Калорійність тістечок

Калорійність тістечка «картопля»

Калорійність тістечка «картопля»
Розглянемо калорійність тістечка картопля. Це досить популярний вид тістечка, що не потребує приготування в духовці. Його калорійність складає 441,8 ккал (приготованого з печива). Існує більше двадцяти видів тістечка картоплі. Стандартний рецепт включає в себе такі інгредієнти, як:

 • печиво;
 • згущене молоко;
 • вершкове масло;
 • горіхи;
 • фрукти;
 • какао.

Такі інгредієнти не можуть назватися дієтичними. Тому і тістечко картопля продукт не для тих, що худнуть. Але для зменшення калорій в кулінарії застосовують наступну хитрість. Замість печива використовують сухарі з хліба. Їх перемелюють в крихту і використовують для приготування тістечка. Такий прийом істотно зменшить кількість жирів в готовому десерті. Таке одне тістечко один раз на тиждень не зашкодить вашій фігурі.

Калорійність заварного тістечка

Найбільша кількість калорій містить заварне тістечко. Калорійність заварного тістечка становить 439 ккал. Харчова цінність при цьому наступна:

 • Білки – 3,2 грама (приблизно 13 ккал)
 • Жири – 30,8 грам (приблизно 277 ккал)
 • Вуглеводи – 36,2 грама (приблизно 145 ккал)

Жири і вуглеводи складають основну калорійність тістечка. Класичним видом заварного тістечка вважається трубочка, наповнена заварним кремом, калорійність якого досягає 220 калорій. В основі тесту для такого тістечка лежать яйця, вершкове масло і борошно. Такий десерт не рахується дієтичним.

Вибираючи тістечко, визначте, які продукти в його складі. Вибирайте ті ласощі, які містять сирну начинку, фрукти або сухофрукти.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
тістечко “Еклер” з кремом (заварне) 439 ккал 3,2 г 30,8 г 36,2 г
тістечка “Язички” листкові 368 ккал 5,4 г 21,6 г 37,5 г
пісочне кільце з горіхами 420 ккал 4,8 г 9,2 г 55,3 г
тістечко “Картопля” з кремом на бісквітної основі 392 ккал 4,3 г 19,7 г 48,9 г
тістечко “Картопля” з печива 441,8 ккал 6,6 г 21 г 59,7 г
тістечко бісквітне шоколадне 397,5 ккал 9 г 23,7 г 37,9 г
тістечко бісквітне на сметані 231 ккал 6,9 г 6,4 г 36,4 г

 

Калорійність тістечокКалорійність тістечок хвилює багатьох, хто сидить на дієті. Дієтологи строго забороняють вживати даний вид кондитерських виробів людям, що страждають зайвою вагою. Це не дивно. Всього лише 4-5 тістечок повністю покривають добову потребу в калоріях. Красиве і апетитне тістечко, прикрашене глазур’ю, вершками або кремом може спокусити кого завгодно. Але реальність така, що калорії тістечка позначаються на зайвій вазі і зайвих сантиметрах на талії. Але, як кажуть, краще гірка правда, ніж солодка брехня. Тому в цій статті ми розповімо, скільки калорій в тістечок.

Харчова цінність тістечка

Незважаючи на спокусливий вигляд, багато хто не вирішуються балувати себе таким ласощами, побоюючись за фігуру. За хвилинне задоволення нам доводиться розплачуватися зайвими кілограмами. Калорійність тістечок зашкалює, оскільки для їх приготування найчастіше використовують масло, цукор і калорійні молочні продукти. Отже, щоб визначити, скільки калорій в тістечок, потрібно дізнатися харчову цінність цього кулінарного шедевра.

Видів тістечок багато, тому харчова цінність буде відрізнятися. До того ж, калорійність тістечок збільшується за рахунок різних добавок: халва, патока, джем і т.д. Ми розглянемо середню харчову цінність тістечка в 100 грамах продукту:

 • Жири – 14,03 грама
 • Білки – 4,98 грам
 • Вуглеводи – 32,46 грам

Кількість жирів і вуглеводів переважає в калоріях тістечка. Хоча останніх більше. Калорійність тістечок залежить від тесту і виду начинки. Бісквітні тістечка містять близько 320 ккал на 100 грам продукту. Пісочні вироби – приблизно 410 калорій, листкове тістечко – приблизно 360 калорій.

Креми є найбільш калорійною складовою того чи іншого виду тістечка. Заварний крем є самим калорійним, ми поговоримо про нього трохи нижче. У начинках з сиру і фруктів калорійність сягає 250 ккал. Желе і пудинги містять в 100 грамах близько 120 калорій. Глазур з топленого шоколаду має калорійність в 450 ккал. Складові вироби відіграють вирішальну роль в калоріях тістечка.

Досі не вщухають суперечки про користь і шкоду тістечок. Це невелике кондитерський виріб відмінно доповнює чашку чаю або кави. Але навіть в одному тістечку в середньому міститься близько 300 ккал, оскільки його вага приблизно 70-120 грам.

Калорійністю тістечка можна було б знехтувати за умови вітамінного складу та корисних властивостей даного продукту. Але, на жаль, ні одне тістечко не може похвалитися таким станом речей. У більшості випадків це порожні калорії, які «осідають» на талії. Тістечка містять легкозасвоювані вуглеводи, які насичують організм. І через деякий час ви знову захочете є. Причому ці вуглеводи швидко трансформуються в жирові відкладення.