2 Березня, 2015

Чи можна мед при дієті – а чому б і ні ?!

Проста дієта на меді і кориці

Проста дієта на меді і кориціДуже ефективною стала дієта на меді з корицею. Однак її почали використовувати не так давно, в той час як цілющі властивості згаданих продуктів людині відомі з незапам’ятних часів. Їх поєднання не тільки надає величезну користь для нашого організму, але і допомагає істотно знижувати вагу. Найпростішим і дієвим методом для цього є привчання себе щодня вранці натщесерце пити склянку води з додаванням кориці і меду, тобто в стакані рідини розчинити по одній чайній ложці даних продуктів.

Другий спосіб приготування напою – це наполягання кориці: чайну ложку залити 200 мл окропу, потім накрити кришкою і заварювати протягом 6-8 годин. Перед її вживанням потрібно додати чайну ложку меду і ретельно розмішати. Приготований напій необхідно пити кімнатної температури або злегка теплий, але не гарячий. А робити це краще всього вранці натщесерце.

Під час приготування напою для дієти на меді і кориці важливо запам’ятати наступне – не заливати мед окропом. У цьому випадку він втрачає багато корисних свої властивості. А при регулярному його вживанні можна знизити свою вагу від 3 до 5 кг, оскільки кориця чудово спалює жирові накопичення, а мед очищає весь організм. Ось і весь секрет схуднення!

Мед при дієтіЧи можна мед при дієті? Це питання цікавить багатьох жінок, оскільки його калорійність становить від 320 до 450 ккал. Проте, не дивлячись ні на що, він виступає одним з компонентів багатьох дієтичних систем харчування. І медичні фахівці знаходять цьому логічне пояснення. Справа в тому, що у складі меду міститься близько 22 органічних кислот, які беруть участь у побудові білків організму. А за своїм вітамінно-мінеральному складу він схожий з сироваткою крові людини. Також в меді знаходиться значна кількість фруктози, яка розщеплюється в організмі без участі інсуліну. Це в свою чергу не перевантажує підшлункову залозу і виступає підставою для використання даного продукту в дієтичному харчуванні для діабетиків.

Цікавим фактом можна вважати і те, що вживати мед радять багато дієтологів. На їхню думку, він сприяє виведенню шлаків з організму, забезпечує його багатьма корисними елементами, а також швидко і легко засвоюється, надаючи позитивну дію на роботу всіх органів людини. Крім того, мед при дієті можна їсти як додаток до свого основного раціону. Але якщо зробити його частиною свого повсякденного харчування, тобто замінити їм цукор, ви значно поліпшите своє здоров’я, і ​​в подальшому вдаватися до дієт вам просто не потрібно. І все ж розглянемо, як мед допомагає знижувати вагу, і які існують особливості схуднення під час його вживання.

Особливості схуднення на меді

Як стверджують медичні фахівці, мед при дієті можна їсти. І тому свідчить значна кількість дієтичних систем харчування на його основі. Однак при покупці обов’язково слід віддавати перевагу натуральним його видам, оскільки в іншому випадку ви тільки погіршить стан свого здоров’я. Як же правильно схуднути на медовому раціоні? Дуже просто. Для цього вам необхідно знати всього лише кілька простих дієт на його основі, наприклад, яєчно-медову дієту, н а чаї з медом, на сирі з медом або на кориці з медом. А особливостями такого харчування або основними плюсами виступає наступне:

  • відсутність постійного відчуття голоду;
  • легко переноситься багатьма людьми;
  • відновлює і нормалізує процес травлення;
  • різноманітність щоденних страв і меню;
  • насичення організму людини вітамінами, макро- і мікроелементами, а також біологічно активними речовинами;
  • доступність продуктів, що входять до складу раціону дієти, а також можливість їх вибору в залежності від смакових уподобань кожної людини.

Відзначимо, що основним правилом дієт на меді є повна відмова від продуктів, що містять крохмаль. У цьому випадку він буде втрачати частину своїх корисних властивостей. А для їх збереження мед слід вживати разом з молочними і кисломолочними виробами. Важливе значення має і присутність в раціоні овочів, а також фруктів. Вони багаті на клітковину, яка покращує перистальтику кишечника. А продукти, багаті каротином і вітаміном А, в симбіозі з медом, підвищують інтенсивність розщеплення жирових клітин в організмі людини. Тому мед при дієтах можна вживати, але тільки натуральний!