Способи схуднути без дієт

Способи схуднути без дієтМожливо, це здається вам міфом, але схуднути без дієт за місяць цілком реально, тільки для цього треба буде кардинально переглянути свій спосіб життя і режим харчування, так як він в корені неправильний. Чому? Та тому що через це і з’явилися зайві кілограми. Розглянемо, що треба буде змінити, щоб худнути не голодний.

Для ефективного схуднення без дієт насамперед треба знизити калорійність щоденного раціону. Для цього достатньо скористатися інтернетом, і знайти інформацію про те, скільки калорій знаходиться в кожному продукті. Потім необхідно підрахувати середню калорійність їжі, що з’їдається за день, і відняти від цієї цифри 500. Отриманий результат і буде показником нового кількості калорій, які можна вживати за добу. Тепер залишилося тільки скласти новий щоденне меню і завжди строго його дотримуватися. Перехід на нове меню рекомендується виконувати поступово протягом 1-2 тижнів.

Щоб схуднути без дієт і вправ треба перейти на дробове харчування. Причому назавжди. Їсти рекомендується маленькими порціями, але 5-7 разів на день. Головне правило такого режиму харчування – відсутність перекусів між основними прийомами їжі.

Також для отримання бажаного результату доведеться назавжди відмовитися від так званих швидких вуглеводів (Здобна випічка, «фаст-фуд»). Цей вид їжі небезпечний тим, що викликає різке підвищення рівня глюкози в крові, і викид інсуліну в організм, а це в свою чергу призводить до новому почуттю голоду. Досить 5-7 днів для того щоб психологічно налаштувати себе на відмову від цих продуктів.

Для схуднення без дієти необхідно наповнити раціон великою кількістю продуктів, що містять клітковину: Овочі, фрукти, крупи, макарони, хліб, бобові, горіхи, насіння. Користь клітковини полягає в тому, що вона довго перетравлюється шлунково-кишковим трактом. І тому після поїдання продукту багатого клітковиною відчуття голоду тривалий час не дає про себе знати. Також клітковина сприяє виведенню з організму шлаків.

Ви, мабуть, здивуєтеся, але щоб схуднути без дієт і таблеток зовсім не треба відмовлятися від їжі після 6 години вечора. При збалансованому дробовому харчуванні таке обмеження принесе більше шкоди, ніж користі. Багато дієтологів радять за 2-3 години до сну з’їсти легку вечерю. У більшості випадків для останнього прийому їжі рекомендують білкову їжу, так як вона швидко перетравлюється, наприклад, кефір.

Нормалізації обмінних процесів в організмі і поступового зниження ваги сприяє правильний питний режим. Всі знають, що треба протягом дня випивати 1,5-2 літри води, але мало хто дотримується цього правила, а якщо і дотримується його, то з порушеннями. Схуднути без дієт за місяць можна тільки в тому випадку, якщо добовий обсяг води п’ється приблизно однаковими порціями і через рівні проміжки часу. Лише при виконанні цієї умови вода сприятиме прискоренню метаболізму, і виведенню шлаків.

Невелика, але регулярне фізичне навантаження життєво необхідна. Не обов’язково виснажувати себе довгими тренуваннями на тренажерах або фітнесом до знемоги, достатньо щодня ходити пішки (3-4 км), або підніматися на верхні поверхи будівлі по сходах, а не на ліфті.

Отже, наведені вище способи схуднення без дієти допоможуть нормалізувати роботу кишечника і відновлять порушений обмін речовин. Завдяки цьому і відбудеться поступове зменшення ваги. Причому даних правил необхідно дотримуватися все життя, що, втім, досить легко. Зате втрачені кілограми ніколи більше не повернуться.

Схуднення без дієтСхуднення без дієт – це мрія багатьох жінок, але більшість з них вважає, що це неможливо. Панянки знову і знову намагаються скинути ненависні зайві кілограми за допомогою чергового нового дієтичного режиму харчування, чарівних таблеток або виснажливих вправ, і в черговий раз, не витримавши напруги, «зриваються». То чи є способи схуднути без дієт? Відповідь на це питання ми дамо в цій статті.

Чому схуднення на дієті часто розчаровує?

Багато представниць прекрасної статі вважають, що схуднути без дієт і вправ неможливо. Тому вони дотримуються низькокалорійного меню, регулярно інтенсивно займаються спортом, і постійно контролюють свою вагу. На самому початку дієти схуднення відбувається більш швидко, і жінка надихається отриманим результатом. Але потім кілограми «губляться» все повільніше, ентузіазм «сходить нанівець», і більшість кидають і дієту, і заняття фітнесом. Втрачену вагу швидко повертається, і міцно тримається до наступної спроби розлучитися із зайвою жиром. Можливо, ці жінки сподіваються, що незабаром буде розроблено метод, за допомогою якого можна буде схуднути без дієт і таблеток, і вони, не докладаючи ніяких зусиль, стануть стрункими і витонченими? Загалом-то, спосіб такий є, і він буде розглянутий далі.