Калорійність печива

Вівсяне печиво і його калорійність

Калорійність вівсяного печива
Любителям печива можна звернути свою увагу на вівсяне печиво. Воно є дуже корисним продуктом. Корисні властивості вівсяної муки відомі всім. Білки, що входять до складу вівса, повністю засвоюються організмом людини. Вівсяна мука багата цінними рослинними жирами, вітамінами РР, А, фосфором, магнієм, калієм, мінералами, мікроелементами та амінокислотами. Калорійність вівсяного печива дорівнює 437 ккал на 100 гр. Можна помітити, що це високий показник. До складу продукту входить маргарин, геркулес, цукор, яйце і різні добавки. Це і забезпечує високу калорійність вівсяного печива.За раз людина здатна спожити не більше 100 гр. вівсяного печива. А в 100 гр. вівсяного печива приблизно 6-7 штук. Значить, калорійність вівсяного печива в 1 шт. дорівнює 80 ккал. І, з’ївши 2-3 штуки, почуття голоду швидко зникає. Не треба також забувати, що добавки печива (шоколад, сухофрукти, ваніль, горіхи) також корисні. Звичайно, вони підвищують значення калорійності продукту. Тим не менш, на думку дієтологів, кілька вівсяних печива за сніданком замінюють тарілку геркулесову кашу.

Калорійність печива

 продукт  калорійність  білки  жири  вуглеводи
 цукрове печиво  417 ккал  7,5 м  9,8 г  74,4 р
 затяжне печиво  396 ккал  7,7 г  9,1 г  70,9 г
 вівсяне печиво  437 ккал  6,5 г  14,4 г  71,8 р

Якщо запитати, що таке смак дитинства, багато хто з нас неодмінно скажуть, що це печиво. Любов до продукту залишається з нами на протязі довгих років. Дорослі не проти поласувати печивом разом з кавою або чаєм. Адже продукт не лише смачний, але і поживний. Печиво має досить тривалим терміном зберігання. Його можна тримати вдома про запас або брати з собою в дорогу.

Скільки калорій в печиво

Як і калорійність будь-якого кондитерського виробу, калорійність печива досить велика. Скільки калорій в печиво? Відповідь на питання залежить від виду печива. Кондитери виділяють кілька видів печива. Вони відрізняються один від одного способом приготування. Наприклад, цукрове, затяжне, пісочне, здобне, сбивное, листкове і вівсяне печиво. Дієтологи схожі в одному: загальна калорійність печива приблизно 400 ккал і вище на 100 гр. продукту. Однак це не означає, що потрібно повністю відмовлятися від печива. Якщо ви так любите печиво, їжте на здоров’я! Просто виберіть для себе оптимальну норму продукту. Тоді це буде в радість і не принесе шкоди вашому здоров’ю й фігурі.

Розглянемо, скільки калорій в печиво різних видів. Калорійність печива здобного найвища. Адже таке печиво містить багато цукру, жиру і яйцепродуктів. Кількість калорій в печиво – 430 ккал і вище. До сдобному виду відносяться пісочне, вівсяне, листкове і сбивное печиво.

Цукрове печиво поступається сдобному, хоча не набагато. Можна сказати, що цукрове печиво – це різновид здобного. Його готують з допомогою місильних машин, додаючи близько десятка інгредієнтів. Калорійність печива цукрового – 417 ккал на 100 гр. Воно пористе і характеризується крихкістю, особливо у свіжому вигляді.

Затяжне печиво готується з еластичного і пружного тіста. Його головна відмінність від цукрового – менша кількість цукру і жирів. Калорійність печива складає 396 ккал на 100 гр. Затяжне печиво менш шкідливий для фігури і здоров’я в цілому.

Але не тільки вид тесту і спосіб приготування печива впливають на калорійність печива. Додаткову калорійність печінкою надають начинки. Так, за змістом смакових добавок можна виділити печиво з кремом, фруктами, горіховими, шоколадними начинками і глазуроване печиво. Для виготовлення продукту часто використовуються різного роду обсипання – насіння льону, кунжуту, маку.

Сучасне виробництво печива постійно вдосконалюється. Дуже часто виробники використовують неймовірно жирне масло, хімічні добавки, консерванти та барвники для виготовлення печива. Все це не тільки завдає шкоди нашому здоров’ю, але і позначається на фігурі. Тому звертайте увагу на склад печива і його виробника. Краще всього готувати печиво будинку. Воно буде корисніше і смачніше.

Важливо також знати, як правильно вживати печиво. Продукт містить велику кількість швидких вуглеводів, надлишок яких перетворюється в жири. Але при обмеженому вживанні їх шкоди не буде. Тому саме ідеальне час вживання печива – це ранок або період до обіду.

Не залишайте це ласощі на вечір, так як у вечірній час засвоєння вуглеводів сповільнюється. Обов’язково пийте чай, молоко, йогурт і інші молочні продукти з печивом.