5 Лютого, 2015

Яблучна дієта

Варіанти яблучної дієти для схуднення

Яблучна дієта для схудненняСлід зазначити, що під час дотримання яблучної дієти для схуднення зниження ваги відбувається не за рахунок вживання плодів, а за рахунок зменшення калорійності раціону. Оскільки загальна енергетична цінність з’їдених за день 1-2 кг фруктів набагато менше вашого щоденного раціону.

Існує кілька варіантів систем харчування для зниження ваги на яблуках. Наприклад, по одному з них, на протязі усього дня потрібно їсти стільки яблук, скільки ви можете. Але при цьому обов’язково слід вживати багато рідини. Оптимальним варіантом стануть настої заспокійливих трав.

Дотримуючись такої яблучної дієти, результат буде видно вже на наступний день. Оскільки за минулу добу ви зможете знизити свою вагу приблизно на 1,5 кг. до Речі, яблука під час дієти можна запікати в духовці.

Однак, така монодієта хороша лише в тих випадках, коли вона виступає доповненням до основного методу оздоровлення. Краще всього влаштовувати подібний розвантажувальний день. Тоді він принесе набагато більше користі вашому організму, і вага не буде стрімко повертатися.

Також можна виділити яблучну дієту і на 7 днів. Вона розрахована на стійких людей, оскільки під час її дотримання раціон буде складатися тільки з одних згаданих фруктів.

Доповнювати щоденне меню дозволено зеленим чаєм і відфільтрованої негазованою водою. Їх кількість може бути необмеженим. При цьому також немає особливих умов для вибору виду яблук. Тобто можна вживати як червоні або зелені, так і солодкі чи кислі сорти плодів.

Меню яблучної дієти на 7 днів дуже просте. У понеділок потрібно з’їсти всього 1 кг яблук, а у вівторок – 1,5 кг. В середу на протязі усього дня потрібно вжити два кілограма плодів.

А ось в четвер їх кількість також складе 2 кг. В п’ятницю рекомендується яблучний раціон обмежити до 1,5 кг. В суботу весь день передбачається вживати 1,5 кг плодів. А в неділю їх число складе всього один кілограм.

Під час дотримання такої яблучної дієти результатом стане схуднення на 6-7 кг. Слід зазначити, що, починаючи з п’ятого дня даної системи харчування, дозволено вживати по одному шматочку житнього хліба. Однак якщо ви не відчуваєте особливого почуття голоду, бажано виключити його з раціону.

Також пам’ятайте і про те, що будь-яка дієта повинна приносити тільки користь організму. Якщо під час її дотримання ви відчуваєте загальне нездужання, втома або дратівливість, слід підібрати іншу систему для зниження ваги. І в цьому вам обов’язково допоможуть досвідчені медичні фахівці.

Яблучна дієтаСеред усього розмаїття методик для схуднення результати яблучної дієти вважаються досить ефективними. Адже основний фрукт, який вживається під час її дотримання, містить майже всі необхідні для організму поживні елементи і вітаміни.

Яблучна система живлення дозволяє нормалізувати або скорегувати процес обміну речовин. Також вона допомагає боротися із зайвою вагою. А тим людям, у яких відзначаються порушення роботи кишечника, просто необхідно щодня включати в свій раціон згадані плоди.

Крім того, яблучна дієта рекомендується при атеросклерозі і гіпертонії. А більшість дієтологів радять усім людям один або два рази на тиждень влаштовувати собі розвантажувальні дні на цих фруктах. Вони не тільки поліпшать ваше самопочуття, але і сприятливо позначаться на вашій фігурі.

Також яблука стануть корисні тим людям, у яких є в наявності ниркова недостатність і нефрит. Сприятливий вплив згадані фрукти роблять і при захворюваннях жовчних шляхів, а також недостатності кровообігу і хворобах печінки.

Основні переваги і недоліки яблучної системи живлення

Важливо відзначити природне користь яблучної дієти. Пов’язано це з тим, що в цих фруктах, крім необхідних поживних речовин і вітамінів, міститься фолієва кислота, залізо, глюкоза і пектин. Перераховані елементи значно покращують роботу всього організму.

Крім того, яблука наповнюють нас енергією і силою, що, безумовно, продовжує наше життя. Ще з давніх часів згадані плоди застосовувалися не тільки для лікування атеросклерозу, але і подагри, екземи та інших захворювань шкірних покривів.

Під час дотримання яблучної дієти у людини поліпшується стан волосся, нігтів і зору. А при щоденному вживанні даних плодів організм буде ефективніше засвоювати залізо з інших продуктів.

Відомо, що англійські вчені, провівши ряд досліджень, довели, що щоденне вживання одного яблука сприяє продовженню життя і якісному омолодженню організму. Свої висновки вони побудували внаслідок виявлення в складі фруктів непростого елемента епікатехін поліфенолу. Він сприяє поліпшенню процесу кровообігу, який значно омолоджує серце і підвищує імунітет людини.

Крім того, даний елемент зменшує ступінь затвердіння стінок судин, запобігаючи, таким чином, поява інсультів, інфарктів та інших захворювань серцевої системи. Тому користь яблучної дієти або розвантажувальних днів на їх основі, безсумнівно, велика.

Слід зазначити, що згадана система живлення добре підійде для людей, що страждають запорами. Пов’язано це з тим, що яблука мають розслаблюючим впливом на організм людини. Також вони притупляють нікотинову залежність. Тому, кидаючи курити, подібна дієта стане найкращим помічником у цій нелегкій справі.

Особливих протипоказань яблучна дієта не має. Однак при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту існують обмеження на види вживаних плодів. Так, наприклад, при виразці шлунка не рекомендується включати в дієтичний раціон кислі сорти яблук.

А при наявності гастритів із зниженою кислотністю, навпаки заборонено вживати солодкі сорти плодів. Для кращого їх засвоєння організмом фрукти слід їсти в подрібненому на тертці вигляді.