24 Лютого, 2015

Схуднення без дієт: міф чи реальність?

Способи схуднути без дієт

Способи схуднути без дієтМожливо, це здається вам міфом, але схуднути без дієт за місяць цілком реально, тільки для цього треба буде кардинально переглянути свій спосіб життя і режим харчування, так як він в корені неправильний. Чому? Та тому що через це і з’явилися зайві кілограми. Розглянемо, що треба буде змінити, щоб худнути не голодний.

Для ефективного схуднення без дієт насамперед треба знизити калорійність щоденного раціону. Для цього достатньо скористатися інтернетом, і знайти інформацію про те, скільки калорій знаходиться в кожному продукті. Потім необхідно підрахувати середню калорійність їжі, що з’їдається за день, і відняти від цієї цифри 500. Отриманий результат і буде показником нового кількості калорій, які можна вживати за добу. Тепер залишилося тільки скласти новий щоденне меню і завжди строго його дотримуватися. Перехід на нове меню рекомендується виконувати поступово протягом 1-2 тижнів.

Щоб схуднути без дієт і вправ треба перейти на дробове харчування. Причому назавжди. Їсти рекомендується маленькими порціями, але 5-7 разів на день. Головне правило такого режиму харчування – відсутність перекусів між основними прийомами їжі.

Також для отримання бажаного результату доведеться назавжди відмовитися від так званих швидких вуглеводів (Здобна випічка, «фаст-фуд»). Цей вид їжі небезпечний тим, що викликає різке підвищення рівня глюкози в крові, і викид інсуліну в організм, а це в свою чергу призводить до новому почуттю голоду. Досить 5-7 днів для того щоб психологічно налаштувати себе на відмову від цих продуктів.

Для схуднення без дієти необхідно наповнити раціон великою кількістю продуктів, що містять клітковину: Овочі, фрукти, крупи, макарони, хліб, бобові, горіхи, насіння. Користь клітковини полягає в тому, що вона довго перетравлюється шлунково-кишковим трактом. І тому після поїдання продукту багатого клітковиною відчуття голоду тривалий час не дає про себе знати. Також клітковина сприяє виведенню з організму шлаків.

Ви, мабуть, здивуєтеся, але щоб схуднути без дієт і таблеток зовсім не треба відмовлятися від їжі після 6 години вечора. При збалансованому дробовому харчуванні таке обмеження принесе більше шкоди, ніж користі. Багато дієтологів радять за 2-3 години до сну з’їсти легку вечерю. У більшості випадків для останнього прийому їжі рекомендують білкову їжу, так як вона швидко перетравлюється, наприклад, кефір.

Нормалізації обмінних процесів в організмі і поступового зниження ваги сприяє правильний питний режим. Всі знають, що треба протягом дня випивати 1,5-2 літри води, але мало хто дотримується цього правила, а якщо і дотримується його, то з порушеннями. Схуднути без дієт за місяць можна тільки в тому випадку, якщо добовий обсяг води п’ється приблизно однаковими порціями і через рівні проміжки часу. Лише при виконанні цієї умови вода сприятиме прискоренню метаболізму, і виведенню шлаків.

Невелика, але регулярне фізичне навантаження життєво необхідна. Не обов’язково виснажувати себе довгими тренуваннями на тренажерах або фітнесом до знемоги, достатньо щодня ходити пішки (3-4 км), або підніматися на верхні поверхи будівлі по сходах, а не на ліфті.

Отже, наведені вище способи схуднення без дієти допоможуть нормалізувати роботу кишечника і відновлять порушений обмін речовин. Завдяки цьому і відбудеться поступове зменшення ваги. Причому даних правил необхідно дотримуватися все життя, що, втім, досить легко. Зате втрачені кілограми ніколи більше не повернуться.

Схуднення без дієтСхуднення без дієт – це мрія багатьох жінок, але більшість з них вважає, що це неможливо. Панянки знову і знову намагаються скинути ненависні зайві кілограми за допомогою чергового нового дієтичного режиму харчування, чарівних таблеток або виснажливих вправ, і в черговий раз, не витримавши напруги, «зриваються». То чи є способи схуднути без дієт? Відповідь на це питання ми дамо в цій статті.

Чому схуднення на дієті часто розчаровує?

Багато представниць прекрасної статі вважають, що схуднути без дієт і вправ неможливо. Тому вони дотримуються низькокалорійного меню, регулярно інтенсивно займаються спортом, і постійно контролюють свою вагу. На самому початку дієти схуднення відбувається більш швидко, і жінка надихається отриманим результатом. Але потім кілограми «губляться» все повільніше, ентузіазм «сходить нанівець», і більшість кидають і дієту, і заняття фітнесом. Втрачену вагу швидко повертається, і міцно тримається до наступної спроби розлучитися із зайвою жиром. Можливо, ці жінки сподіваються, що незабаром буде розроблено метод, за допомогою якого можна буде схуднути без дієт і таблеток, і вони, не докладаючи ніяких зусиль, стануть стрункими і витонченими? Загалом-то, спосіб такий є, і він буде розглянутий далі.