19 Лютого, 2015

Жива вода або Дієта для ледачих

Як це працює?

Який механізм схуднення на дієті для самих ледачих? Для початку, вода просто кілька купірує відчуття голоду. Другий момент: вона наповнює шлунок, і під час сніданку чи обіду ви вже не з’їсте стільки, скільки змогли б без цієї «прелюдії». Чому не відразу перед прийомом їжі? По-перше, між прийомом якого продукту і «прибуттям» в мозок сигналу про насичення проходить певний час. До речі, саме тому і рекомендують їсти неспішно, «торопигі» зазвичай встигають поглинути більше їжі, ніж потрібно для організму.

Друга обставина: якщо змішувати воду і тверду їжу, одночасно відбувається і розбавлення шлункового соку, концентрація його знижується, і їжа часом не перетравлюється, як потрібно, а «кисне», викликаючи відчуття бродіння, газовідділення, відрижку з неприємним запахом. Тому-то у відгуках про дієту для ледачих настійно радять витримувати часовий проміжок між питтям води і їжею.

Дуже важлива функція води: прискорення обміну речовин. Медичні дослідження давно довели: нестача води веде до загустіння крові, провокує підйом тиску, утворення тромбів. І зі зрозумілих причин гальмує обмінні процеси. А коли метаболізм сповільнюється, жир починає неминуче відкладатися «про запас». Зворотна ситуація, з достатнім і трохи надмірним надходженням води, активізує метаболізм, розщеплюючи жири і вуглеводи, виводячи надлишки з організму.

Ми часто списуємо млявість, апатію, зниження працездатності (як фізичної, так і розумової) на звичайну втому. Але нерідко ці запаморочення, мігрені, сонливість є наслідком браку води. Заповнивши цей дефіцит, багато відчують бажану бадьорість, потреба рухатися, що, в свою чергу, допоможе розлучитися ще з парою-трійкою ненависних кілограмів.

Нарешті при такому рясному споживанні дійсно цілющої вологи практично відпадає необхідність кава-брейків. Зрозуміло, самі по собі каву, чай та інші улюблені нами напої теж досить корисні. Проблема в тому, що ми перестали сприймати їх як питво, вживаємо як десерт, рясно присмачуючи пиріжками, цукерками, бутербродами та іншими калорійними смакотою.

Як посилити ефективність дієти для ледачих?

Ефективність дієти для ледачихПро що не можна забувати, вхопившись за цю «соломинку»? Раціональним вважається вживання близько двох літрів рідини в день. Це «в чистому вигляді», адже вона насичує і всі інші продукти харчування, є навіть в самих сухих і жорстких. Якщо порахувати, то дві склянки води – це близько 400 міліграмів. Тобто якраз два літри набігає, якщо ці дві склянки випивати перед п’ятьма прийомами їжі. Тому не варто «скупитися» і намагатися посилити ефективність дієти для ледачих ще й іншими напоями в проміжках між водою і їжею.

Пам’ятаємо і про небезпеку набряків, особливо, внутрішніх, при передозуванні нашого «ліки від пишноти». А ось що реально спрацює каталізатором схуднення, так це фізична активність. Вона ніколи не зайва, а в періоди коректування фігури тим більше доречна. За два тижні разом з водицею «витікають» і 5-7 кілограмів, а іноді й більше.

Протипоказаний цей вид схуднення для тих, у кого виявлені гострі або хронічні хвороби нирок, з обережністю слід поставитися до нього і людям з серцево-судинними дисфункціями. Не завжди проблеми зі здоров’ям явні, тому перед початком будь-якої дієти не завадить проконсультуватися з лікарем.

Дієта для ледачихБагато жінок і представники сильної статі роками ведуть виснажливу боротьбу за стрункість. З перемінним успіхом, оскільки при ослабленні строгості дієт «прилипливі» кілограми норовлять повернутися. Хтось опускає руки, інші наполегливо шукають щадні варіанти дієт, які і вага зайвий виганяли б, і «не тиснули на психіку». Є така дієта! Зараз якраз її і представляємо.

Головний компонент дієти для самих ледачих

Неможливо постійно вести напівголодний спосіб життя. Супер-моделі, балерини, кінозірки та інші «особи з глянцевих обкладинок» змушені більшу частину активної професійної життя витримувати строгості в харчуванні. Це саме по собі непросто для організму в цілому, а ще й постійний стрес погіршує ситуацію. Мимоволі в тих же журналах та інших джерелах медійні особистості починають шукати рекомендації простіше: меню дієти для ледачих або просто втомлених боротися з собою.

Виявляється, рятувальний круг набагато ближче, ніж здається. Це звичайнісінька вода, вірніше, це ми за звичкою вважаємо цю цілющу рідину простий, а на ділі вона має дуже цінними властивостями. Багато хто знає, що наш організм на три чверті складається з води, що без неї ми не можемо прожити більше тижня. Але вчені помітили, що з віком тіло «всихає», концентрація рідкої субстанції зменшується. Виходить, що наявність максимуму цієї рідини є показником молодості і сили організму. Трохи нижче згадаємо й інші позитивні якості води, а зараз лише скажемо, що саме її використання в меню дієти для ледачих стає тим «секретним» компонентом успішності методу, а заодно і його доступності.

Суть в тому, щоб хвилин за 15-20 до кожного з прийомів їжі випивати по дві склянки чистої води, без газу, без підсолоджувачів та інших «усложнітелей». Раціон залишаємо звичний, але пам’ятаємо: під час трапези або відразу після неї пити не можна! Чай, кава, соки, інші звичні напої можна собі дозволити лише після 2 годин після завершення обіду, вечері чи навіть перекушування. У відгуках про дієту для ледачих часто пишуть, що спочатку подужати дві склянки за один присід важкувато, багато починали з одного, поступово збільшуючи дозування. Перед полуднем, ланчем, коли майбутній об’єм їжі невеликий, знову можна зменшити об’єм води до однієї склянки.

Теги: