27 Січня, 2015

Дієти на сирі

Варіанти дієт на сирі

Дієта на сирі і кефіріТрадиційний варіант дієти на сирі розрахований на один тиждень. Категорично заборонено дотримуватися її довше, оскільки організм більш тривалий час не зможе обходитися без додаткових мікрокомпонентів.

Під час такої дієти щодня потрібно їсти 500 г сиру з низьким відсотком жирності і пити відвар шипшини. Також можна доповнити раціон двома склянками кефіру. Кількість прийомів їжі при цьому становить 5 разів на день.

У відгуках про дієту на сирі можна зустріти інформацію про те, що під час дотримання такого раціону допускається вживання кави, зеленого або чорного чаю, але без додавання цукру. Також слід пити відфільтровану або мінеральну воду без газу.

Слід зазначити, що сирна дієта протипоказана людям з наявністю захворювань кишечника. Пов’язано це з тим, що даний продукт вважається высоконцентрированным молочним виробом. З цієї ж причини таку систему харчування не рекомендують дотримуватися алергікам.

У відгуках про дієту на сирі також вказано, що дуже важливо правильно зберігати цей продукт, бо він є сприятливим середовищем для розмноження різних видів бактерій. Саме вони найчастіше виступають причинами погіршення здоров’я людини.

Наступний варіант сирної дієти передбачає включення в раціон кефіру з низьким відсотком жирності. Щоденна його норма повинна становити 1,5 л, а порція сиру при цьому – 300 р.

Дієта на сирі і кефірі може тривати від 5 до 7 днів. За цей час з’являється можливість знизити свою вагу від 5 до 8 кг. Така система харчування підійде навіть тим людям, які відчувають дефіцит білка в раціоні.

Пов’язано це з тим, що в молочних продуктах даного виду міститься достатня його кількість. Тому запаморочення, слабкість і сонливість під час дотримання сирного раціону у людини не повинна з’являтися.

Дієта на сирі і кефірі передбачає п’ятиразове харчування. При цьому кожний прийом їжі повинен чергувати вживання основних компонентів системи живлення. Наприклад, один прийом їжі може складатися з 500 мл кефіру, а другий – з 100 г сиру.

Ще один варіант низькокалорійної системи живлення – це дієта на трьох продуктах. До їх переліку входить сир, вівсянка і яблука. Результативність такого раціону досягається за рахунок низької енергетичної цінності вживаних продуктів.

Дієта на сирі, вівсянці і яблуках за тривалістю не повинна перевищувати 10 днів. Зниження ваги в день приблизно становить 1-1,5 кг і залежить від початкової маси тіла. Меню такої системи харчування дуже просте.

Щоденний сніданок складається з порції вівсянки, приготовленої на воді і 1-2 яблук. В обід рекомендується з’їсти порцію вівсяної каші з додаванням 1 чайної ложки меду, три яблука і 100 г знежиреного сиру. На вечерю можна вжити 100 г сиру і 3 яблука.

Кожен третій день дієти на сирі, вівсянці і яблуках рекомендується урізноманітнити 300 г овочів. Їх вигляд можна вибирати самостійно. Вживати зелені овочі потрібно тільки в обід або полуденок, а вечеря обмежити сиром і яблуками.

Дієтологи радять урізноманітнити даний раціон нежирним молоком, кефіром або іншими молочними продуктами. Це підсилить ефект і результативність сирного харчування для схуднення.

Також до різновидів низькокалорійного раціону слід віднести дієту на сирі і яйцях. Подібна система живлення розрахована на три дні. Але при бажанні її можна продовжити до 5-6 днів. Щоденне меню повторюється і вважається простим, але жорстким.

Розглянемо раціон одного дня. Сніданок при даній системі живлення повинен відбутися в 7 ранку. У цей час потрібно з’їсти 1 варене яйце і випити чашку кави без додавання цукру. Не рекомендується застосовувати його замінники.

Під час дієти на сирі і яйцях другий прийом їжі відбувається в 10 ранку. Для цього потрібно з’їсти 200 г сиру з низьким відсотком жирності і випити чай без цукру. Обід здійснюється в 13 годин. І в якості нього слід з’їсти 200 г сиру і випити чай без цукру.

Наступний прийом їжі проходить в 16 годин у вигляді 200 г сиру і чаю без цукру. Вечеря, який здійснюється в 19 годин, також складається з 200 г сиру і чаю без додавання цукру. Крім того, протягом усього дня необхідно випивати не менше 2 літрів води. Тільки за такої умови буде проходити ефективне схуднення, а результатом даної дієти стане зниження ваги від 5 до 8 кг.

Дієта на сиріРізноманітні дієти на сирі вважаються одним із самих безпечних і ефективних способів для зниження ваги, оскільки сир – це дієтичний продукт, який входить до складу меню багатьох систем схуднення в якості обов’язкового їх компонента.

Сирні дієти відносяться до монодієти, тому і тривалість їх не повинна перевищувати 5-7 днів. Більш тривале застосування подібних дієт загрожує для здоров’я. Як правило, за цей період часу можна схуднути від 3 до 5 кг.

Корисні властивості сиру

Дієти на сирі дуже корисні для організму, оскільки основний продукт багатий вітамінами і мікроелементами. Подібні системи живлення використовуються при лікуванні різних ступенів ожиріння, цукровому діабеті, атеросклерозі, захворюваннях печінки і жовчних шляхів.

Як відомо, сир багатий кальцієм, фосфором, білками, молочними жирами, а також речовинами, які сприяють розщепленню жирових відкладень в організмі. Крім того, даний продукт надає сприятливу дію на нервову систему людини.

А дієти на сирі, вівсянці і яблуках сприяють поліпшенню стану волосся, шкіри, нігтів і травлення. Білок, який міститься в сирі, легко засвоюється організмом і дає швидке насичення.

Слід звернути увагу на той факт, що сир має сечогінну властивість. Цьому сприяє високий вміст у його складі солей кальцію. Що, безумовно, позначається на процесі схуднення.

Також в сирі знаходиться метіонін. Даний елемент необхідний печінки для очищення організму від зайвого жиру. Крім того, регулярно вживаючи сир, можна поліпшити стан кісткових тканин нашого організму.

Теги: