Меню дієти для сушки тіла
Є кілька варіантів дієти сушки тіла, але зараз ми розглянемо варіант, найбільш відповідний для простих людей, непрофесійно займаються спортом.
З самого початку дієти для сушки тіла під забороною знаходяться:
- Газовані напої,
- Ізотоніки (спортивні напої),
- Солоності і мариновані овочі,
- Кава 3в1 і чай з концентратів,
- Алкоголь,
- Молоко.
Натуральні кава і чай обмежуються 1-2 чашками на добу, а вода п’ється помірно, з розрахунку 1 літр води на 30 кілограм ваги. Вживання солі теж обмежено, з 5-6 страв у день можна солити тільки три.
Перші чотири тижні
- Сніданок – знежирений сир – 180 грам, тост із хліба цільнозернового, яблуко.
- Обід – риба (тріска, минтай) на пару – 150 грам, 4 столові ложки каші з будь-якої крупи, 4 столові ложки салату з овочів, заправленого олією і лимонним соком.
- Вечеря – м’ясо птиці – 150 грам, 4 столові ложки каші з будь-якої крупи, 4 столові ложки салату або тушковані овочі.
З п’ятої по восьму тиждень
Складні вуглеводи повністю виключаються з усіх прийомів їжі після 14.00. Порції зернових зменшуються, а хліб, тости і фрукти повністю виключаються з меню дієти для сушки тіла.
З восьмого тижня – жорстка дієта
- Сніданок: яєчні білки – 6 штук, овочевий салат – 100 грам, 1 ложка рису або гречки.
- Другий сніданок – 2 ложки рису або гречки (можна геркулес), біле м’ясо – 100 грам, 1 помідор або огірок.
- Обід – риба на пару – 200 грам, овочі з рослинним маслом – 200 грам, всі без солі.
- Полудень – сироваткового протеїну ізолят на воді.
- Вечеря – м’ясо курки або креветки – 150-200 грам, із зеленню і лимонним соком.
Після закінчення дієти сушки тіла ще чотири тижні слід виходити з неї і харчуватися за планом перших чотирьох тижнів. Потім поступово, ретельно стежачи за вагою, можна починати додавати в денний раціон вуглеводні продукти і соуси.
Протипоказання
Зниження в раціоні кількості вуглеводів призводить до того, що організм переходить на внутрішній режим і споживає власні жирові запаси для поповнення нестачі енергії. Відгуки про дієту сушки тіла говорять про її ефективність, але досить екстремальне меню підходить тільки абсолютно здоровим людям.
Суворо заборонена дієта людям з хворобами:
- нирок,
- печінки,
- шлунка та шлунково-кишкового тракту,
- при серцево-судинних захворюваннях,
- з цукровим діабетом.
Також до дієти не можна вдаватися вагітним і годуючим жінкам. Але навіть якщо у вас немає ніяких захворювань, перед тим як приступити до дієти, проконсультуйтеся з лікарем. І ні в якому разі не вдавайтеся до допомоги жиросжигающих препаратів, їх застосування небезпечно і прискорює обмін речовин, що в свою чергу може привести до кетоацидозу. Краще більше часу приділити дієті, ніж витратитися на «хімію», а потім відновлювати втрачене здоров’я.
У всі часи чоловіки і жінки хотіли мати гарне тіло і позбутися зайвого жиру. Сьогодні розроблена дієта для сушки тіла, по праву отримала широке визнання серед спортсменів. Але варто врахувати, що ця дієта має сенс тільки в тих випадках, якщо ви постійно тренуєтеся, а інакше таке сильне схуднення буде виглядати, щонайменше, не естетично і наводити на думки про виснаження. Професійні спортсмени у своїх відгуках про дієту для сушки кажуть, що це оптимальний спосіб привести тіло в порядок перед змаганнями або виступами, так як за кілька місяців можна скинути близько 30 кілограмів і зробити фігуру красивою і рельєфною.
Дієта для сушки тіла є найбільш складною з існуючих дієт. На тривалий період, порядку 8-12 тижнів, доведеться розпрощатися з більшістю улюблених продуктів і повністю виключити зі свого меню алкоголь, цукор і соуси.
Етапи дієти для сушки
Мета дієти для сушки – швидко позбавити вас від жиру і привести м’язову масу в тонус, саме тому всі продукти в ній містять всі необхідні вітаміни і мікроелементи і багаті білком. Особливе місце в дієті займає знежирений сир. Його можна їсти цілий день, але порція не повинна перевищувати 150 грам, і пам’ятайте, ніякого цукру, меду та інших добавок. Крім сиру в меню дієти для сушки тіла включаються: яловичина, курячі грудки, пісна риба, білки від яєць. І врахуйте: їжу можна тільки гасити, запікати або варити, але ніяк не смажити. Овочі, багаті клітковиною, і зелень рекомендується вживати сирими.
Дієта передбачає поступову відмову від вуглеводів і проводиться в кілька етапів:
Перший етап – Знижуємо вуглеводи. Збільшуємо споживання білка до 50%, а на частку жирів і вуглеводів припадає 20 і 30% відповідно. Тривалість етапу – чотири тижні.
Другий етап – Зводимо споживання вуглеводів до мінімуму. За рахунок збільшення вживання білка, знижуємо кількість жирів до 20%, а вуглеводи скорочуємо до 10%.
Третій етап – Повна відмова від вуглеводів і зменшення споживання води. Жири і вуглеводи зводяться до мінімуму, і п’ємо тільки дистильовану воду.
Четвертий етап – Поповнюємо вуглеводи. Без води і вуглеводів м’язи стискаються, саме тому на даному етапі, протягом декількох днів їмо вуглеводи, тільки з низьким ГЛИ і повертаємо м’язам об’єм.
Це досить трудомістка методика, і як показують відгуки про дієту для сушки тіла, непідготовлений організм може зреагувати досить негативно. Якщо ви не займалися спортом і не маєте достатньої м’язової маси, то для вас сушка тіла вкрай небажана.