26 Лютого, 2024

Професійні інструменти для нарощування волосся: як обрати

Від правильності підбору інструменту для нарощування волосся залежить якість процедури, комфорт майстра та швидкість виконання. Інструмент підбирається з урахуванням технології нарощування, може бути механічним та електричним. Широкий вибір інструментів для нарощування представлений в каталозі інтернет-магазину Zirkova.

Інструменти для нарощування волосся за гарячою технологією

Реалізація італійської або гарячої технології нарощування передбачає використання кератинових капсул, для плавлення яких потрібна температура 160-220 ºС. З цим завданням справляються електричні щипці. При виборі перше, на що необхідно звернути увагу — максимальна температура нагріву. Для легкоплавкого кератину досить 160-180 °С, а ось тугоплавкий досягає необхідної консистенції лише за 180-220 °С.

Вибираючи інструменти для нарощування волосся, зверніть увагу на можливість плавного регулювання температури. Важливим параметром є тип відкривання та розмір робочих пластин. Якщо ви плануєте проводити капсуляцію стрічковим методом, вибирайте інструмент для нарощування з максимально великою робочою пластиною. Однак, такі моделі не підходять для безпосереднього нарощування, оскільки не дозволяють сформувати маленьку капсулу. Найбільш універсальні щипці мають пластини середнього розміру.

Від типу відкривання робочих пластин інструменту для нарощування залежить зручність використання та навантаження на руки майстра. Найбільш ергономічний інструмент має відкривання при натисканні. Також щипці повинні мати нековзне покриття ручок та комфортну масу.

Додаткові інструменти для нарощування волосся

Арсенал додаткових інструментів для нарощування волосся дозволяє зменшити час виконання процедури. Для етапу капсуляції буде корисним такий інструмент, як карда. Конструктивно є парою пластин з численними металевими жорсткими зубчиками, які утримують волоски і не дозволяють їм випадати при відділенні пасм. За допомогою карди також зручно виконувати змішування та капсуляцію кількох відтінків волосся.

Для швидкого та безпечного зняття нарощеного волосся будуть потрібні механічні щипці, які дроблять капсули після нанесення ремуверу. Завдяки їм власне волосся не пошкоджується, а процес прискорюється в рази.

Теги: