна використовувати несолодкий йогурт з низьким відсотком жирності.

Також допускається вживання 150 г сиру з зеленню і декількох хлібців. А всі перераховані варіанти полудня можна замінити сирною запіканкою. Для вечері добре підійде варена риба або запіканка з м’ясом і овочами.

Важливо відзначити, що якщо після вечері пройшло 3 години, то перед сном за правилами цієї системи допускається вживання молока, знежиреного кефіру або ряжанки з низьким відсотком жирності. Їх кількість не повинна перевищувати 200 мл

Пам’ятайте і про те, що чим менше стають Ваші порції в кожному прийомі їжі, тим частіше Ви можете влаштовувати собі перекуси. При цьому намагайтеся щоразу урізноманітнити своє меню – це не тільки принесе Вам задоволення від вживання улюблених продуктів, але і ефективно допоможе знизити Ваш вагу.

Також слід сказати, що якщо Ви будете занадто захоплюватися м’ясними або кондитерськими продуктами, процес схуднення буде проходити повільніше. Тому для досягнення максимальних результатів під час дотримання дієти під назвою «5 столових ложок» від такої їжі краще відмовитися.

Дієта 5 столових ложокЗа відгуками дієта «5 столових ложок» вважається однією з низькокалорійних систем живлення. За допомогою її можна знизити свою вагу до 6 кілограмів за тиждень, а за місяць – до 20. Особливих строгих обмежень вона не має.

Можна сказати, що подібна схема живлення – один з самих кращих способів привчити себе до здорової і правильної їжі. І для того щоб домогтися ефективних результатів, слід беззаперечно виконувати ряд правил, про які ми зараз і поговоримо.

Основні правила і рекомендації

У відгуках про дієту «5 столових ложок» багато жінок висловлювали тільки позитивна думка. Вони стверджували, що під час дотримання даного раціону не виявлялося почуття голоду, а вага йшов плавно і рівномірно.

Крім того, вони також відзначали, що дієта нешкідлива і не надає жодних негативних наслідків для здоров’я людини. Таке можливо, оскільки згадана методика схуднення більше відноситься не до дієт, а до повсякденного системі живлення.

Ті ж жінки у своїх відгуках про дієту «5 столових ложок» вказують, що звикати до неї складно перший час. І вони пов’язують це з малою кількістю вживаної їжі. Хоча і тимчасові проміжки між прийомами їжі вважають короткими.

Чому ж дієта називається «5 столових ложок»? Справа в тому, що при дотриманні даної системи живлення, одна порція не повинна перевищувати 200 р. Ця кількість їжі прирівнюється до 5 столових ложок або до 15 чайних ложок. Звідси походить і сама назва.

До речі, слід сказати, що кількість вживаної їжі – це і є перше правило методики зниження ваги. Але для того, щоб досягти більш ефективних результатів при дієті «5 столових ложок», потрібно запам’ятати ще кілька рекомендацій.

Так, наприклад, між основними прийомами їжі часовий проміжок повинен бути не більше 3 годин. А от самих обмежень на вживане різноманітність страв немає. Однак при цьому слід пам’ятати, що більше 5 столових ложок їжі з’їсти не можна.

Також важливо звернути увагу, що на результати дієти «5 столових ложок» не впливає перелік основних продуктів. Тому їх вибір може здійснюватися на Ваш розсуд. А ось серед напоїв перевагу краще віддавати тими видами, в яких не міститься цукор.

Всі тверді продукти обов’язково перед приготуванням слід зважувати. Також це правило відноситься і до овочів з фруктами. Зважувати їх можна як в цілому, так і в натертому вигляді. Надалі Вам простіше буде контролювати кількість вживаної їжі.

Крім того, особливу увагу потрібно приділяти прийому води. Оскільки відразу після їжі пити її не рекомендується – це буде перевищувати норми вживаної порції. І як наслідок, почне розтягуватися шлунок, що істотним чином вплине на результати дієти «5 столових ложок».

Багато тих, що худнуть рекомендують застосовувати різноманітне меню для кожного наступного дня. І навіть якщо це калорійні продукти, то при вживанні їх в кількості всього 5 столових ложок за один прийом їжі, Ви не будете набирати зайву вагу.

Теги: