Калорійність торта

Скільки калорій в торті?

Калорійність торта з кремомОтже, давайте подивимося, скільки калорій міститься в різних видах цього кондитерського виробу. У середньому калорійність торта коливається від 270 до 600 ккал на 100 грам продукту. Все залежить від типу крему і продуктів, що входять до його складу.

Самими ніжними і повітряними вважаються бісквітні торти. Але ця оманлива легкість. Навпаки, бісквіт добре вбирає в себе сиропи і соки, якими просочують коржі. І це збільшує «вага» продукту.

Але більшу частину калорій торта складають крему. Самі калорійні з них – масляний і вершковий. Калорійність торта з кремом становить близько 335 ккал у 100 грамах. Бісквітний торт з горіхово-вершковим кремом має 395 ккал в 100 грамах, що, по суті, є 1/3 добової норми. Листковий торт з кремом містить 533 ккал, торт бісквітний з лимонною начинкою – 464 ккал.

Можна зменшити цей показник. Якщо в якості крему використовувати сирно-вершкову начинку, а прошарок зробити з фруктів, то калорійність торта з кремом зменшитися майже в два рази. Наприклад, сирно-полуничний торт має всього 160 ккал у 100 грамах. Сир є дуже корисним продуктом. Але в чистому вигляді його є здатні небагато. Найчастіше до нього додають сметану або вершки. Сир незамінний в тортах, якщо ви стежите за своєю фігурою. Це більш вигідний наповнювач, ніж масляний або вершковий крем.

Найбільш калорійними тортами вважаються весільні, оскільки там використовують велику кількість крему і прикрас. Але, на щастя, подібні тортики не так вже й часто доводиться їсти.

Калорійність торта Наполеон

Калорійність торта

Найпоширеніший і популярний торт – це, звичайно ж, «Наполеон». Його роблять по-різному, але суть одна. Безліч коржів прослаивают масляним кремом. Це один з найбільш «важких» десертів. Калорійність торта «Наполеон» приблизно 558 ккал на 100 грам. В одному шматочку близько 70-100 грам. Тобто за один раз ви можете з’їсти майже половину добових калорій. Тому, якщо вам дуже хочеться, з’їжте невеликий шматочок. Навіть якщо немає проблем із зайвою вагою, тортами захоплюватися не варто.

продукт калорійність білки жири вуглеводи
торт Наполеон 558 ккал 6,4 г 42,2 г 38,7 г
торт Їжачок 445 ккал 4,1 г 25,0 г 50,9 г
торт Маска 357 ккал 4,7 г 16,3 г 49,7 м

 

Калорійність торта хвилює всіх, хто сидить на дієті. Невже не можна з’їсти навіть маленький шматочок? Як правило, «тяжкість» безпосередньо залежить від інгредієнтів, що входять до його складу. Вираховувати калорійність торта потрібно по вазі продуктів, які були використані при його приготуванні. Якщо це заводський виріб, то на упаковці обов’язково пишуть, скільки калорій в торті того чи іншого виду. Зазвичай вони зазначаються на 100 грам продукту. Якщо торт домашнього приготування, то господиня знає, скільки за вагою вона додала того або іншого компонента.

Важко сказати, який з тортів буде більш шкідливим для фігури – заводський або домашній. На виробництві додають різні консерванти, що негативно позначається на травленні і загальне здоров’я. Будинки зазвичай використовують для приготування досить калорійні продукти: згущене молоко, вершкове масло, жирну сметану.

Харчова цінність торта

Вміст білків, жирів і вуглеводів безпосередньо впливає на калорійність торта. Однак привести її буде складно. Вся справа в тому, що торти бувають різних видів, і їх харчова цінність розрізняється. Якщо говорити загалом: у торті мало білків і багато жирів і вуглеводів, що сприяє утворенню жиру. Набрати зайві кілограми, захоплюючись тортиками, дуже легко. Тому при дієтах кондитерські вироби виключаються. Вся випічка має, як правило, високою калорійністю. А у торта вона збільшується в багато разів з-за крему, сиропу і глазурі.